Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: intel X4500 + konzole  (Přečteno 1300 krát)

klasyc

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 470
intel X4500 + konzole
« kdy: 12 Ledna 2009, 13:36:44 »
Ahoj, nevím, jestli se to týká přímo výše zmíněné grafické karty, nicméně je v poderření. Grafika bez problémů funguje, včetně 3D, ale když se chci přepnout do konzole, začne tak divně blikat monitor a za chvíli se to vrátí zpátky do X. Když přepnu podruhé, funguje to normálně. Ne že by mi to tak hodně vadilo, ale když nepřepnu do té konzole, tak se mi notebook už neprobere z hibernace. Setkal se někdo s něčím podobným? Teoreticky by asi stačilo i nasimulovat přepnutí do konzole, protože já na to vždycky zapomenu a počítač mi pak usne navěky...

picard

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 563
Re: intel X4500 + konzole
« Odpověď #1 kdy: 12 Ledna 2009, 20:43:50 »
Usínání zatím není dokonale vyřešeno u žádného operačního systému, tak řešení je také vypínat rovnou "sudo init 0" nebo z menu a budete úplně bez problémů. :)

klasyc

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 470
Re: intel X4500 + konzole
« Odpověď #2 kdy: 13 Ledna 2009, 10:06:24 »
no vypnout počítač z menu umím taky, zahibernuje se mi naprosto korektně - jenom se předtím musí přepnout do konzole a zpátky - nevím, proč bych kvůli tomuhle bugu neměl používat uspávání...

Tomáš Jančík

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1179
    • TomášJančík.net
Re: intel X4500 + konzole
« Odpověď #3 kdy: 13 Ledna 2009, 10:16:14 »
ten problém s přepínáním do konzole se mi občas stane taky... a mám ATI Mobility Radeon HD 3470

dohnto

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: intel X4500 + konzole
« Odpověď #4 kdy: 21 Února 2009, 14:41:17 »
Mám podobný problém ale někdy ani napodruhé konzole nejde.
Ale spíš mě zajímá jak si na téhle grafice zprovoznil to 3D? Mám s tím menší problémy, v glxgears mám FPS kolem 500 ale když se pokusím spustit třeba Extreme Tux Racer mi to spadne ve chvíli, kdy se má spustit mapa.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.