Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Real Player - nelze nahrávat  (Přečteno 2691 krát)

radioamater

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Real Player - nelze nahrávat
« kdy: 12 Března 2008, 16:42:10 »
S linuxem jsem začal před 6ti týdny. Po instalaci Ubuntu 7.10 stable i386 jsem zjistil, že nelze přehrávat videa z ČT24, Primy, Uvolněte se prosím atd. Vždy se v okénku videa objevil nápis MPlayer a vše zamrzlo. Na fórech jsem řešení nenašel. Tak jsem odinstaloval MPlayer a nainstaloval RealPlayer10GOLD.bin and file libstddc++.so.5
Teď vše chodí (lze přehrávat i videa z archivů), ale zůstal 1 problém, s nímž si nevím rady :
Real Player pro Win nabízí během přehrávání možnost dané video nahrát ; pokud odsouhlasíte, tak je během přehrávání nahraje a uloží do Dokumentů. Odtud je možno toto video kdykoliv přehrát offline.
Nahrání videa však "linuxový" Real Player nenabízí. Lze to obejít přidáním dané stránky do Záložek Firefoxu, ale pro opětné přehrání je nutno být online, a to není to pravé ořechové.
Zná prosím někdo řešení ?

Bubák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 90
    • Minulost
Re: Real Player - nelze nahrávat
« Odpověď #1 kdy: 24 Března 2008, 18:31:29 »
Jak nainstalovat RealPlayer10GOLD?????Prosím moc o radu.
Hans

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Real Player - nelze nahrávat
« Odpověď #2 kdy: 24 Března 2008, 19:39:37 »
Jak nainstalovat RealPlayer10GOLD?????Prosím moc o radu.
Zkoušel jste návod na wiki? http://wiki.ubuntu.cz/RealPlayer jinak příště raději založte nové téma ;)

radioamater: pro flešová videa platí, že firefox je celá ukládá do složky tmp... Možná by tam mohla být i tato videa ;)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Real Player - nelze nahrávat
« Odpověď #3 kdy: 24 Března 2008, 22:31:44 »
Na nahravani prehravaneho videa nepotrebujes mit tu funkci v Real playeru. Nainstaluj si do Firefoxu modul DownloadHelper a ten uz dane video(flash, avi, wmv, rm, ram, mpg, mpeg, atd) stahne sam. Dost dobra vecicka.. 8)

Bubák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 90
    • Minulost
Re: Real Player - nelze nahrávat
« Odpověď #4 kdy: 26 Března 2008, 05:34:51 »
Moc díky Vám všem.
Hans

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.