Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Načítá se do konzole- Ubuntu 8.10 [vyřešeno reinstalem]  (Přečteno 1310 krát)

WaHad

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Načítá se do konzole- Ubuntu 8.10 [vyřešeno reinstalem]
« kdy: 08 Listopadu 2008, 21:27:43 »
Mam problem. Když spustim nota, splash ok, zvolim ubuntu, nacita se, pak misto prihlaseni mi to spadne do terminalu, vse jde jen textově. Co s tím. Recovery jsem zkoušel, file system scan taky, nevim si rady.  Diky za rady, jak to vyresit, na disk mam pristup z windows-mam dual boot. Predtim mi to slapalo, naposled jsem zprovoznoval ctecku prstu, pak jsem to restartnul, a neslo to. Jinak ctecka jde, v terminalu to po me chce prihlasit a kdyz tam plácnu ukazováček tak to přihlásí
« Poslední změna: 10 Listopadu 2008, 21:44:55 od Martin 'Želva' Malý »
Pokud chcete, aby Váš operační systém pracoval rychleji, můžete mu nadávat. Athlon X2, Radeon 5450.. Do prosince 2012 Mandriva 2010.1, teď Ubuntu 12.4.. Jo a taky Win XP a 7

WaHad

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: Načítá se do konzole- Ubuntu 8.10
« Odpověď #1 kdy: 09 Listopadu 2008, 15:28:39 »
dekuji ze mi nikdo neodpovedel, vsechny navody tady jsem zkousel a porad to samy, uz jsem to vyresil reinstalaci ubuntu...
Pokud chcete, aby Váš operační systém pracoval rychleji, můžete mu nadávat. Athlon X2, Radeon 5450.. Do prosince 2012 Mandriva 2010.1, teď Ubuntu 12.4.. Jo a taky Win XP a 7

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.