Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problém s ICQ  (Přečteno 1363 krát)

Jordan023

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Problém s ICQ
« kdy: 08 Května 2008, 14:13:41 »
Dobrý den,
již nějakou dobu mám problém s ICQ jako klienta používám Kopete. Své kontakty mám rozdělené do pěti skupin. Z nichž dvě fungujou tak jak mají, ale v ostatních jsou všechny kontakty jako offline. Psát jim lze a oni mi také odepisujou, ale pořád jsou prostě off. Myslel jsem si jestli není chyba v kopete tak jsem se lognul do svého účtu pod Pidginem, ale tam mi to skupiny, které mám v kopete off vůbec nevypíše, jako kdybych měl v kontakt listu jenom dvě skupiny... Nevíte co s tím? Díky moc za pomoc

cz7asm

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 111
Re: Problém s ICQ
« Odpověď #1 kdy: 08 Května 2008, 15:41:22 »
Taky jsem mel podobne problemy s kopete... v kazdejm klientu se mi ty skupiny ktere jsem tam zalozil zobrazili nejak spatne a nebo vubec. Nakonec mi kopete nejakym zpusobem vymazal vsech asi 150 kontaktu. Coz me moc nepotesilo  >:(
Bezproblemove se vsak chova pidgin... ja jsem presel na jabber (PSI klient a nebo Jabbim) a pouzivam VIP export pro ICQ kontakty ktere potrebuji.
Taky tu je moznost pouzit QIP nebo Mirandu pod emulatory jako Wine nebo CrossOver. Mirandu jsem dokonce nekde videl zkompilovanou primo pro Linux... Takze reseni je opravdu spousta. Kopete se mi velice libil ze mel ohrome mnozstvi moznosti a funkci ale ta prace s kontakty byla desiva....

Jordan023

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re: Problém s ICQ
« Odpověď #2 kdy: 11 Května 2008, 20:49:55 »
Taky jsem mel podobne problemy s kopete... v kazdejm klientu se mi ty skupiny ktere jsem tam zalozil zobrazili nejak spatne a nebo vubec. Nakonec mi kopete nejakym zpusobem vymazal vsech asi 150 kontaktu. Coz me moc nepotesilo  >:(
Bezproblemove se vsak chova pidgin... ja jsem presel na jabber (PSI klient a nebo Jabbim) a pouzivam VIP export pro ICQ kontakty ktere potrebuji.
Taky tu je moznost pouzit QIP nebo Mirandu pod emulatory jako Wine nebo CrossOver. Mirandu jsem dokonce nekde videl zkompilovanou primo pro Linux... Takze reseni je opravdu spousta. Kopete se mi velice libil ze mel ohrome mnozstvi moznosti a funkci ale ta prace s kontakty byla desiva....
tzn. Kontakty jde přendad zpátky do databáze na ICQ serveru pouze ručně a nijak jinak? :-(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.