Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu ide pomali....  (Přečteno 1062 krát)

tylik

  • Host
Ubuntu ide pomali....
« kdy: 13 Července 2008, 19:27:22 »
Cafte, neviem ci to je normalne alebo nie. Bol som u kamosa, prednedavnom som ho nahovoril na Ubuntu(rozsirujem popularitu :D) noa on ma starsi PC..nejaky sempron ma, 1 GB ram....

Ja mam novy NB, asi tyzden.. mam 4 GB ram, Dvoj jadrovy CPU AMD ale zda sa mi ze jemu to ide este rychlejsie ako mne ........................nerozumiem tomu, vam to ako masti? ja som notebook este nemal a niekedy sa stava, ze tak na  5 sekund zacne hucat CPU, alebko skor to je asi disk... TTTTTTTTTT.... a potom uz ide v pohode.

Tiez asi sa niekedy stane ze trocha akoby ked minu-maximalizujem okna, tak jakeby to kus sekalo...aspon sa mi zdá.... Neviem, no, ako to vidite vy?

S linuxom som sa celkom zblizil, som spokojny, vsetko mi uz ide. Este jedna vec, tiez mam problemy ze akk zapnem NB, tak tmave je LCD... pridal som si na panel utilitku, pomocou ktorej pri kazdom starte zdvihnem JAS. Ovladate som nainstaloval z nVidia oficialnej stranky. Chcell som skusit, lebo tie slobodne nie su naj-best...

Mam sice nvidia-settings, ale tam sa da zdvihat len gama a tak, JAS tam nie je. Poradite mi niekto??? alebo? :)


Diky moc, inac mam HP Pavilion 6700.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.