Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Filmy v SMPlayer  (Přečteno 1496 krát)

greno

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 76
Filmy v SMPlayer
« kdy: 15 Srpna 2008, 17:38:56 »
Chcel som vyskusat SMPlayer kedze ho vsetci ospevuju ale ked sa pokusim v nom nieco pustit tak mi nic neprehra, ani zvuk ani video. nic mi ani nevypise.
v inych prehravacoch mi idu filmy v pohode (kaffein, totem). viem ze smplayer je zalozeny na mplayery a v tom tiez nepustim ani tuk. instaloval som vsetko cez synaptic. neviete mi poradit?

Slinky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Filmy v SMPlayer
« Odpověď #1 kdy: 15 Srpna 2008, 21:42:44 »
Když zrovna přehrávám hudbu v Audaciousi nebo pouštím video třeba na youtube, taky mi SMPlayer nechce nic přehrávat. Nevím ještě proč ale u mě se s nějakýma programa nesnese a tak je musím vždycky povypínat než v něm něco začnu přehrávat. Možná bude ten samej problém i u tebe ale nejsem si tím jistej.
Debian Testing Lenny RC2
Celeron 2.66 GHz, Geforce 6600, 512 RAM

greno

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 76
Re: Filmy v SMPlayer
« Odpověď #2 kdy: 15 Srpna 2008, 21:49:31 »
Ja tiez pouzivam hodne Audacious a hned som to aj vyskusal. Isiel len zvuk ale s videom ani netuklo a to som nemal nic otvorene.

Slinky

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Filmy v SMPlayer
« Odpověď #3 kdy: 15 Srpna 2008, 22:43:21 »
Pokud ho neovlivňuje už žádnej program a přesto nejde, tak nevím čím by to mohlo být  ???. Možná by pomohlo smazat konfigurační soubory SMPlayeru v domovském adresáři (~/.smplayer) a pak s ním zkusit znova přehrát nějakej film (jestli není špatně nastavenej), před jejich smazáním je radši zálohovat (k případnýmu návratu). Ale nevím jestli to pomůže.
Debian Testing Lenny RC2
Celeron 2.66 GHz, Geforce 6600, 512 RAM

greno

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 76
Re: Filmy v SMPlayer
« Odpověď #4 kdy: 15 Srpna 2008, 22:56:49 »
skusil som ich zmazat ale viac ako zvuk som zial nedostal. skoda, asi budem musiet ostat pri inych prehravacoch aj ked tento vyzeral celkom v pohode, keby siel ;)

cmudik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 325
Re: Filmy v SMPlayer
« Odpověď #5 kdy: 18 Srpna 2008, 21:40:33 »
A máš všechno dobře nastavený? Koukni na to.

cmudik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 325
Re: Filmy v SMPlayer
« Odpověď #6 kdy: 18 Srpna 2008, 21:44:55 »
V Hlavní _Zvolit spustitelný soubor Mplayer a a Výstupní ovladače Zvuk a Obraz.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.