Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Grubconf  (Přečteno 3121 krát)

ra100

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Grubconf
« kdy: 09 Června 2006, 08:01:34 »
Chcem si nainstalovat balicek grubconf.Stiahol som ho odtialto:http://packages.ubuntulinux.org/warty/admin/grubconf
Vyhadzuje mi ale zavislot na jednej kniznici(nepamatam sa, aka je to presne).Mam aj pridane zdroje multiverse a universe.Co mam este stiahnut?Nemoze byt problem v tom,ze pouzivam Dapper a ten balik je vo Warty?

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Grubconf
« Odpověď #1 kdy: 09 Června 2006, 08:03:05 »
Zkus si zvyknout, ze nemas Widle, ale linux :-)
Kód: [Vybrat]
sudo aptitude install grubconf
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

ra100

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 47
Grubconf
« Odpověď #2 kdy: 09 Června 2006, 09:08:22 »
ja som zvyknuty nepouzivat windows.doteraz som mal suse,ale ten mi dokazal najst,ktory balik poskytuje aku kniznicu,ked mi vyhadzovalo nejaku zavislost.ja si chcem praveze stiahnut ten balicek,aby som ho nemusel nabuduce znovu stahovat, ked budem instalovat ubuntu na inom pc

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Grubconf
« Odpověď #3 kdy: 09 Června 2006, 09:44:12 »
Pokud jsi to instaloval, stazene balicky se uchovavaji v: /var/cache/apt/archives/
Tam si ho zkopiruj. Ale stejne, pokud to je program, ktery se vyvyji, bude uz urcite jina verze a ta te donuti stahnout ten balicek stejne znova. :)

Pokud chces vedet, jake jsou zavislosti balicku, tak v Synapticu pravym mysitkem na balicek-vlastnosti-zavisi na baliccich (konzole: aptitude show firefox)

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

Jakub Šťastný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1441
Grubconf
« Odpověď #4 kdy: 09 Června 2006, 10:12:08 »
Tohle taky umi najit zavislosti :-) No tak nejlepsi bude dat to, co jsem rekl, on Ti rekne jo, ja Ti to nainstaluju, ale nainstaluju Ti k tomu jeste blabla, protoze jinac Ti to nepofacha...A pak dan jen "Ne" a je to :-) Ale IMHO ten balik neni tak velky aby to byl takovy problem...A jestli chces mit lokalni repozitar, tak se koukni treba sem: http://jablkojablko.webz.cz/stranky_o_linuxu/ubuntu-5.10.html#lokalni_balicky
Jabber: mistnost ubuntu na serveru chat.linjab.net Návod na připojení
Česká ubuwiki: wiki.ubuntu.cz/
Nejhorší IM  Nejlepší IM Vim rulez ;-) Návod

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.