Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: pidgin a sledovanie priatelov  (Přečteno 1436 krát)

mircin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
pidgin a sledovanie priatelov
« kdy: 12 Ledna 2009, 13:39:23 »
zdravím, existuje nejaká možnosť v pidginovi umožňujúca sledovanie pripojenia priatelov ktorí sú pre mňa neviditeľní a teda sa mi javia ako odhlásení? mám teraz jeden problémik a dosť by sa mi takáto vymoženosť hodila (ja viem že je to nefér) .... ja som zatial nič také nenašiel, poradí niekto?
Prišiel som, videl som a neveril vlastným očiam.

Tomáš Jančík

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1179
    • TomášJančík.net
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #1 kdy: 12 Ledna 2009, 13:43:49 »
tak to asi nepujde.... pokud jsou offline (nebo se tak jen tvari) tak o nich pidgin asi stejne zadne informace nedostane...

mircin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #2 kdy: 13 Ledna 2009, 10:03:40 »
mmm... to fakt nejde?  :(
Prišiel som, videl som a neveril vlastným očiam.

Tomáš Jančík

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1179
    • TomášJančík.net
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #3 kdy: 13 Ledna 2009, 10:17:09 »
no ono je to celkem logický... jak chceš sloedovat někoho, kdo tam není?

mircin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #4 kdy: 13 Ledna 2009, 10:33:48 »
v tomto prípade je mi jasné že to nejde.  :) ale prečo sa nedá sledovať ten kto tam je a tvári sa že nieje? to by sa podľa mňa mohlo dať
Prišiel som, videl som a neveril vlastným očiam.

kkaarreell

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1072
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #5 kdy: 13 Ledna 2009, 15:42:15 »
Kamarad vypada, ze tam neni, protoze se tvari, ze tam neni. Kdyby jsi mohl zjistit, ze tam je, ikdyz se tvari, ze tam neni, pak by tu na foru bylo neco, co zde dosud neni (pokud to zde uz nahodou neni a jen se to netvari, ze to tu neni, ikdyz to tu je).
Tim necim myslim dotaz
Citace
Jak to, ze kamarad vi, ze jsem pripojen, ikdyz jsem neviditelny? Neni to rozbity? Neda se s tim neco udelat?
Nemuzes vyhovet vsem

mircin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #6 kdy: 13 Ledna 2009, 23:39:08 »
 ;D OK OK ..... očividne nič také nieje, thanks
Prišiel som, videl som a neveril vlastným očiam.

MikiTwic

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Vždycky to nějak jde...
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #7 kdy: 14 Ledna 2009, 00:03:18 »
Kamarad vypada, ze tam neni, protoze se tvari, ze tam neni. Kdyby jsi mohl zjistit, ze tam je, ikdyz se tvari, ze tam neni, pak by tu na foru bylo neco, co zde dosud neni (pokud to zde uz nahodou neni a jen se to netvari, ze to tu neni, ikdyz to tu je).
Tim necim myslim dotaz
Citace
Jak to, ze kamarad vi, ze jsem pripojen, ikdyz jsem neviditelny? Neni to rozbity? Neda se s tim neco udelat?
Nemuzes vyhovet vsem
tak to mě takle při večeru, po studiu matematiky, krásně pobavilo ;D dík za vylepšení nálady k+
Ubuntu 11.10 "Oneiric Ocelot" 64-bit, Asus F3Tc AP087 - AMD Turion64 2.2GHz, 2GB RAM, Geforce Go 7300 (NVIDIA Driver Version: 173.14.30)

WombatMFF

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 56
Re: pidgin a sledovanie priatelov
« Odpověď #8 kdy: 14 Ledna 2009, 01:00:11 »
Ahoj,
rozhodne nejsem zadny pc odbornik. Nicmene mam pocit, ze windowsi komunikator QIP tuto sluzbu nabizi. Nekde jsem si precetl, ze to dela v podstate tek, ze hackne server icq. Proste posila specificke dotazy na danny ucet tak dlouho, az serveru pretece zasobnik.

Osobne mam ozkouseno, ze to nekdy jde a nekdy ne, takze tato funkce neni prilis spolehliva.

Omlouvam se, pokud jsem zasahl do odborne debaty ci pokud jsem pouzil nepresne vysvetleni.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.