Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pidgin - skupiny  (Přečteno 2274 krát)

Tomas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 100
    • The Dark Crusaders shall lead the way to the Lake of the Ancients as the burning Eferias will light the way
Pidgin - skupiny
« kdy: 20 Ledna 2008, 21:32:17 »
Zdravim
Takze v poslednej dobe ma pekne trapi Pidgin a hlavne co sa tyka skupin. Preto sa chcem opytat ci uz niekto nieco take riesil a ci to nebodaj aj vyriesil. Znenazdajky mi dva kontakty hodil do skupiny spoluziaci. Trosku som sa divil ale presunul som ich tam kam patrili. To Pidginovi evidentne nevadi lebo pri kazdom zapnuti to urobi zase tak ako predtym. No nic predychal som to. Ale to co urobil dnes bolo vela. Zapnem...prekopiroval mi vsetky kontakty do skupiny "siroty" (takuto skupinu som nikdy nevytvaral). Nasraty som celu skupinu zmazal. Restartol Pidgina. Vsetko sa zdalo ok. Nedalo mi vsak a tak som si dal ukazat ake skupiny to na mna este cihaju. A cuduj sa svete o5 skupina ktoru som nikdy nevytvaral s nazvom "orphanes" co znamena "siroty". Co to ten holub na mna skusa?  >:(
« Poslední změna: 21 Ledna 2008, 12:45:45 od Anna Taliánová »
Asus F3Tc, AMD Turion64 X2, 3GB RAM, GeForce7300 256MB, HDD 120GB, Wi-fi,BT,1.3M Cam included. Running on Ubuntu 9.04 JJ

wam]Spider007

  • Host
Re: pidgin - skupiny
« Odpověď #1 kdy: 20 Ledna 2008, 21:53:16 »
skus prestudovat toto:

http://pidgin.im/pipermail/support/2007-October/000154.html

neviem po eng dobre, takze som to len tak zbezne mrkol

Tomas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 100
    • The Dark Crusaders shall lead the way to the Lake of the Ancients as the burning Eferias will light the way
Re: pidgin - skupiny
« Odpověď #2 kdy: 21 Ledna 2008, 07:56:13 »
Vdaka. Sice to nevysvetlilo preco sa stale vytvara skupina "spoluziaci" a vhadzuje mi do nich len dva specificke kontakty, ale uz aspon viem co bolo pricinou tych "sirot" :-)
Asus F3Tc, AMD Turion64 X2, 3GB RAM, GeForce7300 256MB, HDD 120GB, Wi-fi,BT,1.3M Cam included. Running on Ubuntu 9.04 JJ

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.