Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox a Intrepid  (Přečteno 2189 krát)

Milan Kýček

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 95
Firefox a Intrepid
« kdy: 09 Listopadu 2008, 16:59:24 »
Ahoj. Možná se to tu řešilo,
jediný okno Firefoxu ze všech programů mi neukazuje horní "lištu" se skrývacími tlačítky (pravý horní roh).
Díky za radu. Milan

P.S.: Obvykle jdu cestou nejmenšího odporu, takže pokud nikdo neporadí, nainstaluju Operu a nazdar.. Ale za Firefox bych byl rád.
« Poslední změna: 09 Listopadu 2008, 17:18:59 od Milan Kýček »
Asus Eee PC 1000H, 500GB, 2GB RAM

mikk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 94
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #1 kdy: 09 Listopadu 2008, 18:46:38 »
mam podobny problem.. myslim ze i ty mas ten samej, jen jsi si toho nevsiml :-) on totiz ff tu listu ma, ale z nejakeho nepochopitelneho duvodu se cas od casu zveci tak, jako by chtel prekryt horni listu, ale ta je vis, takze se ty tlacitka schovaji pod nej.. resim to dvojim stiskem klavesy f11 a cekam, kdy sem nekdo jinej s timto problemem prijde (mam ted veci, nez abych kutil tohle)

osobne preferuji spise operku, ale zda se mi, ze je v ubuntu moc pomala :-) - nechapu, neresim, uz jsem si zvykl na omezenou funkcionalitu ff :-P (coz je vl. ten nejmensi odpor.. ze? :-D)
muzes nesouhlasit - presvec me o sve pravde a ja ji prijmu za svoji. nadavej mi a urazej me a nikdy tvoje pravda nezvitezi

wlado

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 238
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #2 kdy: 09 Listopadu 2008, 20:15:41 »
Myslim, že za to můžou efekty, tudíž ani opera ti nepomůže, vypni efekty - compiz a bude klid  ;)
Kubuntu 10.04 (KDE 4.4.3)
Zkuste GO, nejstarší dokonalou deskovou hru na světě...  třeba na http://www.gokgs.com/
vše o go zde http://www.goweb.cz/

mikk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 94
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #3 kdy: 09 Listopadu 2008, 20:26:53 »
neee! compiz ne! to radsi budu bez netu! xD zvlastni, ze v 8.04 to nedelalo :(.. jsem si jistej ze nejaky patch to driv ci pozdeja spravi :)
muzes nesouhlasit - presvec me o sve pravde a ja ji prijmu za svoji. nadavej mi a urazej me a nikdy tvoje pravda nezvitezi

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #4 kdy: 09 Listopadu 2008, 21:36:50 »
Dej to do terminálu a pak restart :
sudo metacity --replace     
2x F11 taky pomáhá.
V Compizu musíš mít volbu Window Decoration povolenou zatržítkem  ;)
4mikk - opera je pomalá  ???  Aha tak to je pro mě novina  ::)
« Poslední změna: 09 Listopadu 2008, 21:41:13 od airlive »
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Thomas123

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 383
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #5 kdy: 09 Listopadu 2008, 22:36:26 »
Mě to taky dělalo, horní lišta FF je skrytá pod horním gnome panelem, takže stačí horní gnome panel přetáhnout na bok a zpět, pokud to nepomůže, tak přetáhnout na bok, minimalizovat ff, přetáhnout zpět, maximalizovat FF a pak ho vypnout a znovu zapnout.
Ten Linux není špatná věc, jen se s tím naučit. Windowsák není zvyklý.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #6 kdy: 09 Listopadu 2008, 22:39:39 »
Nedávno jsem tu psal o stejném problému, stačí pouze 2x F11. To funguje a je po problému.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

mikk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 94
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #7 kdy: 09 Listopadu 2008, 23:22:51 »
Nedávno jsem tu psal o stejném problému, stačí pouze 2x F11. To funguje a je po problému.

tak tak.. 2xF11 :-) - ale stejne me tohle reseni neuspokojuje :/ je to hloupej problem a stve me uz z principu.. uplne by to chtelo nejakyho typka, kterej rekne neco ve stylu "hej panove, problem je s konfiguraci toho a onoho.. puste terminal a zadejte xxxxxxxxxxxxx" a seznam prikazu kterym ani za boha nerozumim.. tak je tam proste zadam.. a vono to pak uz vazne delat nebude :) najde se nejakej takovej geek? ]:->
muzes nesouhlasit - presvec me o sve pravde a ja ji prijmu za svoji. nadavej mi a urazej me a nikdy tvoje pravda nezvitezi

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #8 kdy: 10 Listopadu 2008, 07:18:35 »
No kdybys tu jen nekřičel a četl i topik tak bys ten příkaz do schellu našel  ;)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

mikk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 94
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #9 kdy: 10 Listopadu 2008, 12:42:13 »
jestli mate na mysli to Vase, tak se musim priznat, ze mi to ani malo nepomohlo (:  (mozna jsem jen neco delal spatne, nepopiram, lec postup, ktery jste vymyslel rozhodne nepatri mezi ty, ktere by byly z tezsich :-/ )
muzes nesouhlasit - presvec me o sve pravde a ja ji prijmu za svoji. nadavej mi a urazej me a nikdy tvoje pravda nezvitezi

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #10 kdy: 10 Listopadu 2008, 13:07:13 »
1) když jsem měl Ubuntu ,tak jsem to řešil s těma rámama oken ve FF taky  :D
2) chtěl jsi příkaz do konzole a ten tam je  ;)
3) to,že ten příkaz není 100% ní za to nemůžu  :-[
4) já ho nevymyslel  :'(
5) je tu spousta chytrých lidí co se v systému vyznají a třeba ti někdo poradí líp   :)


hodně štěstí  ;)
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

mikk

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 94
Re: Firefox a Intrepid
« Odpověď #11 kdy: 10 Listopadu 2008, 15:27:10 »
1) když jsem měl Ubuntu ,tak jsem to řešil s těma rámama oken ve FF taky  :D
2) chtěl jsi příkaz do konzole a ten tam je  ;)
3) to,že ten příkaz není 100% ní za to nemůžu  :-[
4) já ho nevymyslel  :'(
5) je tu spousta chytrých lidí co se v systému vyznají a třeba ti někdo poradí líp   :)


hodně štěstí  ;)

nic nevycitam! .. to predevsim :-) ze to nefunguje me je docela muj boj :-) dekuju za snahu pomoct.. ja to nejak preziju.. zkusim, az bude cas zagooglit a pohrat si s nastavenim a tak vubec a pokud dojdu k nejakemu ospokojivemu reseni, dam vedet :-P
muzes nesouhlasit - presvec me o sve pravde a ja ji prijmu za svoji. nadavej mi a urazej me a nikdy tvoje pravda nezvitezi

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.