Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Open TTD  (Přečteno 11466 krát)

Martin Tesárek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
    • Muj maly blog o ubuntu
Re: Open TTD
« Odpověď #25 kdy: 15 Července 2008, 07:44:26 »
tak se mi to nakonec podarilo a uz jsem zase do te hry zapaleny problem byl v tom ze kdyz jsem tam nahral original soubory sample.cat, trg1r.grf, trgcr.grf, trghr.grf, trgir.grf, trgtr.grf, tak to delalo neplechu pote co jsem nahral soubory z nejake jine verze kde byly soubroy bez "r" nakonci a navic jsem musel prejmenovat SAMPLE.CAT na mala psimena a ostatni soubory jsem musel nechat velkymy a vse funguje.
tzn.

SAMPLE.CAT → sample.cat

trg1r.grf → TRG1.GRF
trgcr.grf → TRGC.GRF
trghr.grf → TRGH.GRF
trgir.grf → TRGI.GRF
trgtr.grf → TRGT.GRF

soubory TRG*.GRF byly ze stejne verze jako sample.cat
AMD X3 8450+ , Nvidia 8600GTS Diamond/512, RAM 2024/800, HDD 120GB Sata1, 320GB Sata2, 500GB Sata2  Ubuntu 9.04

Qar

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: Open TTD
« Odpověď #26 kdy: 18 Července 2008, 13:05:47 »
Zdravím,
mám následující problém: mám verzi OpenTTD 0.6.0 a dnes jsem ji poprvé pustil (předtím jsem ji jen nainstaloval a to bylo všechno). Hra v pohodě běžela a koukám, že tam nejdou zapnout tramvaje. Tak jsem ji vypnul a hledal jsem na netu, co a jak a našel jsem grafiku pro tramvaje, tu jsem dle instrukcí nahrál do příslušné složky spolu s ostatními grafickými soubory.

Jenže, pak už jsem OpenTTD nepustil: psalo to, že soubor trg1r.grf je poškozený a přitom jsem s ním nic nedělal. Tak jsem na netu našel původní hru a příslušný soubor překopíroval a přepsal jím ten původní, udělal jsem to pro jistotu i s těmi dalšímu trg*.grf. A problém přetrvává dál, tentokrát ale OpenTTD nepíše už vůbec nic, prostě v konzoli ho pustím a nic se neděje, běží jako proces ale nic se nepustí ani nevypíše. Akorát když ten proces zabiju, tak napíše Terminated a vrátí řízení zpět shellu.

Nevíte někdo co s tím? Nainstaloval jsem i verzi 0.6.2RC1, smazal v home/user/.openttd konfiruační soubory i celou složku a nic (když smažu celou tu složku .openttd, tak tu si pak vytvoří, ale dál se nic neděje).

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.