Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zmena nastaveni wifi  (Přečteno 1866 krát)

plusik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
zmena nastaveni wifi
« kdy: 21 Dubna 2008, 13:36:58 »
zdravim...wifina mi jede, a když ovšem chci zmenit nastaveni, tedy respektive mám vytvořeno nekolik profilu pro pripojeni pomoci wifi, kdyz je chci zmenit tak musim restartovat ntb, jinak je pripojeni nefunkcni, kdyz to restartnu tak se to hned pripoji, a me se nechce restartovat porad..nevite, nebo netusite kde by mohl byt problem??

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: zmena nastaveni wifi
« Odpověď #1 kdy: 21 Dubna 2008, 14:26:16 »
zdravim...wifina mi jede, a když ovšem chci zmenit nastaveni, tedy respektive mám vytvořeno nekolik profilu pro pripojeni pomoci wifi, kdyz je chci zmenit tak musim restartovat ntb, jinak je pripojeni nefunkcni, kdyz to restartnu tak se to hned pripoji, a me se nechce restartovat porad..nevite, nebo netusite kde by mohl byt problem??
co mate za wifi managera?? Network manager?? Tam je nabidka na ulozeni nastaveni, takze staci pouze zvolit prislusnou sit a zadat do terminalu sudo ifconfig eth1(wlan0) down a posleze up, cimz se restartuje sitovka a melo byt fachcit. Mohl by se jeste restartovat celej networking, ale ten prikaz neznam zpameti. Bude ale nekde na wiki..
Doporucil bych program WICD. Je to v grafice a daji se tam nastavovat site podle libosti bez restartu... :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.