Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Mozilla Firefox a Flash Videa  (Přečteno 2186 krát)

Shark NX

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Mozilla Firefox a Flash Videa
« kdy: 30 Června 2008, 18:02:38 »
Zdravim ... z neznamych pricin mi divne funguje prehravanie Flash Based Videi ako napr: YouTube, Metacafe atd...
Mam nainstalovany Plugin do Firefoxu ale kedysi mi video prehralo 3sekundy a potom zastavilo. Ako to mozem napravit??
Dakujem za pomoc ;)

Dudlyk

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 153
Re: Mozilla Firefox a Flash Videa
« Odpověď #1 kdy: 02 Července 2008, 17:26:28 »
toto stejné to dělá i mě, je to plugin mplayer ,kterej jaksi nekamarádí s flash videi, ale mě to teda na youtube.com nedělá, ani na stream.cz protože tam se mě to otevírá v adobe, ale na idnes.cz tam se mě to otevírá v mplayeru a to je problém.
Notebook Lenovo X201, Core i5, 6GB RAM,
www.fopanet.cz

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Mozilla Firefox a Flash Videa
« Odpověď #2 kdy: 03 Července 2008, 01:39:22 »
Mate nainstalovany balik ubuntu-restricted-extras?? Tam jsou vsechny potrebne kodeky pro flash apod. Pokazde to instaluju jako prvni balik po instalaci, potom uz jenom doinstaluju plugin do Firefoxu co po me chce prohlizec a nemam s tim zadnej problem.. :)

Shark NX

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Mozilla Firefox a Flash Videa
« Odpověď #3 kdy: 03 Července 2008, 03:45:29 »
Mam ;) Zatial som to vyriesil tak ze som si nainstaloval plugin FlashBlock ktory spusti Flash app az po kliknuti na nu. A zazracnym sposobom to po kliknuti bez problemu funguje. :)

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: Mozilla Firefox a Flash Videa
« Odpověď #4 kdy: 04 Července 2008, 01:30:35 »
Mam ;) Zatial som to vyriesil tak ze som si nainstaloval plugin FlashBlock ktory spusti Flash app az po kliknuti na nu. A zazracnym sposobom to po kliknuti bez problemu funguje. :)
Taktez ho pouzivam a spokojenost.. :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.