Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zkušenosti s Frets On Fire  (Přečteno 49088 krát)

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #150 kdy: 15 Prosince 2008, 17:49:38 »
Waaaa skolu ani nespominaj mam jej plne zuby
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #151 kdy: 17 Prosince 2008, 21:16:22 »
To uz nikto nehrava FoF????? odkedy som sem dosiel a prekonal vsetkych tak uz mate tento thread nejak nahaku noo :(
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Woofie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #152 kdy: 17 Prosince 2008, 22:38:35 »
ted neni kvuli skole moc cas.. :) ale uz se tesim na vejkend to si k tomu zase sednu :) a taky tim budu prokladat uceni na zkousky..  ;)

premet

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #153 kdy: 17 Prosince 2008, 22:44:10 »
ted neni kvuli skole moc cas.. :) ale uz se tesim na vejkend to si k tomu zase sednu :) a taky tim budu prokladat uceni na zkousky..  ;)
Kvůli škole není pomalu čas na nic a co je horší, že mám ješte tolik nadějí po vánocích takže vánoce strávím asi u učení. Ale pokud se zadaří tak tento semestr (můj první  ;D) bych mohl zvládnout všechno a to je pro mě rozhodně lepší, než mít nejlíp zahrátej song ve Frets on Fire.

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #154 kdy: 18 Prosince 2008, 13:55:46 »
Heh to ja chapem :D ze je preteba lepsie radsej prejst rocnikom ako mat najlepsie zahraty song v FoF .. ale to maz as tolko vela ucenia?? ja to hravam len vecerom a tak cez den je to nuda
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Woofie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #155 kdy: 18 Prosince 2008, 15:13:11 »
mno, kdyz celej semestr skoro nic nedelas (mno dobre nebududem si nic nalhava NIC nedelam) tak je toho ted o zapoctovem tydnu fakt dost :D

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #156 kdy: 18 Prosince 2008, 17:10:28 »
NO to ti teda verim :D
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #157 kdy: 23 Prosince 2008, 11:58:56 »
Teďka sem to začal znova pařit. Nejakej mód Fofix. Vypadá super. Akorát sem si teď jen nahrál songy z GH1,2,3, a rock bandu. Zkoušel sem Enter Sandman, ale teda řeknu vám, že na normální kytaru jde to teda líp zahrát než na klávesnici  :). Uplně se divím, že mi to nejde stejně.  ;D

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #158 kdy: 27 Prosince 2008, 20:32:33 »
Enter sandman je premna celkom lahka pesnicka aj na klavesnicy :D:D
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #159 kdy: 30 Prosince 2008, 07:04:44 »
Musim koupit nové baterky do klavesnice. Vymlatil sem je tedka pres svátky  :D. No enter sandman už mi celkem jde. Tedka se shorel na battery od Metallicy. Co to je proboha za rytmus?  ;D. Skoda, ze neni z tech origoš písniček i master of puppets. Ty nové metallicy mi mc nesedí.

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #160 kdy: 30 Prosince 2008, 12:32:15 »
Zkoušeli jste někdo v ubuntu na "frets on fire" hrát (jestli to teda jde) na tu kytaru z Guitar hero? Rád bych si ji splašil třeba i z CD na PC, ale nevím jestli by to šlo. Prej to je přes usb.

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #161 kdy: 03 Ledna 2009, 11:35:20 »
Baterry nice rytmus a inac master of puppets na FoF mam aj tam mam nejaky rekord :D ak chces ti to uploadnem ... o tej gitarke nevem nic :D
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #162 kdy: 04 Ledna 2009, 18:31:33 »
"Master" shanim s tou oddelenou kytarou. Ty klasicke pisnicky z mp3 me nejak neberou. Pokud jakoze nehraji tu samotnou kytaru, tak mam jen pocit, ze se trefuji v pisnicce do not. Pokud mas tu s té mp3 (bez oddelene kytary) tak to uz sem mel.  Jinak taham odtud: http://geetarfreaks.webs.com/Viva%20La%20Music.html

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #163 kdy: 04 Ledna 2009, 20:17:55 »
"Master" shanim s tou oddelenou kytarou. Ty klasicke pisnicky z mp3 me nejak neberou. Pokud jakoze nehraji tu samotnou kytaru, tak mam jen pocit, ze se trefuji v pisnicce do not. Pokud mas tu s té mp3 (bez oddelene kytary) tak to uz sem mel.  Jinak taham odtud: http://geetarfreaks.webs.com/Viva%20La%20Music.html

Přesně tak, taky mám nejradši když je kytara oddělená, pak si většinou i vohulím kytaru a snížím hudbu, ať slyším jak krásně :D hraju
EDIT: Tu stránku jsem ještě neznal - díky

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #164 kdy: 05 Ledna 2009, 18:04:40 »
tu stranku som nepoznal ani ja hned stade idem neco potahat :D a kuknem ti to battery ci master ? :D
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #165 kdy: 06 Ledna 2009, 15:50:10 »
Shanim "Master" ale s oddelenou kytarou. Podle me spis neni protoze to nevyslo v zadnem RB ani GH. Jinak na tech strankach treba nebylo neco ke stahnuti, (treba Blackened), tak to sem si dostahoval zase tady: http://www.fretsonfire.fr/forum/sujet-1250-1.html

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #166 kdy: 06 Ledna 2009, 18:27:03 »
master z oddelenou gitarou asi neni a blackened ja mám :D ja mam asi 3 alebo 4 albumy metallicy v FoF
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

ing. Roubátko

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #167 kdy: 08 Ledna 2009, 02:17:03 »
no po setkání s touhle hrou jsem moc rád, že mám skutečnou kytaru. už jen ten vocas německej v tutorialu mi tu hru znechutil. nemůžu si pomoct, ale plastová kytara s tlačítkama alá guitar hero nebo dokonce držet klávesnici jako kytaru, WTF?...působí to na mě hrozně směšně ::) neni lepší pořídit si nějakou takovouhle krásku?
http://img71.imageshack.us/img71/3526/dsc00506xm8.jpg
ano, moje 8)
pro mě osobně by tahle hra byla dost dobrej způsob mučení v kombinaci s tim, že bych si nemohl zahrát na skutečnou...

otázka do pranice: ti z vás, koho tahle hra baví- zkoušeli jste hrát na skutečnou kytaru? jestli ano, vaše pocity a zkušenosti v porovnání s FOF? jestli ne, zkuste to ;)

proletěl jsem celý vlákno abych tady jen blbě nekecal, a musím souhlasit s honorguardem:
Je ale jedna věc kterou mi FOF nikdy nenahradí:
http://uloz.to/610583/Video.3gp
Omlouvám se za špatnou kvalitu videa a zvuku, ale mám mobil Sagem (možná někdo má doma modem :D) a navíc jsem někde vytrousil trsátko, takže tu druhou pasáž hraju prstama :-\.
ovšem nothing else matters já jedu zásadně prstama, s trsátkem to nedávám ani náhodou:)

oyankee

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #168 kdy: 08 Ledna 2009, 16:24:36 »
otázka do pranice: ti z vás, koho tahle hra baví- zkoušeli jste hrát na skutečnou kytaru? jestli ano, vaše pocity a zkušenosti v porovnání s FOF? jestli ne, zkuste to ;)

 Ja bych rekl, ze srovnavat to s tim nejde. Nikdo preci netvrdi, ze se FOF rovna hrani na kytaru. Me na FOF bavi, ze je to proste hra. Prekonavani moznosti a bodu. Je moc hezke, jak to tam lita a skacou body. Do toho mi to jeste hraje a vnutkava pocit, ze jsem soucasti songu stejne, jako bych hral UT a komentator mi hlasil Mooooonsterkill kill kill kill ...  neob byl rad za kazdej frag frag-canonem zblizka, protoze to dela hezkej zvuk. Proste je to hutny a vytvari iluzi jineho sveta. Typicka herni zavislost.

kilLeRko0o

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
  • Metal 4ever
    • Moja stara stranka :)
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #169 kdy: 08 Ledna 2009, 21:35:59 »
ing. Roubátko @ no stiahol som si to tvoje videjo :D a celkom dobre je to zahrate :D ale nothing sa hra vazne sprstamy :D je dost mozne ze hram na gitare lepsie ako ty :p a hravam pesnicky takeho typu ako Master of Puppets a Battery ;D ;) skus neco take nothing vem tez ale ten ma uz nudi ... a urcite je lepsie hrat na gitare skutocnej ako hrat FoF , uz len vtom ze naozaj to hras ty a neni to len pocit ;)
Nemôžem si sem dať svoj userbar tak sem nemám čo napísať

ing. Roubátko

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #170 kdy: 09 Ledna 2009, 01:22:23 »
Ja bych rekl, ze srovnavat to s tim nejde. Nikdo preci netvrdi, ze se FOF rovna hrani na kytaru. Me na FOF bavi, ze je to proste hra. Prekonavani moznosti a bodu. Je moc hezke, jak to tam lita a skacou body. Do toho mi to jeste hraje a vnutkava pocit, ze jsem soucasti songu stejne, jako bych hral UT a komentator mi hlasil Mooooonsterkill kill kill kill ...  neob byl rad za kazdej frag frag-canonem zblizka, protoze to dela hezkej zvuk. Proste je to hutny a vytvari iluzi jineho sveta. Typicka herni zavislost.
právě mě to vůbec nevtáhlo..zobecnit hraní na kytaru na pět tlačítek mě fakt nebaví:) já radši klasickou. no mě prostě přišel směšnej třeba ten kluk na youtube, a vůbec celá tahle představa...ale bez urážky samozřejmě, je to jen můj pocit.
ing. Roubátko @ no stiahol som si to tvoje videjo :D a celkom dobre je to zahrate :D ale nothing sa hra vazne sprstamy :D je dost mozne ze hram na gitare lepsie ako ty :p a hravam pesnicky takeho typu ako Master of Puppets a Battery ;D ;) skus neco take nothing vem tez ale ten ma uz nudi ... a urcite je lepsie hrat na gitare skutocnej ako hrat FoF , uz len vtom ze naozaj to hras ty a neni to len pocit ;)
to se mýlíš, není to moje video ale honorguardovo;-)

honorguard

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #171 kdy: 09 Ledna 2009, 06:36:54 »
Ahoj všichni,
chtěl jsem napsat dřív ale měl jsem pracovní jednání a k pc jsem se dostal až teď
1) Plně souhlasím s Oyankee. Dokonce jsem měl napsaný podobný vzkaz, ale než jsem ho stihnul odeslat musel jsem odejít a samozřejmě jsem o napsaný text přišel.
2) Co se týče toho videa, tak tehdy když jsem to točil jsem to zkazil a natočil jsem to 2x. Samozřejmě jsem nahrál to zkažené místo toho dobrého. Nicméně na kytaru nehraju ani rok a jen velice zřídka. Nothing Else Matters hraju prstama, akorát jsou tam některý pasáže na který si vemu do ruky trsátko... ale jinak tu předehru bych asi hrál trsátkem jen velice těžko :D.

ing. Roubátko

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #172 kdy: 09 Ledna 2009, 13:52:20 »
2) Co se týče toho videa, tak tehdy když jsem to točil jsem to zkazil a natočil jsem to 2x. Samozřejmě jsem nahrál to zkažené místo toho dobrého. Nicméně na kytaru nehraju ani rok a jen velice zřídka. Nothing Else Matters hraju prstama, akorát jsou tam některý pasáže na který si vemu do ruky trsátko... ale jinak tu předehru bych asi hrál trsátkem jen velice těžko :D.
zkazil jen jednou? to ti závidim, já když něco nahrávám tak to mrvim permanentně, syndrom červenýho tlačítka je strašná děvka...já jsem s trsátkem nikdy neuměl, až poslední půlrok jsem se k tomu tak nějak odhodlal, ale jelikož jsem se n.e.m. naučil prstama hrát celou (i sólo, ale to zní šíleně) tak to trsátkem nedávám stále. holt síla zvyku :)
jinak abych nebyl tolik offtopic, tak zpátky k frets on fire- popravdě jsem si nedovedl představit, že by to mohlo bavit i někoho, kdo poznal kouzlo skutečný kytary. očividně jsem se mýlil :D opravdu si radši rozedřu prsty do krve o rezavý struny než zničit si klávesnici na fof 8)

honorguard

  • Host
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #173 kdy: 09 Ledna 2009, 14:15:09 »
No já FOF nehraju... což možná znamená že mě to nebaví. Já osobně jsem ho sám hrál jen když jsem se snažil udělat co nejvyšší score. Ale něco jiného je když se pod vlivem omamných lehkých omamných látek sejde třeba 6 kámošů, vemou klávesnici a rozdaj si to, ať je vidět kdo je pánem :P.

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: zkušenosti s Frets On Fire
« Odpověď #174 kdy: 09 Ledna 2009, 16:03:53 »
to ing. Roubatko: Frets mam jako takove odreagovani. Desne me to ale bavi :). Na normální kytaru hraji asi 24 let, driv v metalove kapele, ted uz spis pro zabavu renesancni blbustky na spanelu. Kdyz to porovnam s tim frets, tak me teda prijde slozitejsi tukat do klavesnice nez to zahrat na doopravdickou kytaru. Je to celkem sranda ;D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.