Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Command @ Conquer Tiberium wars  (Přečteno 3530 krát)

On

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1136
    • Operační systémy
Command @ Conquer Tiberium wars
« kdy: 21 Března 2008, 19:39:47 »
Prosím vás, nemá někdo zkušenosti s rozchozením této hry?? Nejdřív to vypsalo hned nějakou chybu, pak jsem trochu zagooglil, našel nějaký návod, dohrál do wine do Windows/system32 nějaké dvě knihovny, spustí se hlavní logo hry, ale zase pro změnu to vypíše tuto chybu:
Runtime Error!
Program: C:\Program Files\Ele...

R6034
An application has made an attempt to load the C runtime library incorrectly. Please contact the applications support team for more information.

Obsah chyby sice tak nějak chápu, ale nevím, kde bych měl jiné knihovny sehnat.

Pokud to někomu pomůže, když tuto hru spustím z konzole, napíše to tohle:

fixme:win:EnumDisplayDevicesW ((null),0,0x34f7b4,0x00000000), stub!
fixme:actctx:parse_depend_manifests Could not find dependent assembly L"Microsoft.VC80.CRT"

Průběh instalace: Nainstaloval jsem hru jako ve win, dohrál češtinu, doinstaloval patch 1.09, dohrál dvě knihovny d3dx9_29.dll a gdiplus.dll.

knihovny a postup jsem bral z této stránky: http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=7440

kdyby někdo věděl, budu vděčný, díky..
Asus M2A-VM HDMI, Athlon 64 X2 4800+, 4GB DDR2/800Mhz,Powercolor HD 2600 XT, Ubuntu 10.10
Být posledním nevadí, ale nikdy nesmíte být poslední dvakrát po sobě - Iacocca

smejky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #1 kdy: 22 Března 2008, 13:14:43 »
Řešení tvého problému neznám. Nicméně mně se hru podařilo spustit, ale musel jsem nastavit velmi nízké detaily grafiky, takže zážitek ze hry byl potom celkem nic moc :-/

Jak řikám: na práci linux, na hry windows nebo nějaká herní konzole. Ty 2000 Kč za Windows XP ti ušetří spoustu potíží a probdělých nocí :)
Ubuntu 8.04 Hardy Heron
AMD Athlon 64 3200+, 1024MB DDR2, nVidia GeForce 8600GS 256MB

On

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1136
    • Operační systémy
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #2 kdy: 23 Března 2008, 08:00:46 »
Pravda, že ty XP už jsou celkem slušný systém..všechny ostatní jsem zatratil včetně samozřejmě Visty, tak zjebaný systém jsem už teda dlouho neviděl :) Nicméně se mi Billa nechce podporovat, tak si asi dám tu práci a pokusím se to rozjet v Ubuntu. U mě jde totiž o to, že hraju vlastně jen dvě hry, Counter-strike a Tiberium wars. CS mi jede, se Steamem sice trochu problémy, ale v Hardy Heron to snad už pojede, ale non steam perfektní. Navíc jsem četl o Ufo: Alien Invasion, což v linuxech jde taky, takže kvůli té jedné hře se mi widle moc instalovat nechcou. Nicméně, jakým postupem jsi tu hru rozchodil?
Asus M2A-VM HDMI, Athlon 64 X2 4800+, 4GB DDR2/800Mhz,Powercolor HD 2600 XT, Ubuntu 10.10
Být posledním nevadí, ale nikdy nesmíte být poslední dvakrát po sobě - Iacocca

smejky

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #3 kdy: 23 Března 2008, 18:35:25 »
Ubuntu 8.04 Hardy Heron
AMD Athlon 64 3200+, 1024MB DDR2, nVidia GeForce 8600GS 256MB

On

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1136
    • Operační systémy
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #4 kdy: 24 Března 2008, 09:54:18 »
No, to já právě taky, jen s rozdílem, že mám nejnovější wine, tak asi tady bude problém..ale když tam dám ten starší, bůh ví, jestli zas pojede CS..no, počkám na verzi, kde pojede obojí..každopádně dík
Asus M2A-VM HDMI, Athlon 64 X2 4800+, 4GB DDR2/800Mhz,Powercolor HD 2600 XT, Ubuntu 10.10
Být posledním nevadí, ale nikdy nesmíte být poslední dvakrát po sobě - Iacocca

nesporpa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #5 kdy: 22 Srpna 2008, 10:22:27 »
Me Tiberium wars nainstalovat jde, ale stejne jako u generalse nevidim ukazatele mysi.instaloval jsem ho podle zmineneho navodu.Pisi tam ze je potreba nejaky cursor patch.ten stazeny mam ale nevim co s nim.jestli nekam zkopirovat nebo....s linuxem zacinam

tylik

  • Host
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #6 kdy: 22 Srpna 2008, 18:49:57 »
Tak tu hru by som si aj ja urcite zahral rad, mam to doma, skusim to cez cedegu.

tylik

  • Host
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #7 kdy: 23 Srpna 2008, 11:27:59 »
Tak som nainstaloval novy wine, 1.3 a ide to spusti :D

Ale nevidno kurzor. Hladal som na google ale na verziu 1.3 nie je este asi path curzor. Hra ide ale, nie je to nic extra...

nesporpa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #8 kdy: 23 Srpna 2008, 15:42:20 »
ma to beha nadherne,akorat se nezobrazuje ukazatel,podle odkazu na http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=7440 je potraba stahnout "cursor-patches-1.1.0.patch". ten stazen mam ale nevim co snim.na vise uvedenem odkazu pisou at ho pouziju,ale nevim jak a s tim bych potreboval pomoct a uvidim jestli to pobezi

tylik

  • Host
Re: Command @ Conquer Tiberium wars
« Odpověď #9 kdy: 23 Srpna 2008, 20:55:40 »
ma to beha nadherne,akorat se nezobrazuje ukazatel,podle odkazu na http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=7440 je potraba stahnout "cursor-patches-1.1.0.patch". ten stazen mam ale nevim co snim.na vise uvedenem odkazu pisou at ho pouziju,ale nevim jak a s tim bych potreboval pomoct a uvidim jestli to pobezi

No mne zase ta hra nebeha nadherne, ale mam vsetko na full. Tiez neviem ako aplikovat ten patch, a ci vobec to mam robit, lebo to je pre verziu 1.1.0 a ja mam 1.1.3...

Ale pisu tam ako sa to robi-

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.