Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Slabá wifi, ovladače k ntb, stream  (Přečteno 3057 krát)

remusromullus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Slabá wifi, ovladače k ntb, stream
« kdy: 14 Dubna 2010, 17:03:51 »
Ahoj, prolezl jsem forum a nenašel jsem odpověď na své otázky. Takže mám ntb Toshiba Sattelite A500-1DN.

1) Moje wifi o poznání zeslábla od přechodu z W7 na Ubuntu, tam kde býval teměř plný signál, je poloviční, tak kde býval poloviční to padá, nebo jede pomalu.

2) Na W7 jsem měl utilitku od Toshiby, která mi hlídala aktuálnost ovladačů. Pro Linux se mi nic podobného nepodařilo najít. Existují nějaké takovéhle věci? Pokud ano, tak kde?

3) Nejede mi přehrávání videa a radia ve firefoxu. Někde jsem četl, co všechno se má nainstalovat. Nainstaloval jsem všechno, co jsem našel, co s tím souvisí a stejně to nejede.

4) Ví někdo, jak rozběhat Star trek online?

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Slabá wifi, ovladače k ntb, stream
« Odpověď #1 kdy: 14 Dubna 2010, 19:08:40 »
Ahoj, prolezl jsem forum a nenašel jsem odpověď na své otázky. Takže mám ntb Toshiba Sattelite A500-1DN.

1) Moje wifi o poznání zeslábla od přechodu z W7 na Ubuntu, tam kde býval teměř plný signál, je poloviční, tak kde býval poloviční to padá, nebo jede pomalu.

2) Na W7 jsem měl utilitku od Toshiby, která mi hlídala aktuálnost ovladačů. Pro Linux se mi nic podobného nepodařilo najít. Existují nějaké takovéhle věci? Pokud ano, tak kde?

3) Nejede mi přehrávání videa a radia ve firefoxu. Někde jsem četl, co všechno se má nainstalovat. Nainstaloval jsem všechno, co jsem našel, co s tím souvisí a stejně to nejede.

4) Ví někdo, jak rozběhat Star trek online?
2) Ano, o to se stará Linux sám, nemusíš nic dělat, samo ti to naskočí :) http://wiki.ubuntu.cz/Centrum%20softwaru%20pro%20Ubuntu
3) Co znamená "nejede to" ?
4) Hra, seriál, komiks? A co ti na tom nefunguje?
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

remusromullus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re: Slabá wifi, ovladače k ntb, stream
« Odpověď #2 kdy: 14 Dubna 2010, 21:46:17 »
2) Myslel jsem si, že se o to Linux postará pomocí tohohle nástroje, ale nebyl jsem si jistý
3) Tam, kde by mělo být video, je černá plocha. Když spustím radio, třeba na play.cz, tak se nic neozívá
4) Hra. Star trek online. Zkoušel jsem to nainstalovat přes wine(ten nejnovější) a sekne se to už při instalaci

remusromullus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re: Slabá wifi, ovladače k ntb, stream
« Odpověď #3 kdy: 04 Května 2010, 15:40:31 »
Flash už mi funguje bez problémů, ale online radio se mi pořád nepřehrává. Ani černá hora ( www.cernahora.cz) ani radio beat (www.radiobeat.cz). Prostě nic. Přehrávač sejakoby objeví, ale nevyluzuje to žádný zvuk a ani v přdvolbách zvuku není mozilla jako aplikace(když pustím třeba youtube, tak to tam je a všechno funguje.) Dík za radu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.