Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zaseknutí při spuštění [vyřešeno]  (Přečteno 1805 krát)

Aegnor

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
zaseknutí při spuštění [vyřešeno]
« kdy: 22 Prosince 2008, 22:54:55 »
Při spuštění Ubuntu 7.04 se mi zasekne počítač a jde pouze natvrdo restartovat...mohl by mi někdo poradit, v čem by mohl být problém? Je to čistá instalace, nic jsem zatím neměl šanci nastavit
« Poslední změna: 25 Prosince 2008, 02:04:20 od kiklhorn »

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: zaseknutí při spuštění
« Odpověď #1 kdy: 22 Prosince 2008, 23:46:47 »
pro zacatek by asi bylo vhodne zjistit pri cem se to sekne, ne? zkus to zapnout v recovery modu a napis, co se tam vypise posledni.

Taky moc nechapu, proc pouzivas uz vice nez rok a pul starou verzi (cimz se mmj. dostavame k tomu, ze jsi ve spatne kategorii - pravdou ale je, ze tam to imho skoro nikdo necte) - uz stejne neni podporovana a je mozne, ze v novejsi by tvuj problem ani vubec nenastal...

btw, obcas se taky muze hodit vedet, co je to za pocitac ...
« Poslední změna: 22 Prosince 2008, 23:49:06 od MacHala »
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
Re: zaseknutí při spuštění
« Odpověď #2 kdy: 23 Prosince 2008, 09:13:09 »
Taky moc nechapu, proc pouzivas uz vice nez rok a pul starou verzi - uz stejne neni podporovana a je mozne, ze v novejsi by tvuj problem ani vubec nenastal...
tak to prrr, ja ji na notasu pouzivam taky :-D
(proste si ted nemuzu dovolit upgrade a pripadne problemy.. to, ze uz nevychazi updaty a nic z repozitaru si ani nenainstaluju me zas tolik netrapi)

Ale mas pravdu, pro novou instalaci je to opravdu nevhodna volba. Lepsi sahnout po 8.04 LTS nebo 8.10.

Aegnor

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re: zaseknutí při spuštění
« Odpověď #3 kdy: 25 Prosince 2008, 01:32:49 »
Tak, vyřešeno...pravděpodobně bylo špatně vypáleným CD, stáhnuto 8.10 a nainstalováno...vše jede v pořádku:)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.