Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: padanie mozili  (Přečteno 1975 krát)

Vlafo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
padanie mozili
« kdy: 01 Srpna 2008, 17:06:29 »
cfte, stava sa mi dost casto ze mi pada mozila, vecinou to je ked idem na nejaku stranku kde je flash, napriklad youtube ale ine videjka, ale dost ma to *censored* pretoze mi to pada dost casto, sice ked dam potom otvorit tak mi to ponukne pokracovat kde som skoncil ale radsej by som bol keby sa to dalo nejak vyriesit, neviete o niecom ??

svestka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
Re: padanie mozili
« Odpověď #1 kdy: 01 Srpna 2008, 17:22:08 »
mozem akurat potvrdit ze mam rovnaky problem :(

Vlafo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Re: padanie mozili
« Odpověď #2 kdy: 01 Srpna 2008, 17:49:35 »
mozem akurat potvrdit ze mam rovnaky problem :(

ale to mi moc nepomoze :-)

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: padanie mozili
« Odpověď #3 kdy: 01 Srpna 2008, 17:51:07 »
Opýtaj sa Adobu (spoločnosť "vyvíjajúca" Flash), prečo je to tak... A je to tak už pekne dlho.

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: padanie mozili
« Odpověď #4 kdy: 01 Srpna 2008, 18:10:10 »
cfte, stava sa mi dost casto ze mi pada mozila, vecinou to je ked idem na nejaku stranku kde je flash, napriklad youtube ale ine videjka, ale dost ma to *censored* pretoze mi to pada dost casto, sice ked dam potom otvorit tak mi to ponukne pokracovat kde som skoncil ale radsej by som bol keby sa to dalo nejak vyriesit, neviete o niecom ??
A máš Firefox 3 nebo 2?
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

Vlafo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Re: padanie mozili
« Odpověď #5 kdy: 01 Srpna 2008, 21:20:30 »
cfte, stava sa mi dost casto ze mi pada mozila, vecinou to je ked idem na nejaku stranku kde je flash, napriklad youtube ale ine videjka, ale dost ma to *censored* pretoze mi to pada dost casto, sice ked dam potom otvorit tak mi to ponukne pokracovat kde som skoncil ale radsej by som bol keby sa to dalo nejak vyriesit, neviete o niecom ??
A máš Firefox 3 nebo 2?

3, najnovsiu verziu

wam]Spider007

  • Host
Re: padanie mozili
« Odpověď #6 kdy: 01 Srpna 2008, 21:38:28 »
mne to robilo ked som mal ubuntu 7.10 ale teraz na 8.04 to uz ide skvelo :P

odporucam nainstalovat rozsirenia adblock plus a flashblock

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: padanie mozili
« Odpověď #7 kdy: 01 Srpna 2008, 23:27:47 »
Njn, ale keď idem na youtube, väčšinou si tie videjká chcem pozrieť... Aj keď teraz ich už vie prehrávať aj totem, takže to nemusí byť zlý nápad...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.