Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: problem se screenletem  (Přečteno 1067 krát)

ubuntu luky

  • Host
problem se screenletem
« kdy: 23 Dubna 2008, 12:00:49 »
ahoj  ;) ja sem si nainstaloval ty screenlety pouzivam jediny ten sysmonitor takovej ten monitorovaci panel stav procesoru atd... tedka sem si ale vsim takovy nemily veci, ja nechapal jsem proc ale jeden procesor mi vzdy bezel na sto procent.. mam dva virtualni protoze mam 3 Ghz procesor P IV HT.. a najednou vidim jak silene preskakuje zatez stoprocentni z jednoho na druhy coz je fakt neco silenyho...

v seznamu procesu myslim tim sledovani systemu gnome je ten graf tam to bylo taky videt ale kdyz sem dal seradit procesy podle zateze CPU tak vsechny meli 0 nebo jen jeden mel treba 10. proste ten proces kterej to mel delat tam neni videt, IKDYZ mam zobrazeny procesy vsceh uzivatelu takze i roota.

pak sem si vsim ze tu silenou zatez dela ten screenlet sysmonitor protoze kdyz sem ho vypnul tak byl stav v poradku. nutno taky rict ze uplne na zacatku mi to tohle vubec nedelalo az ted nevim proc. takze proc ten screenlet blbne tezko rict.. ale hlavne by me zajimalo, jaktoze v seznamu procesu nebylo mozny poznat kterje proces tak silene vytezuje system kdyz to byl ten screenlet.

protoze clovek pak ma pocit ze vubec nekontroluje co se deje v systemu ze jo.. diky  :-*


« Poslední změna: 23 Dubna 2008, 12:05:30 od ubuntu luky »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.