Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: npviewer.bin  (Přečteno 4223 krát)

Olpraim

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 56
npviewer.bin
« kdy: 01 Srpna 2008, 00:34:33 »
Mám problém s tímhle procesem. Vždycky po zapnutí je vše v pořádku ale za půl hodiny najednou cosi zere 100% procesoru...mrknu co to je a npviewer.bin, tak ho killnu a vse je v pohose, nic se neseka, zatizeni procesoru 5 %... Problém je, že když mám vypnutej npviewer.bin tak mi nefungujou flash veci ve FF, youtube, reklamy, nic nejde... Až do teď jsem neměl problem ae pak velký teploty, sekaní compizu... a bez npvieweru.bin t nepujde jelikoz chci mit flash prvky na strance... Čím to může být?

patrikchrz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: npviewer.bin
« Odpověď #1 kdy: 03 Září 2010, 22:12:10 »
Nikdo zatím neví? Začalo mi to dělat nyní z ničeho nic. Firefox mám sice nainstalovaný, ale používám google chrome.

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: npviewer.bin
« Odpověď #2 kdy: 03 Září 2010, 22:50:50 »
npviewer.bin je, pokud si dobre pamatuju, flash spusteny s nsplugin wrapperem, takze zkontroluj jestli ti v nejakem panelu nebezi flash, ktery to tak vytezuje... (doporucuju pouzivat flashblock)
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

Makaisson

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: npviewer.bin
« Odpověď #3 kdy: 30 Října 2010, 21:23:57 »
Používám 64bit Ubuntu 10.10 a google chrome. Měl jsem stejný problém. I po zavření prohlížeče mi procesor běžel na 36 - 40%. Vyřešil jsem to takto:
Protože nepoužívám firefox, tak jsem přímo použil knihovnu libflashplayer.so jako plugin do google chrome a nspluginwrapper odinstaloval..
Vytvořil jsem složku /opt/google/chrome/plugins/ a do ní jsem knihovnu nakopíroval. Problém vyřešen.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.