Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu 8.04 a NTB Asus A8Jc - problem s grafikou N Go 7300, BT, vyhlazenim pisma  (Přečteno 1436 krát)

Slámič

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Nazdar lidicky.konecne sme se odhodlal k uplnymu prechodu na Ubuntu (zatim teda jen na noutu:Asus A8Jc – Intel Core Duo 1,66 Ghz, chipset Intel945PM, grafarna Nvidia Go 7300, RAM 512 MB, zvukovka SoundMAX, vypalovacka Samsung)
Temer vsechno sem rozchodil, ale u neceho mi ani wiki nepomohla:( Tak doufam, ze mi poradite vy:)

Prvni a zasadni problem je, ze mi nejde nastavit obnovovaci frekvence vic jak 60Hz (pekelne z toho bolej oci)-zkousel sem manualni nastaveni frekvence, vypnuti Dynamic TwinView i instalaci neoficialnich ovladacu..a furt nic:( Na kompu si zaparim, takze problem asi nebude primo s ovladacema, ale spis s nastavenim...

Dalsi problem mam s pripojenim k netu (GPRS) po BT - to proste nejede ani nahodou...sparuje se to a tim to konci...muzete nekdo doporucit nejakej (idelane klikaci) soft? Nejaky napady, proc to nejede?

Problem mam i s vyhlazovanim pisma (souvisi s nastavenim grafarny?) - pismo v Ubuntu ma takovy neostry obrysy..jak v mlze (na webu je to jeste horsi!)-vyhlazovani pisma mam zapnuty, ale nijak zvlast to nepomohlo...ve woknech mi to proste vyhovovalo vic:(

Posledni problem je uspavani nouta - mam nastaveno, aby se pri zavreni krytu obsah ulozil na disk...nout se v pohode uspi, ale pri probouzeni se jen roztoci disk a vic nic...cerna obrazovka a musim ho vynout...

Predem dik za odpovedi...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.