Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu mi zamrzlo při odhlášení  (Přečteno 2300 krát)

drat

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 394
Ubuntu mi zamrzlo při odhlášení
« kdy: 14 Června 2006, 03:22:33 »
Čau narazil jsem včera na divnou věc. Jsem v Gnome a že se odhlásím a znova přihlásím. Jenže jsem se odhlásil a ejhle místo přihlašovací obrazovky bíla plocha s nějakým náznakem že tam asi nějaká přihlašovací obrazovka je. Nemoh jsem nic delat. Nebo mozna mohl ale nevidel jsem to :). Tak jsem napsal jmeno - enter - heslo a pak chvilu nic a vytuhlo to. Zkousel jsem to jeste jednou a to mi uspesne nabehla ale zase sem pohl mysi a nejak divne poskocila. Zajimalo by me jestli mate nekdo podobne zkusenosti. Od te doby uz jsem to nezkousel.

Ondřej Surý

  • Host
Ubuntu mi zamrzlo při odhlášení
« Odpověď #1 kdy: 14 Června 2006, 08:44:55 »
A nepřehřívá se vám grafická karta? Jakou grafickou kartu a ovladač k ní používáte?

Máte v pořádku paměť? Zkuste pustit při startu memtest a nechat ho běžet přes noc.

drat

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 394
Ubuntu mi zamrzlo při odhlášení
« Odpověď #2 kdy: 14 Června 2006, 10:39:34 »
fglrxinfo
Kód: [Vybrat]
display: :0.0  screen: 0
OpenGL vendor string: ATI Technologies Inc.
OpenGL renderer string: RADEON 9800 Pro Generic
OpenGL version string: 2.0.5814 (8.25.18)
Ovladace mam jsme instaloval podle navodu s ceske wiki. Ty defaultni z balicku. 3D akcelerace mi funguje na vybornou zatim nebyly problemy (Blender, TuxRacer). Je teda pravda ze vcera bylo v pokoji docela teplo a komp jel hodne dlouho ale pri praci v ubuntu jsem nic neobvykleho nezaznamenal. Snad jen doplnim ze tu prihlasovaci obrazovku mam ve vyssim rozlizeni. Uz od instalace nepredelaval jsem to nijak. Memtest bych zkusit mohl. Myslite ze kdyz mi neco takhle zablbne dalo by se to najit v logu napr. Xorg? Nebo sem tam loguji jen tezsi errory

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.