Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Drupal - problém [vyřešeno]  (Přečteno 2092 krát)

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Drupal - problém [vyřešeno]
« kdy: 27 Října 2008, 12:19:04 »
Když spustím instalaci Drupalu, tak se hned po výběru jazyka(nechávám angličtinu) zobrazí následující chyba.. v hlášce sice je odkaz, který by měl vysvětlit, jak to opravit, avšak návod v něm prostě není >:(
Kód: [Vybrat]
register_globals is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when register_globals is enabled. The PHP manual has instructions for how to change configuration settings. (Currently using PHP register globals Enabled ('1'))
Nevíte někdo, jak tohle vyřešit?
PS: s Drupalem teprve začínám ::)
« Poslední změna: 27 Října 2008, 14:18:15 od Firzen »
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

Pavel Půlpán

Re: Drupal - problém
« Odpověď #1 kdy: 27 Října 2008, 12:40:56 »
Copa máš za webhosting? Do .htaccess přidej direktivu php_flag register_globals off.

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Drupal - problém
« Odpověď #2 kdy: 27 Října 2008, 14:17:54 »
Copa máš za webhosting? Do .htaccess přidej direktivu php_flag register_globals off.
Děkuji za pomoc, už to funguje ;)  Hosting mám ic.cz(vím, že je v černé listině, ale zkusím to); z toho návodu bych to nikdy nepochopil.. takhle jsem si díky klíčovému ".htaccess" mohl najít návody. ještě jednou děkuji :)
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.