Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Impress Ubuntu Gnome -> crash - insufficient resources for operation  (Přečteno 1402 krát)

bleak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 43
Mám prezentaci, kde jsou čtyři stránky, na každé stránce text a dva obrázky. Prezentace je nastavena na automatické opakování, každá stránka je zobrazena 20 vteřin. Po 15 minutách Impress spadne s hlášením:

X-Error: BadAlloc (insufficient resources for operation)
Major opcode: 53 (X_CreatePixmap)
Resource ID: 0x2e06d79
Serial No: 113683 (113683)
These errors are reported asynchronously,
set environment variable SAL_SYNCHRONIZE to 1 to help debugging

Asi je to dost stará reportovaná chyba, něco jsem našel tady: http://www.openoffice.org/issues/show_bug.cgi?id=83512, ale není tam řešení. Odinstaloval jsem Ubuntu verzi OO a instaloval poslední verzi z deb balíčků. Chová se to stejně. Systém je 7.10.
Ale já to potřebuju rozchodit. Prosím, nemáte někdo tip, jak se této chybě vyhnout?

Nebo prosím nějaký tip na funkční prezentační software.
« Poslední změna: 12 Března 2008, 17:24:12 od bleak »

klasyc

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 470
Re: Impress Ubuntu Gnome -> crash - insufficient resources for operation
« Odpověď #1 kdy: 15 Března 2008, 09:40:00 »
Já bych zkusil prezentaci postupně zjednodušovat, dokud to nezačne chodit. Postupně bych třeba vyházel snímky, případně jenom obrázky, nastavení času mezi snímky. Pokud se podaří zjistit, co chybu způsobuje, nebude těžké tu prezentaci předělat. Chápu, že je to dost teoretická rada, ale obávám se, že na Linux není zase tak šíroká škála przentačních programů...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.