Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wine DirectX  (Přečteno 2120 krát)

Beleval

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
Wine DirectX
« kdy: 31 Července 2008, 09:48:26 »
Chtel bych pozadat o radu k nastaveni wine, konkretne DirectX. Snazim se rozjet Colin McRae Rally 2005 a Zaklinace, na netu jsem nasel navody jak nastavit wine a co udelat aby mi to jelo, ale nikde jsem uz nenasel jak nastaveni provest, jedna se mi o nastaveni DirectX jako napriklad Offscreen rendering.... Nasel jsem na winehq jen navod jak to nastavit prez regedit, ale v nem jsem to uz podle navodu nenasel. Mam aktualizovanou verzi wine. Chtel bych se proto zeptat, jejstli je potreba DirectX prvne nainstalovat, nebo je potreba nejake knihovny dohrat, pripadne nahradit a kde to potom nastavim. Na netu jsem to bohuzel nenasel (S moji anglictinou je mozne ze jsem to proste prehlidl)

Predem diky za odpoved, rad bych si to zahral a instalovat kvuli tomu zpatky visty mi neprijde jako stastne reseni.

Vetinari

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 604
  • ... so better use your brain!
Re: Wine DirectX
« Odpověď #1 kdy: 31 Července 2008, 11:02:48 »
Otázka první: Návod na abclinuxu.cz jsi četl? (pokud ne, najdi si ho přes google). Pokud ano, postupuj podle něj...

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Wine DirectX
« Odpověď #2 kdy: 31 Července 2008, 19:38:26 »
A keď  sme už pri vyhľadávaní, použi aj to, ktoré je na tomto fóre...

eXt_r33m

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 129
  • skill :: aggressive-newbie
    • qinta.php5.sk
Re: Wine DirectX
« Odpověď #3 kdy: 31 Července 2008, 21:35:13 »
Dam jednu dobru radu... NIKDY si neistalujte Visty ked nemusite :D
AMD Opteron Processor 144 1.8 Ghz;2x512 MiB DDR1;ATI Radeon HD 2600 Pro 256 MiB DDR3;Atheros 802.11 WiFi;Boot: WinXP + (Ubuntu 9.04 64bit) + Archlinux s KDE 4.3 64bit
if ($She_loves_me) then wake_up() //checking if  i am dreaming :)

Beleval

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
Re: Wine DirectX
« Odpověď #4 kdy: 31 Července 2008, 21:43:13 »
 K prvni otazce, ano pouzil jsem ten navod a nainstaloval tedka, ale stale v registrech nic na nastaveni nemam. (jako k Direct3D). Zapomel jsem to puvodne napsat  ;D, ze jsem mel strach instalovat directx, kdyz na strance winehq psali, ze se  to nema. Ale uz to tam je a v  registrech stale nic.  >:( K tomu dalsimu na foru tady jsem taky hledal a nensel nic k tomu nastaveni (nebo jsem  nepochopil ze se to k tomu vstahuje). Ale nakonec jsem sehnal cloveka z prace co nam dela servry tam a v Ubuntu se pry vyzna, tak mi to snad za prachy nastavi a kdyby jo, tak sem  pak  napisu kde je chybka a jak na  to. Diky za ten navod z abclinuxu

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.