Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Broadcom STA wireless driver  (Přečteno 1210 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Broadcom STA wireless driver
« kdy: 30 Listopadu 2008, 12:51:48 »
Mám NB Compaq Presario C540e.

Dnes ráno se sám nabídl nový nesvobodný ovladač "Broadcom STA wireless driver" místo původního. Vše jsem povolil. Ovladač funguje lépe, ale nespíná wifi modul při startu, LEDka se nerozsvítí ani tlačítkem na NB, ani spuštěním bezdrátové sítě v NM. Musím ovladač zakázat a zase povolit (v Systém, Správa, Ovladače hardwaru). Potom se rozsvítí a funguje normálně.

Když jsem zaktualizoval stejný systém, který mám na USB disku. Ovladač v tomto systému wifi modul spustí už při bootu a bez jakýchkoli problémů a rozsvítí LEDka a připojí se k wifi síti.

Jak na to, co kde okopírovat a okoukat a přenést to do nefunkčního systému? Jak na to? Díky...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Broadcom STA wireless driver
« Odpověď #1 kdy: 01 Prosince 2008, 16:53:35 »
Tak to jsem asi jediný, kterému se zaktualizoval Broadcom 4300 driver na Broadcom STA. Ale novej fakt funguje lépe, připojuje se téměř pořád 54 a ukazuje 1,5x více signálu...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.