Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vtípky okolo LINUXU :-)  (Přečteno 1468979 krát)

wam]Spider007

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #950 kdy: 22 Dubna 2008, 16:00:47 »
Na portalin pokec.sk som nemohol na pokeci v mail schranke (firefox) zaskrtnut policko "ulozit do odoslanych " . Tak som im poslal mail, ze ten web asi nemaju dobre optimalizovany . Tak mi pisu ze im to ide na feistym v poriadku. No ja ze mne nie na gutsym. a ich odpoved?

"Dobry den, 
ohladom email.schranky, sme zalezitost este raz preverili a vsetko funguje korektne. Vyskusajte si prekompilovat cele jadro Linux-u nanovo. "


Co je na tom pravdy? :D

neviem, pockaj kym to doma vyskusam :D


apropo: Zadek Huhlan zase ukazal svoju detinskost :D

nezik

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 723
    • Chalupa Himmelreich
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #951 kdy: 22 Dubna 2008, 21:41:10 »
Widle jsou pro vidláky, Ubuntu je pro lidi :D
Ubuntu 16.04
Kdesu není první slovo Hanáckeho opilce po probuzení, ale příkaz systému.
Ubuntu - nejlepší pařba od Diabla II. ;D

WorshipJozin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 228
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #952 kdy: 23 Dubna 2008, 09:15:12 »
Widle jsou pro vidláky, Ubuntu je pro lidi :D

Vidíš, to je hezkej slogan :)
ASUS F3KA: AMD Turion 64 X2 TL60 @ 2 GHz, 1 GB RAM, ATI Radeon HD 2600, HDD 160 GB, Ubuntu 8.04 Hardy Heron

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #953 kdy: 23 Dubna 2008, 10:42:23 »
Widle jsou pro vidláky, Ubuntu je pro lidi :D

heeezkyyy => +1
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

fermata

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
  • skill: write in C
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #954 kdy: 24 Dubna 2008, 16:58:31 »
sestra sa pytala kamaratky, ci vie, co je to Microsoft, a to dievca odvetilo: "To je nejaka firma, co vyraba zmrzlinu?" (maju 11 rokov) Akoze, ja som bola ROFL, ked mi to rozpravala...
"A weak coder becomes a strong coder by reading code and writing code - every day, for fun."

Fujitsu Siemens V5505, Intel Core 2 Duo, 1 GB RAM, Intel X3100, Debian Sid/Squeeze LXDE + Ubuntu Intrepid Ibex

nezik

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 723
    • Chalupa Himmelreich
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #955 kdy: 24 Dubna 2008, 18:17:57 »
fermata -> ;D :D
Ubuntu 16.04
Kdesu není první slovo Hanáckeho opilce po probuzení, ale příkaz systému.
Ubuntu - nejlepší pařba od Diabla II. ;D

honorguard

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #956 kdy: 24 Dubna 2008, 20:43:58 »
XD
Fermata? On to někdo zná? XD

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #958 kdy: 25 Dubna 2008, 08:36:14 »
sestra sa pytala kamaratky, ci vie, co je to Microsoft, a to dievca odvetilo: "To je nejaka firma, co vyraba zmrzlinu?" (maju 11 rokov) Akoze, ja som bola ROFL, ked mi to rozpravala...

Nj, oni sice robia s mraziarenskymi produktami, ale nie zmrzlinu. Ale zato tie ich produkty su casto dobre zamrznute  ;)
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #959 kdy: 25 Dubna 2008, 17:30:11 »
Poslední rok začínám mít pocit, že mě Ktorrent nemá rád a že má svou vlastní hlavu. Kdykoliv jsem zadal nějakému souboru přívlastek: stáhnout jako první, Ktorrent mi ho stáhnul v daném torrentu až naposled. Je to ojedinělý případ? Mám jen já živý a škodolibý Ktorrent?
Have you tried turning it off and on again?

Bosf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 475
  • [ZDE SI PŘEDSTAVTE AVATAR]
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #960 kdy: 25 Dubna 2008, 17:33:22 »
Vykaslete se na cernou obrazovku...Pouzijte efektivnejsi reseni!:



JA vam nevim ale ti widlaci se mi zdaji az moc brutalni.
« Poslední změna: 25 Dubna 2008, 17:40:45 od Bosf »
windowsácke aplikácie z overených repozitárov?

col_boggy

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #961 kdy: 25 Dubna 2008, 18:59:18 »
wow, to druhé působí až nepříjemně rálně... :-( řeknete "mám linux", a všichni se na vás sesypou jako mouchy... nebo že bych tu byl jediný, kdo žije v tak nenormálním městě?

Bosf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 475
  • [ZDE SI PŘEDSTAVTE AVATAR]
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #962 kdy: 25 Dubna 2008, 19:02:01 »
bolestivá pravda...Ne.
windowsácke aplikácie z overených repozitárov?

honorguard

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #963 kdy: 25 Dubna 2008, 19:54:29 »
To ted pořád řešíme v práci, protože od dob černajících obrazovek se týmy u nás rozdělili na 2 skupiny. Jedna která je pro Linux a druhá proti... a poslední dobou právě přicházejí Linuxáci... a stačí říct slovo Linux a začne se řešit co je lepší a windowsáci koukají jako idioti... :D.

tomato

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 155
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #964 kdy: 25 Dubna 2008, 22:35:02 »
ted me ale zive vylozene pobavilo - clanek Nové bonusy pro uživatele Windows Vista Ultimate.. jeste bych dodal ze vskutku plnohodnotne :D
http://vista.zive.cz/?q=nove-bonusy-pro-uzivatele-windows-vista-ultimate

wam]Spider007

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #965 kdy: 25 Dubna 2008, 22:46:36 »
tak tomu vravim benefit :D

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #966 kdy: 25 Dubna 2008, 23:00:37 »
prosim 3x vista ultimate retail, rozdelim si disk na 3 partisny a UZIJU SI TO ... tyhle nove argumenty mne totiz presvedcily  ;D  ;D  ;D
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

Teyras

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
  • $life = "fight";
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #967 kdy: 26 Dubna 2008, 00:05:35 »
Četli jste na stránkách MS 100 důvodů pro windows vista?
AMD Athlon X2 4400+, 2GB DDR2, Asus GeForce EN8600GT 512MB DDR3, Seagate Barracuda 7200.10 160GB SATAII, Seagate Barracuda 7200.10 120GB IDE
Arch Linux, KDEmod 4.2

honorguard

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #968 kdy: 26 Dubna 2008, 01:00:03 »
Kdyby mi někdo řekl alespoň jeden..

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #969 kdy: 26 Dubna 2008, 08:59:54 »
Ja som ich cital. Asi kazdy siedmy je ze ma aero :D. Aj ked, videl som aero, a najprv som nevedel ze o co vlastne ide? Co to ma byt? Ze nejake animacie? A kde su? Priehladne okno? Vstak text za nim je rozmazany, takze je to zbytocne.. atd, atd. Az potom som si uvedomil ze ja som v tej dobe uz mal u seba nahodeny beryl s mnozstvom zapnutych efektov, a preto as mi zdali tie trapnosti vo viste ako nejake nepodarky :D
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #970 kdy: 26 Dubna 2008, 10:08:59 »
Aero je k ničemu. Já si myslím, že různé efekty nejsou dobré jenom pro to, aby se líbily, ale některé se dají i prakticky využít. Bohužel Aero jich oproti Compiz Fusion nabízí jen velmi málo a to ještě většinou takové, které příliš praktické využití nemají.

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #971 kdy: 26 Dubna 2008, 10:10:58 »
Kde nájdem tých 100 dôvodov? (Chcem sa tiež pobaviť)
A nejaký link na tú reklamu o černení virtuálneho sveta? na youtube som to nejak nenašiel :/

JohnyN

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #972 kdy: 26 Dubna 2008, 10:45:51 »
ted me ale zive vylozene pobavilo - clanek Nové bonusy pro uživatele Windows Vista Ultimate.. jeste bych dodal ze vskutku plnohodnotne :D
http://vista.zive.cz/?q=nove-bonusy-pro-uzivatele-windows-vista-ultimate

WOW.. nádherné obrázky.. to musím mať... hneď idem kúpiť Vista Ultimate.. veď také obrázky mi dá len MS..
Keby som bol BFU s neznalosťou Filckr a podobných webov, asi by som MS na túto fičírku naletel...
Hneď prvý odkaz z Googlu a máte Dreamscene zadarmo.
.. pre Compiz pravdepodobne existuje niečo podobné.

col_boggy

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #973 kdy: 26 Dubna 2008, 10:48:41 »
Aero je k ničemu. Já si myslím, že různé efekty nejsou dobré jenom pro to, aby se líbily, ale některé se dají i prakticky využít. Bohužel Aero jich oproti Compiz Fusion nabízí jen velmi málo a to ještě většinou takové, které příliš praktické využití nemají.
Měl jsem Vistu business na dva dny... pak mi došla trpělivost, zařval jsem a její hadr jsem hodil do zásuvky... V procesech máte mnohem méně úloh (ctrl+alt+delete), než v XP, jenže pak se podíváte na kolonku "služby" a tam je sálodlouhý seznam, jehož polovinu tvoří různé bonzácké služby mrkvosoftu (jak to vím? koupil jsem si chip dvd s programy na eliminaci podobných skeťářen, a ono to vyřadilo polovinu služeb, windows defender, jisté části windows update a spoustu dalšího :-D). No, pak jsem se podíval na využití paměti: při nulovém zatížení a zapnutém aeru to bralo 360 až 390Mb RAM (pro srovnání, compiz fusion bere při plném zatížená max. 250Mb RAM a to toho umí milionkrát víc) a to jen proto, abych měl nějaké "příjemné uživatelské prostředí s průhlednými rámy oken", které mají zpříjemnit práci mimo jiné animacemi při otevírání a zavírání oken. Ano, měl jsem ty visty legální a choval jsem e k nim nemrně slušně, ale stejně mi osmkrát denně padaly naprosto bezdůvodně, tak jsem jim dal sbohem...
  Bohužel, tyto programy se v menším množství vyskytují a na XPčkách, takže pro ty, kdo je z jakéhokoliv duvodu ještě používají, tu mám pár bezpečnostních úprav :-)

Spamihiliator - najdete na googelu
ProcX - www.ghostsecurity.com/procx (nástroj, umožnující vyhledání tajných komunikačnch programů a jejich termiace)
Stream Explorer - rekenwonder.com/streamexplorer.htm (nástroj proti "stealth" data streamům)
Vispa (for winVista) - najdete na googelu (deaktivace "zrádců" z visty)
xpy - nsis.whyeye.org/xpy (deaktivace zrádců z winXP)
disk defrag - www.auslogics.com/disk-defrag (skrytí uspořádání souborů)
Ccleaner - www.ccleaner.com (mazání logů - ochrana soukromí)

Všechny jsou freeware, ale opravdu pozor, jdou "natvrdo" a člověk si můsí dát pozor na návod, popř. na to, co chce opravdu smazat, a co ne (já jsem si na první pokus s Vispou smazal všechno, včetně skinů...). Samozřejmě nejlepší řešení je ale Ubuntu :-)

qUAKER

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #974 kdy: 26 Dubna 2008, 10:58:28 »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.