Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Skupiny v Pidginu  (Přečteno 13325 krát)

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #25 kdy: 12 Ledna 2008, 16:29:06 »
Problém je len s jednou z verzií, neviem teraz s ktorou a len ak máš heslo dlhšie ako 8 znakov, posledné 4 znaky beria ako keby si nezadal a teda máš neplatné heslo...
Druhá verzia je v poriadku.

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #26 kdy: 20 Dubna 2008, 17:43:07 »
Problém s kódováním je opravený  v 2.4.1 (je v Hardym),
http://developer.pidgin.im/ticket/3874
Děkujeme beretovi.  ;)

t0panka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #27 kdy: 21 Dubna 2008, 00:22:37 »
no ja mam tu verziu a to kodovanie nefunguje :)

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #28 kdy: 21 Dubna 2008, 20:19:12 »
Co nefunguje? Bavíme se o možnosti pojmenovat skupiny i s diakritikou tak, aby to vzaly i servery ICQ?

t0panka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #29 kdy: 23 Dubna 2008, 13:09:10 »
ano skupiny z diakritikou mi zobrazuje ako haky baky a aj pri niektorych nickoch ktore su z diakritikou tak tjez su tam hieroglifi :)

nodrive

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #30 kdy: 23 Dubna 2008, 15:36:00 »
Zkoušel jste je přejmenovat? :) Ale ne přes ICQ2Go!, tím se přímo (ihned -  viditelně) vytváří ty klikyháky. Normálně z Pidginu. U mě to proběhlo bez problémů. Další věc je, jaké kódování máte nastavené v Pidginu. Má být windows-1250 (podíval jsem se teď k sobě, měl jsem win-1250 - ale vypadá to, že fungují obě varianty).

Kódování přezdívek v okně Info je asi nový bug. :) Už ne tak velký. Nevzpomínám si, že by to bylo v předchozích verzích také špatně, možná že bylo.
Edit: Tak i tato chyba byla jen pozůstatkem dřívější konfigurace, v čisté instalaci se vše zobrazuje správně.
« Poslední změna: 28 Dubna 2008, 11:43:48 od nodrive »

Vitaa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 314
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #31 kdy: 06 Května 2008, 12:00:46 »
ještě taková otázka.. všichni tu mluvíte o seskupování skupin přes ICQ2go..Já osobně mám pouze jednu skupinu v ICQ od začátku, protože se to dříve ukázalo jako nepřehledné mít více skupin.. Rád bych se zeptal, zda jde prostě a jednoduše zobrazovat všechny kontakty dohromady jako v kopete..? třeba pomocí nějakého pluginu.. Opravdu nemám rád hledání lidí podle protokolu.. stačí mi zobrazení u kontaktu jestli jde o msn, icq nebo jabber..chěl bych prostě vidět lidi co jsou online v jednom seznamu.. možná jsem slepý, ale nemůžu to v nastavení najít
Intel Core i3-3220, AMD Radeon HD 7770, 8GB RAM - Arch Linux - KDE 4.12

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #32 kdy: 06 Května 2008, 12:06:35 »
Vitaa - pokud máš více skupin a chceš je spojit v jednu už by měl pidgin zvládnout seskupování, tedy pojmenuješ všechny skupiny stejně, popřípadě si přesuneš kontakty. To aby se ti zobrazovali ti co jsou online - kamarádi - zobrazit - a tam si můžeš nastavovat zobrazování jak je potřeba. To, že by se třídili kontakty podle protokolů - ??? mě se řadí kontakty podle abecedy a mám tak smíchané jak jabber tak icq.
« Poslední změna: 06 Května 2008, 12:09:06 od luisah »

kanei

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #33 kdy: 18 Května 2008, 21:58:31 »
Tohle je to co me na pidginu nejvice stve. Nechci prijit o svoje rozdeleni do skupin, protoze to obcas vyuziju, ale zarovnen je pro me idealni stav zobrazit to bez rozdeleni a zobrazit offline kontakty, coz jak se divam tady je proste nemozne... :( Nechapu proc nemuzou takovouhle jednoduchou blbost implementovat..

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Skupiny v Pidginu
« Odpověď #34 kdy: 19 Května 2008, 09:19:58 »
kanei: Nechápu, současný Pidgin, bych řekl skupiny celkem vpohodě zvládá. Pravda je, že jsem si nastavil skupiny bez diakritiky, ale myslím, že není problém si skupiny přejmenovat, pokud i nadále přetrvávají problémy s diakritikou.
Zobrazení bez skupin, nevím, nepoužívám, ale možná bude existovat nějaký zásuvný modul.
Offline kontakty, to není problém. Kamarádi - Zobrazit - Odpojené kamarádi

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.