Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: viceurovnove cislovani word  (Přečteno 1401 krát)

Uran

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 341
viceurovnove cislovani word
« kdy: 15 Května 2008, 11:28:41 »
Pri pouzivani openoffice jsem narazil na dosti zasadni problem. Po otevreni protokolu (protokol.doc) ve writeru jsem zjistil ze zmizelo viceurovnove cislovani.

Zkousel jsem vytvorit dokument s viceurovnovym cislovanim ve wordu za pouziti standardnich stylu a writer takto vytvoreny dokument otevrel korektne, tedy se zachovanim viceurovnoveho cislovani.

Napada vas zdali to nemuze byt tim ze wordovsky dokument obsahuje uzivatelem definovane styly, pripadne jak to resit?

Dokument byl vytvoren v Office 2003 a ulozen jako doc.

Na otevreni jsem zkousel OO 2.4, OO 3b bez vysledku

Pouzivam Mandrivu 2008 takze office nainstalovat nechci/nemohu

Priloha: protokol.doc http://leteckaposta.cz/712360262

Dekuji za pomoc
"Pouze text v MS Wordu je opravdu čistý, příteli."

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: viceurovnove cislovani word
« Odpověď #1 kdy: 15 Května 2008, 11:45:50 »
Hm zajímavé. Zkusil jsem ve virtualboxu jak to má vypadat (taky office 2003) a pak v open officech. Jednoduše řečeno je to nějaký spras... Zkoušel jsem nastavovat různou osnovu odrážek, restartovat odrážky, posouvat úrovně - prostě se to nedá doupravit. Ale klasický dokument v open officech funguje zcela OK. Opravdu nevím jak tohle dořešit, s tím jsem se setkal poprvé.
Taky by mě docela zajímalo zda tohle někdo dokáže vyřešit.

Uran

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 341
Re: viceurovnove cislovani word
« Odpověď #2 kdy: 15 Května 2008, 11:51:53 »
Mam stejne zkusenosti viceurovnove cislovani vytvorene v oo nebo v m. office 2003 jsou vzajemne kompatibilni. Problem je v tom, ze kamarad dostava takoveto sablony na vejsce a nic s tim nemuze delat.


Zkousel jsem doc preulozit (pomoci wordu) do rtf a nasledne otevrit v oo a seznami se zobrazili korektne - na to vsak potrebuji windows a word coz je zase na pytel.
« Poslední změna: 15 Května 2008, 12:22:36 od Uran »
"Pouze text v MS Wordu je opravdu čistý, příteli."

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.