Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: gstreamer  (Přečteno 1286 krát)

Gaspaccho

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
gstreamer
« kdy: 23 Ledna 2008, 03:27:57 »
Ahoj, vim, ze muj dotaz bude hodne lamersky, ale ted nad tim hodinu badam a nevim...

Nainstaloval jsem si poprve ubuntu, zkousim nainstalovat nejake programy- napr. operu, jenze v pridani programu mi to haze konflict a at v synapticu konfl. odstranim. Jdu do synapticu, dam nainst. operu, jenze to hlasi, ze to chce libqt3-mt, tak dam nainst. libqt3-mt, jenze to zas haze libaudio2  but it is not installable.

Nebo chci prehravat multimedia, chce to po me gstreamer0.10-plugins-ugly, nelze, jdu do synapticu, a ten hazi zase Závisí na: libid3tag0 (>=0.15.1b) but it is not installable, Závisí na: libmad0 (>=0.15.1b) but it is not installable.
Jaktoze to pise "neinstalovatelne"? Prosim poradte.

Zkousel jsem easyubuntu, rozbalil, mam ho v aplikacich v systemovych nastrojich, ale nespusti se(?)
« Poslední změna: 23 Ledna 2008, 03:31:33 od Gaspaccho »

Gaspaccho

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: gstreamer
« Odpověď #1 kdy: 23 Ledna 2008, 14:46:39 »
No tak jsem to castecne vyresil a ani nevim jak- proste jsem si pridal mediubuntu do zdroju a nainst. non-free-codecs. Najednou gstreamer sel taky nainst., coz by me jeste tolik neprekvapilo jako to, ze jsou instalovat i jine programy (opera, vlc, krusader,..).

Stale mi ale nejde spustil easyubuntu- pouze me vyzve k napsani hesla ale pote proste nic neudela. Moc mi to nevadi, pac ho uz ani nepotrebuji, ale stejne je to divne.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.