Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ripery DVD nabízejí jen první film  (Přečteno 1441 krát)

twrdebo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Ripery DVD nabízejí jen první film
« kdy: 27 Srpna 2008, 22:45:18 »
Ahoj,
  řeším už asi dva měsíce problém, že potřebuji ripnout krtečka. Na DVDčku je asi 8 dílů ale všechny ripery, co jsou ke stažení (acid, thogen, ogmrip...) vidí jen ten první z nich, takže se to nedá ripnout celé. DVDčko mi přehrává i s menu jen gxine (ostatní přehrávače, tj MPlayer a Totem se v těch 8 dílech také ztrácejí), kodeky jsem nainstaloval podle návodu, tak už fakt nevím co s tím. Netušíte někdo?
Díky!
(Ubuntu 8.04, Celeron M, RAM 1 GB, Noťas Compaq nx 7300 s DVD vypalovačkou).

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
Re: Ripery DVD nabízejí jen první film
« Odpověď #1 kdy: 28 Srpna 2008, 15:12:58 »
Že by nějaká ochrana proti kopírování? Co na to K9copy?
Kubuntu forever :-)

twrdebo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Re: Ripery DVD nabízejí jen první film
« Odpověď #2 kdy: 28 Srpna 2008, 22:48:36 »
K9copy vidí taky jen ten první a navíc, když zkouším ripnout třeba reklamu na začátku, kterou taky vidí, tak hlásí chybu a zavře se. Ostatní části jako kdyby zmizely, asi je to fakt nějak zakódovaný. To jsem si ale myslel, že by měl existovat v linuxu nástroj aby se to dalo ripnout i zakódovaný. Nechci to nijak zneužívat, mám prostě koupený DVDčko a jen si ho chci uložit na disk, abych nemusel tahat synkovi pohádky i s bednou DVDček na dovolenou. Kdyby někdo věděl jak to vyřešit, udělali byste mě radost.

Lako

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 141
Re: Ripery DVD nabízejí jen první film
« Odpověď #3 kdy: 29 Srpna 2008, 08:45:02 »
Co tak skusit program DVDShrink? Je to sice pre win, ale pod wine funguje bez problemov.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.