Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu mi zničil myš  (Přečteno 10857 krát)

romciiik

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 532
    • romiix.org
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #25 kdy: 25 Října 2008, 20:42:56 »
sa mu nesmejte.. ja som si tez myslel ze liveCD neposkodi system na disku a nevyslo mi to! mam na notebooku XP nainstaloval som liveCD na USB a postralo mi to GRUB a ted to nevim poriesit!! vie nikto ako na to?
http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,28549.0.html
ad.1) LiveCD ti rozhodne nic neznicilo, udelal sis to sam !!
ad.2) to ze jsi liny a neiniciativni a patrne ani neumis cist, je take tvuj problem:
http://www.google.com/search?hl=en&client=opera&rls=en&q=windows+xp+repair+bootloader&btnG=Search
ad.3) ano, vim jak na to ...

1.) jasne ze som to urobil sam ale s LiveCD
2.) fakt som sa snazil ale anglictina neni moja silna stranka - ucim sa ju iba ako samouk, trapil som sa s tim kopu hodin, bez vysledku, hladal som na googli aj na wiki a nic nezaberalo
3.) tomu sa hovori "komunitna podpora" ze vy viete ako na to

4.) sory ze zijem, ubohy sprtavy user co sa snazi a obcas sa mu neco nepodari, ukamenujte ma

Kdyby jste se normálně zeptal, tak by vám odpověděli. Ale na urážky se vám každej vyprdne.
Ano, takto vypadá komunitní podpora. Nemůžete si tu vyskakovat jako na tu placenou...

Tip do googlu nebo a foru: obnova ntldr

neviem cim som niekoho urazil ale ak sa to fakt stalo a niekoho som sa dotkol ospravedlnujem sa, urcite to nebolo cielom. prepacte

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #26 kdy: 25 Října 2008, 20:52:19 »
Asi takhle udělej co ti napsal - Milhouse  ;)
A příště nepiš na tomhle fóru,že ti Lcd *buntu zničilo něco ve widlích - je to začátek konce  ;)
Myslím si,že kdybys napsal někde na fóru o widlích,že ti pokazily *buntu,tak pochodíš stejně jak tady a věřím že i těch kopanců a nadávek bys sklidil daleko víc.
Slušnost brány otevírá. ;)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

yanick

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #27 kdy: 28 Října 2008, 10:31:22 »
A stačilo tak málo - po spuštění Lcd zmáčknout F2 a vybrat si jazyk instalace.  ;)
Ubuntu, tusim od verzie 8.04 sa pyta na jazyk live cd same, ale slovencina nie je dobre podporovana, hardy s nastavenou slovencinou a bez internetoveho pripojenia sa mi ani nenainstaloval, vyhlasil chybu a skoncil.

yanick

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #28 kdy: 28 Října 2008, 10:45:11 »
A příště nepiš na tomhle fóru,že ti Lcd *buntu zničilo něco ve widlích - je to začátek konce  ;)
Myslím si,že kdybys napsal někde na fóru o widlích,že ti pokazily *buntu,tak pochodíš stejně jak tady a věřím že i těch kopanců a nadávek bys sklidil daleko víc.
Slušnost brány otevírá. ;)
Verim, ze prispevok bol adresovany zakaldatelovi tejto temy, ale ja som ho pochopil ako, ze bol adresovany romciiik-ovi a nie Ermanio-vi, ktory ho zalozil ... len na upresnenie, aby nevzniklo nedorozumenie.

... nedalo mi :)
Catbuntu - mouseeater

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #29 kdy: 28 Října 2008, 11:28:21 »
Logika nikdy nerozhoduje o tom, co je možné a co ne. :D
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #30 kdy: 28 Října 2008, 11:56:30 »
Logika nikdy nerozhoduje o tom, co je možné a co ne. :D
Bude ti vadiť ak si toto hodím do podpisu tu na fóre? Prirodzene s odkazom na teba.

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #31 kdy: 28 Října 2008, 12:01:39 »
Nebude mi to vadit ;) Když se ti to líbí tak - narábaj ako je s vecmi potreba  ;)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Fero

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #32 kdy: 21 Června 2009, 10:02:15 »

neviem cim som niekoho urazil ale ak sa to fakt stalo a niekoho som sa dotkol ospravedlnujem sa, urcite to nebolo cielom. prepacte

Neospravedlnuj sa im.
Radsej si rozmysli, ci ti to stoji za to pouzivat system, ktoreho "guruovia" si z teba robia svandu ked mas nejaky problem.

Fero

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #33 kdy: 21 Června 2009, 10:16:47 »
Asi takhle udělej co ti napsal - Milhouse  ;)
A příště nepiš na tomhle fóru,že ti Lcd *buntu zničilo něco ve widlích - je to začátek konce  ;)
Myslím si,že kdybys napsal někde na fóru o widlích,že ti pokazily *buntu,tak pochodíš stejně jak tady a věřím že i těch kopanců a nadávek bys sklidil daleko víc.
Slušnost brány otevírá. ;)


Pravdepodobnost, ze ubuntu mohol nejako prekonfigurovat hardver suvisiaci s BT mysou nie je vylucena.

Uvedomte si, ze sa tu vyskytuju ludia, ktori skusaju ten vas 1% OS a ktori ked by vyriesili vsetky tie zakladne
problemy ktore ubunt ma, zvysili by rozsirenie toho vasho OS na 1.000001%.
A vy tu hrate akozemachrov, a robite si z nich svandu.
To mate fakt premyslene. To ste ozaj guruovia.

Vy ostatni co ste sem zabludili - pozrite sa, co sa stane, ked budete mat s linuxom problem.
Akozemachri si z vas budu robit srandu.
Pritom to, ze s linuxom nejaky problem mat budete - na to sa mozete spolahnut.
To je jedina istota tohoto systemu.

Fero

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #34 kdy: 21 Června 2009, 10:24:56 »
Logika nikdy nerozhoduje o tom, co je možné a co ne. :D
Bude ti vadiť ak si toto hodím do podpisu tu na fóre? Prirodzene s odkazom na teba.

Daj si to do googla a zistis, ze ten vyrok samozrejme nie je dielom toho diskutera.
Cirou nahodou ti zabudol vo svojej odpovedi ozrejmit, ze neexistuje ziadny dovod davat si na neho odkaz.

nettezzaumana

  • Host
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #35 kdy: 21 Června 2009, 10:54:40 »
...
.. uff. mas neco proti srande? to, ze se tady napr. mr. airlive dobrovolne snazi pomahat asi nikoho nezajima ..

ps. 4airlive :: thanks for your fun ..

nettezzaumana

  • Host
Re: UBUNTU MI ZNIČIL MYŠ
« Odpověď #36 kdy: 21 Června 2009, 10:56:44 »
Radsej si rozmysli, ci ti to stoji za to pouzivat system, ktoreho "guruovia" si z teba robia svandu ked mas nejaky problem.
.. z nekterych lidi a jejich problemu si obcas nelze delat nic jineho nez srandu ;) .. a ted to nemyslim nijak konkretne

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Ubuntu mi zničil myš
« Odpověď #37 kdy: 21 Června 2009, 17:28:09 »
Fero: Kúp si kalendár, táto téma je pol roka stará, nevyťahuj to zbytočne. Ak vieš poradiť, raď, ak vieš len nadávať, dovidenia.
Bad Bat Blah blah blah: You have been trolled, you have lost. Have a nice day.

Quote nemusí byť od Airliva (každý používa "životné múdra a večné pravdy", ktorýhc autorom nie je), ale opýtať sa môžem :) (nemám v podpise lebo sa nezmestí, hlúpe obmedzenia...)

menganito: You have been trolled, you have lost. Have a nice day.

sanchez

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 89
Re: Ubuntu mi zničil myš
« Odpověď #38 kdy: 28 Června 2009, 13:20:24 »
To fero: S ubuntu narazíš na problém, ale na rozdíl od windows ten problém máš šanci vyřešit i bez total reinstal system

nettezzaumana

  • Host
Re: Ubuntu mi zničil myš
« Odpověď #39 kdy: 28 Června 2009, 18:19:55 »
Fero: Kúp si kalendár, táto téma je pol roka stará, nevyťahuj to zbytočne. Ak vieš poradiť, raď, ak vieš len nadávať, dovidenia.
Bad Bat Blah blah blah: You have been trolled, you have lost. Have a nice day.

Quote nemusí byť od Airliva (každý používa "životné múdra a večné pravdy", ktorýhc autorom nie je), ale opýtať sa môžem :) (nemám v podpise lebo sa nezmestí, hlúpe obmedzenia...)

menganito: You have been trolled, you have lost. Have a nice day.
..wtf?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.