Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli  (Přečteno 85180 krát)

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #75 kdy: 28 Srpna 2008, 20:15:37 »
Ahoj lidi. Špatné zprávy. Těch 70 kč byl můj odhad nechal jsem to spočítat přesně.
Vychází to cca na 150 Kč za 1 ks při 100 ks. Barevnost není ve třech barvách jak sem myslel, ale CMYK.

...
Tak to je spatny :( to nevim esi se tolik lidi sezene :( moc bych ho chtel..ale tech 150,- no i kdyz jednou by se to dalo obetovat. Este ze by se to dalo nalepit kamkoli :) to je jedina vyhoda.
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

Eddie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 52
    • Rootan
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #76 kdy: 29 Srpna 2008, 16:33:36 »
I když je cena poněkud vyšší než byl odhad, i tak mám stále zájem o cca 2 kusy samolepek.
Záleží, ale na ostatních jestli bude dost velký zájem.
Notebook - Acer Ferrari One 200 , 4GB RAM,  HDD 500GB 7200ot, Ubuntu 10.04 64-bit
Desktop -  AMD FX 3,6 GHz, 16 GB RAM, 2x 750 GB HDD WD Black, ATI Radeon 5850, Ubuntu 11.10 64-bit
www.rootan.cz      www.lipina.tym.cz

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #77 kdy: 01 Září 2008, 15:23:09 »
Ahoj lidi, chvilku jsem tu nebyl a jsem z5.
Dostal jsem bravurní nápad. Jednou na výstavě jsem zahlédl materiál "EasyStick". Je tlustý cca 1 mm. Jasně chápu není to tenonká fólie avšak dá se na ní tisknout digitálně takže žádné formy. Navíc oproti té fólii má výhodu, že "lepí" na všem. Ale žádné lepidlo neobsahuje.
Fólie o které jsme se bavili předtím by na nábytku nedržela. Drží jen na skleněnách površích. Tento EasyStick drží opravdu na hodně materiálech. Pokud se "lepivý" povrch zapráší a "lepivost" se snižuje stačí oplach vodou a "lepíme" dál.
Hned zjistím cenu.
Tiskneme srdcem

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #78 kdy: 01 Září 2008, 16:08:50 »
to zni fajne ! a lado jak to vypada s trikama ? pokud sem dobre pochopil, trika budou az bude obchod ? takze jak ?
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #79 kdy: 01 Září 2008, 17:51:31 »
Pokud budeš mít nějaký věci,tak bych pár kusů vzal,nebo třeba jestli máš katalog,tak pošli link nebo pár fotek jako ukázku.Dík. ;)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

tom.i (Duriel)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 165
    • Tomíkův BLOG
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #80 kdy: 01 Září 2008, 19:52:14 »
LadaLUNI: To zni az moc lakave..tam bude urcite nejakej zakopanej pes (cena .. ) :D neni mozny aby tak bezva vec byla levna :D ale budu jenom rad :D
HP 6715b, 2 GB RAM, TL-60 Turion64 X2, 2 GHz, ATI X1250, 15,4" 1680x1050, Archlinux x64

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #81 kdy: 01 Září 2008, 23:36:06 »
Ahoj lidi, chvilku jsem tu nebyl a jsem z5.
Dostal jsem bravurní nápad. Jednou na výstavě jsem zahlédl materiál "EasyStick". Je tlustý cca 1 mm. Jasně chápu není to tenonká fólie avšak dá se na ní tisknout digitálně takže žádné formy. Navíc oproti té fólii má výhodu, že "lepí" na všem. Ale žádné lepidlo neobsahuje.
Fólie o které jsme se bavili předtím by na nábytku nedržela. Drží jen na skleněnách površích. Tento EasyStick drží opravdu na hodně materiálech. Pokud se "lepivý" povrch zapráší a "lepivost" se snižuje stačí oplach vodou a "lepíme" dál.
Hned zjistím cenu.

To vypadá dobře, a ta možnost překrytí pryskyřicí (http://www.logoprint.cz/easy-stick.html) také. Tady mají popis materiálu: http://easy-stick.net/cojeto.html
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #82 kdy: 04 Září 2008, 08:51:33 »
Ahoj, o verzi s pryskyrici zapomenme to je moc moc penez.
Ale nemam moc dobre zpravy. Ten EasyStick je jeste drazdi (cca o 30 Kč na kus) nez sitotisk. Ach jo, jakmile člověk nevlastní tu danou technologii tak se tě snaží pěkně voškubat.
Ještě jsem se snažil o variantu, že bych si koupil jen materiál a potisk bych dělal já. Jenže A3 EasyStick materiálu cena skoro 70 Kč. Potisk je také tak.

Poznámka: od 9 do 15 září budu za malou louží v Londýně takže asi nebudu reagovat. Btw když už tam budu znáte to - Londýn, večerní procházky, romantika a žádost o ruku. Tak mi držte palce ať to nezvorám :o)
« Poslední změna: 04 Září 2008, 09:07:51 od LadaLUNI »
Tiskneme srdcem

pousteVnik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #83 kdy: 04 Září 2008, 09:13:02 »
Kód: [Vybrat]
Londýn, večerní procházky, romantika a žádost o ruku. Tak mi držte palce ať to nezvorám To je hezky, palce držet budu  ;D

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #84 kdy: 04 Září 2008, 14:57:59 »
Laďa : jasny, palce, mys, sluchatka... :) vsechno s musi drzet, prej to rinasi stesti :)
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Eddie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 52
    • Rootan
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #85 kdy: 05 Září 2008, 17:56:21 »
Ten EasyStick vypadá fakt super, záleží jak malé série by byli ochotni vyrobit. Jestli by nevyšlo levněji několik menších Tuxů než jeden velký A3 a polepit s tím cokoli. Chtělo by to kalkulaci cen .

Jinak v Londýně přeji dobré pořízení ;)
Notebook - Acer Ferrari One 200 , 4GB RAM,  HDD 500GB 7200ot, Ubuntu 10.04 64-bit
Desktop -  AMD FX 3,6 GHz, 16 GB RAM, 2x 750 GB HDD WD Black, ATI Radeon 5850, Ubuntu 11.10 64-bit
www.rootan.cz      www.lipina.tym.cz

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #86 kdy: 05 Září 2008, 19:03:35 »
Cena 150,- mi ale vůbec nepřijde špatná, zvlášť když se podívám na následující varianty:

Tohle vypadá jako sundatelné samolepky bez poškození podkladu, ale znovunelepitelné.
I velký formát A1
http://www.mecheche.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=6&products_id=9

A nálepky na ntb
http://www.skinbook.cz/

Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #87 kdy: 05 Září 2008, 19:40:42 »
uvidime . az se Laďa vrati od malé louze ( doufam s splnenou misi ) tak pry zjisti jak je to presne cenove a uvidime. ja bych se spis sousterdil na tricka nez na ty nalepky
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #88 kdy: 08 Září 2008, 23:06:33 »
Ahoj pánové a dámy. Kufr sbalen, letenky připraveny takže mějte se fajn a za týden ahoj.
Odeslání samolepek se tedy zdrží o týden. Díky za pochopení.
Tiskneme srdcem

Jari

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
  • skill: newbie
    • ...pro radost :)
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #89 kdy: 10 Září 2008, 21:21:56 »
S menším zpožděním začínám držet palce :) Právě jsem se vrátil z dovolené a mezitím tu na mě čekal dopis plný krásných samolepek - kdo ještě nemá, můžu jen doporučit.
Ubuntu HH na Acer TravelMate 4102WLMi (bez Windows || nefunguje infrared, ale ani jsem se o to nepokoušel, jinak v cajku)
Ubuntu LL na Dell  LATITUDE | D 510 (bez Windows || vše funguje rovnou)
 malý blog pro radost :)

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #90 kdy: 17 Září 2008, 22:22:52 »
Ahojda všem.
Začnu tím důležitým. Co se týče zásnub je mise splněna.

Jsem rád že se samolepky líbí. Hned začnu zjišťovat jak je na tom inet shop nejen na trika.
Tiskneme srdcem

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #91 kdy: 17 Září 2008, 22:26:35 »
jj, Laďa je borec :D
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Jari

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
  • skill: newbie
    • ...pro radost :)
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #92 kdy: 17 Září 2008, 23:13:11 »
Blahopřeju!  :)
a teď neusnout na vavřínech ;)
Ubuntu HH na Acer TravelMate 4102WLMi (bez Windows || nefunguje infrared, ale ani jsem se o to nepokoušel, jinak v cajku)
Ubuntu LL na Dell  LATITUDE | D 510 (bez Windows || vše funguje rovnou)
 malý blog pro radost :)

Ondra K...

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
  • Věčný začátečník
    • Můj lehce offtopic blog
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #93 kdy: 18 Září 2008, 12:32:32 »
Taktéž se připojuji ke gratulaci
ASUS F3M-AP012 - AMD Sempron 1,8GHz, RAM 1024MB,GeForce GO 6100 se 64bit 8.04
---
A zatímco si na člověku smlsne kdejaká havěť, jeleni se klidně pasou. --- Tož jsem přeběhl na Arch :-)

LadaLUNI

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 101
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #94 kdy: 19 Září 2008, 20:21:29 »
Ahoj ahoj, díky za gratulace. Na shopu se pracuje trička máme, ale co na ty trička? Už máme požadavek na Google, samozřejmě některé z motivů samolepek, ale co dál? Pište tipy plus nápady a třeba i URL linky. Pškný víkend
Tiskneme srdcem

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #95 kdy: 19 Září 2008, 21:41:17 »
Google trika jsou jasny. asi pres vykend nabootuju do widli, nainstaluju a cracku Corel a udelam tu Google predlohu v vektoru. a s tim ostatnim nwm no .... mozna par nametu z samolepek... ale to je uz zalezitost grafckych magu k kterym se ja urcite neřadim
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Roman "Schmaker" Šmakal

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1205
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #96 kdy: 19 Září 2008, 22:51:10 »
Blahopřeju k úspěchu v misi...

Co se google triček týče - není google registrovaná obchodní značka? Pokud ano, tak je třeba s google nějaká domluva, aby nedošlo k problémům...
Linux Gaming Clan leader
Konference na linuxclan@chat.linjab.net

Jari

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
  • skill: newbie
    • ...pro radost :)
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #97 kdy: 20 Září 2008, 13:16:25 »
Google trika jsou jasny. asi pres vykend nabootuju do widli, nainstaluju a cracku Corel a udelam tu Google predlohu v vektoru. a s tim ostatnim nwm no .... mozna par nametu z samolepek... ale to je uz zalezitost grafckych magu k kterym se ja urcite neřadim

Nechceš to raději zkusit v Inkscapu prvně? ;)

Na shopu se pracuje trička máme, ale co na ty trička? Pište tipy plus nápady a třeba i URL linky.

Velkou radost by mi udělalo tohle -> http://album.jabbim.cz/jari@jabbim.cz/doctor_tux.gif a když by se to už nikomu víc nelíbilo, spokojím se s nějakým obyčejným klasickým Tuxem
Ubuntu HH na Acer TravelMate 4102WLMi (bez Windows || nefunguje infrared, ale ani jsem se o to nepokoušel, jinak v cajku)
Ubuntu LL na Dell  LATITUDE | D 510 (bez Windows || vše funguje rovnou)
 malý blog pro radost :)

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #98 kdy: 20 Září 2008, 13:18:21 »
no Google jsem chtel ja triko .... prahnu po nem uz dobre rok .... a puvodne jsem chtel to jen osobne domluvit u Ladi a nechdit s tim na forko - prave kvuli temto problemum . ne kazdy ma k pravum takovy pristup jako ja :) ale ja si myslim ze v tom az takovej problem nebude.... na Invex v nem nepojedu a bude to bezplatna reklama .... chapu ze z pravniho hlediska to neni vec tak jednoducha...
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Samolepky, trička, igelitky proste cokoli ....
« Odpověď #99 kdy: 20 Září 2008, 13:23:24 »
Google trika jsou jasny. asi pres vykend nabootuju do widli, nainstaluju a cracku Corel a udelam tu Google predlohu v vektoru. a s tim ostatnim nwm no .... mozna par nametu z samolepek... ale to je uz zalezitost grafckych magu k kterym se ja urcite neřadim

Nechceš to raději zkusit v Inkscapu prvně? ;)

Na shopu se pracuje trička máme, ale co na ty trička? Pište tipy plus nápady a třeba i URL linky.

Velkou radost by mi udělalo tohle -> http://album.jabbim.cz/jari@jabbim.cz/doctor_tux.gif a když by se to už nikomu víc nelíbilo, spokojím se s nějakým obyčejným klasickým Tuxem



tak Inscape mi nechtel otevrit ten format. pamatuji si ze to byl cdr...

jinak na triko .... myslim ze nejakej klasickej tux a k tomu neco s motivem primo ubuntu by se siklo .... jak rikam - to necham na lidech co se radi mezi graficke magy .... ja max udelam ( zkopiruju a upravim ten google ) . vic schopen nejsem
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.