Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Cerny Screen  (Přečteno 2085 krát)

Martin Pelz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Cerny Screen
« kdy: 12 Dubna 2008, 19:57:26 »
Snazim se nainstaovat Gusti Gibon na Acer s GK  ATI mobility randeon x700 , ale po instalaci a boot  mam cerny display ...
Zjistil jsem ze potrebuji bud upravit xconfig ci pridat ovladace, ale netusim jak mam postupovat kdyz nejsem v linuxu spustim jen recovery mod. Muze mi nekdo exaktne popsat jak mohu vlozit a stahnout spravny ovladac ci predelat config?
Ci jinou variantu pro uspesne spusteni?
Predem dekuji za prispevky.

Jari

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
  • skill: newbie
    • ...pro radost :)
Re: Cerny Screen
« Odpověď #1 kdy: 12 Dubna 2008, 20:19:40 »
Obrazovka je černá pořád? Měl jsem podobný problém se stejnou grafikou, ale to bylo tím, že jsem nepočkal, on totiž docela dlouho nabíhal - takže jsem na poprvé 2x restartoval, protože jsem si myslel, že zmrznul a on zatím jen nestihl nenaběhnout.
Pokud v ostatních terminálech normálně nabíhá - vypisuje co při startu dělá (ctrl+alt+nějaká F klávesa) mělo by po chvíli naběhnout i grafické prostředí, které je myslím na F7. Jestli je to pouze tím, problém lze pak vyřešit snadno, stačí trochu hledat zde na fóru, nebo vám to sem pak mohu napsat.
Ubuntu HH na Acer TravelMate 4102WLMi (bez Windows || nefunguje infrared, ale ani jsem se o to nepokoušel, jinak v cajku)
Ubuntu LL na Dell  LATITUDE | D 510 (bez Windows || vše funguje rovnou)
 malý blog pro radost :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.