Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Open Workshop  (Přečteno 34394 krát)

col_boggy

  • Host
Re: Open Workshop
« Odpověď #50 kdy: 22 Listopadu 2008, 23:26:52 »
Na úvod zařve "ZDARMA! ..to nebude, ale.." ;)

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Open Workshop
« Odpověď #51 kdy: 23 Listopadu 2008, 10:24:06 »
No přednášet tam krásná slečna něco o Windows Seven tak tam zůstanou i zatvrzelý Linuxáci  ;D.

No já tam viděl jednu celkem pěknou slečnu. Na Ubuntu seděla za náma ... ale i s svým borcem :)

To by musela teda zaujmout opravdu něčím velice pikantním  :D

No sakra to je nápad ! Kdyby to pány na Canonicalu napadlo dát na obal ubuntu místo těch 3 lidí nějaký pěkny borky v bikinách... to bys pak viděl ten nárůst :) To by si možná Ubuntu objednal ten Michal Widlák z posledního srazu :)
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Pavel Půlpán

Re: Open Workshop
« Odpověď #52 kdy: 23 Listopadu 2008, 10:34:54 »
...ale i s svým borcem :)
Měli jste na něj poslat Chucka Norrise... ;)

Tomáš Jančík

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1179
    • TomášJančík.net
Re: Open Workshop
« Odpověď #53 kdy: 23 Listopadu 2008, 11:51:42 »
@Tomáš Jančík : Měl jsi na Open Workshopu červený triko ?  ;D Airlive furt říkal, jestli to nejsi ty, podle fotky tady na foru. Tak jestli jsi cítil, že se po tobě dívali 3 kocouři tak jsme to byli my.

jj měl. ale omlouvám se, nějak jsem se neměl k tomu se s nikým moc seznamovat... open workshop byl sice super, ale já jsem už týden v kuse pořádně nevyspanej a navíc na mě asi něco leze... poslední přednášky jsem měl co dělat sám se sebou, abych tam neusnul na lavici... snad příště...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.