Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: vstavany video player nefunguje  (Přečteno 1355 krát)

Fijo666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
vstavany video player nefunguje
« kdy: 17 Srpna 2008, 22:25:30 »
Zdravim mam problem oddneska mi nejde vstavany video player, neviem ako sa vola bo teraz som cez Win. Vcera vecer som siel pozerat film, video player ubuntu 8.04  vypisal ze nema kodeky, ponukol instalaciu, nainstaloval a film bez problemov siel. Vypol som PC a dneska mi uz nejde ziadne video a ani ten film co som pozeral vcera. Sprava sa to tak ze zatuhne cely PC a je potrebny restart. dik za kazdu radu

Fijo666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Re: vstavany video player nefunguje
« Odpověď #1 kdy: 18 Srpna 2008, 21:13:30 »
Prestal mi fungovat Prehravac filmov totem.

Mno uz som to vyriesil tak ze som nainstaloval iny player - MPlayer movie player.

Mam ubuntu asi tyzden ale som velmi sklamany, som cakal stabilnejsi OS na ktorom budu aspon vstavane aplikacie bezat na 100%. ALe co uz.

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: vstavany video player nefunguje
« Odpověď #2 kdy: 19 Srpna 2008, 11:30:17 »
Prestal mi fungovat Prehravac filmov totem.

Mno uz som to vyriesil tak ze som nainstaloval iny player - MPlayer movie player.

Mam ubuntu asi tyzden ale som velmi sklamany, som cakal stabilnejsi OS na ktorom budu aspon vstavane aplikacie bezat na 100%. ALe co uz.
Mno, prehravani v Totemu by nemel byt problem, ale muze se stat, ze to nejde. Prvni vec po instalaci je, ze odinstaluju Totem a jeho pluginy a nainstaluju Mplayer a Vlc, pak jeste Real a prehraju vsechno bez vaznejsich problemu. Hodnotit stabilitu systemu na zaklade prehravani video prehravace je ale trochu mimo misu. To by se nemohly widle s WMP vubec pouzivat a prodavat... ;D ;D

Fijo666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Re: vstavany video player nefunguje
« Odpověď #3 kdy: 20 Srpna 2008, 10:06:32 »
mno hej mas pravdu..ale ma to dost nastvalo, ze to jeden den slo a na druhy uz nie. ale uz je to ok.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.