Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Rozpozná ubuntu SATA disk připojeny přes PCI řadič k MB (1. instalace OS)  (Přečteno 1695 krát)

bengalov

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Prave ted jsem dokoncil marnou snahu nainstalovat Win XP na PC s MB bez integrovaneho SATA radice. Je to takovy lepsi psaci stroj a je mi ho lito vyhodit. Protoze mi doma prebyval jeden SATA disk 80GB. Koupil jsem řadič KW 571S, ale instalacni procedura se mi zasekla pri zjistovani konfigurace PC. Zkousel jsem nejruznejsi varianty nastavení BIOS, ale marne. Utilita pro řadic je funkcni. Pokud řadič odstranim a připojím ATA disk vše běží normálne. Otázka zní: Jak se zachová UBUNTU??? Doporučenou konfiguraci pro instalaci U... PC splňuje. Díky za radu úplnému zalenáči v rodině LINUX.

jiri-j

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 489
  • skill: Lama
No nevím jak se zachová, ale mohl byste to zkusít, tím nic neztratíte ...
Acer Aspire 3023WLMi, Sempron 3000+, ATI Mobility Radeon X700, 512MB RAM, Archlinux

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Tak na ty radice bacha. Taky mam jeden disk Sata a chtel jsem ho sprovoznit na normal. pC. Koupil jsem si radic pres e-bay - az z Ciny :D BIOS mi nerozeznal zadny disk. Bavil jsem se o tom s jednym servisakem PC a ten mi rekl, ze ty radice jsou smejdy...Prej se toho prodava hafo a maloktery funguje.
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.