Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Azureus  (Přečteno 3726 krát)

Liknos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Azureus
« kdy: 15 Června 2006, 12:06:36 »
Nazdar všichni. Mám dotaz ohledně programu Azureus. Nainstaloval jsem si ho ze zdroje a pustil. Po spuštění mi to nahlásí chybu a nic se s tím nedá dělat. Chyba : Azureus did not shutdown tidily. atd. .. . To stejné mi to udělalo i když jsem si stáhl nejnovější azureus z jeho domovských stránek. Nevíte někdo co by to mohlo být a jak bych mohl odstranit tento problém? Díky moc

MarrLiss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 901
Azureus
« Odpověď #1 kdy: 15 Června 2006, 12:24:28 »
Azureus je program napsany v Jave -> musis ji mit nainstalovanou. Defaultne je na ubuntu nainstalovane GCJ, coz je opensource java, ktera bohuzel neni jeste dotazena. Ve zdrojich je i Sun JRE (musi byt povoleny multiverse a universe) a potom musis spustit v konzoli
Kód: [Vybrat]
sudo update-alternatives --config javaa vybrat tu Sun (poznas ji). Potom by mel fungovat.
Prestigio Nobile 1590: P-M 740, 1 GB RAM, NV 6600
Ubuntu FF

Liknos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Azureus
« Odpověď #2 kdy: 15 Června 2006, 12:33:59 »
TAk to pomohlo ale stále je zobrazeno okno s varováním a nejde skrýt.

Liknos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Azureus
« Odpověď #3 kdy: 15 Června 2006, 12:44:28 »
TAk jsem to správně ukončil a pustil a už tam okno není. :-)

scippio

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
    • LinJab
Azureus
« Odpověď #4 kdy: 15 Června 2006, 13:18:23 »
Pokuď vím tak tahle hláška se zobrazuje pokud nebyl správně Azureus ukončen.
JID: scippio@linjab.net
"Linux mě někdy svojí jednoduchostí děsí ..."
# pacman -Rnsc ubuntu # pacman -S ArchLinux

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
Azureus
« Odpověď #5 kdy: 15 Června 2006, 14:00:15 »
S problémem, že nejde skrýt okno s varovnou hláškou jsem se setka také. V 5.10 to nedělalo.
Kubuntu forever :-)

scippio

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
    • LinJab
Azureus
« Odpověď #6 kdy: 15 Června 2006, 14:26:16 »
Citace: corwin78
S problémem, že nejde skrýt okno s varovnou hláškou jsem se setka také. V 5.10 to nedělalo.
Ano to se mi stáva :/ .. Možná chyba v tý "free-jave" ? ... Ale docela mi to vadí. Možná zkusím nainstalovat "normalní" javu, ale tím to možná nebude. Kdyby na to někdo přišel, tak dejte vědět ;)
JID: scippio@linjab.net
"Linux mě někdy svojí jednoduchostí děsí ..."
# pacman -Rnsc ubuntu # pacman -S ArchLinux

Michal Breškovec

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1185
  • skill :: aggressive-llama
    • MojeID
Azureus
« Odpověď #7 kdy: 15 Června 2006, 15:05:26 »
Java od SUNu v tomhle nepomůže, já ji používám.
Kubuntu forever :-)

snop

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 366
Azureus
« Odpověď #8 kdy: 01 Září 2006, 13:23:18 »
ted sem to doriesil...nainstaloval sem nejnovsi javu 1.5.08 z edgy zdroje universe a stahnul sem nejnovsi azureus 2.5.0 ze sourcefrog a to okno vpravo dole ide vpoho zavrit...sem to skusal i z javou ktera je v dapperovi teda java 1.5.06 a funguje to i sni...takze bug je v azureus 2.4.0.2 ktery je vdapper universe
...........................--== sNop ==--............................
-- pgp - http://radeonvmod.ic.cz/keys/snop3.asc --
              AMD Sempron 2800+  1024MB RAM               ATI Radeon 9550        2x80GB HDD

Juraj Sekerák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 61
Azureus
« Odpověď #9 kdy: 01 Září 2006, 14:34:02 »
A ikona v systray vam funguje? Me azureus chodi normalne, ale mezobrazuje se mi ikona v oznamovaci oblasti. I kdyz to v nastaveni udelam a restartuju azureus, tak porad nic. Kdyz nastavim pri minimalizaci schovat do systray, tak sice v seznamu oken neni, ale v systray taky ne :(. Uz se to resilo v par diskuzich, ale zatim nevim, ze by se to dalo dohromady. Rady byli nainstalovat novou Javu od Sun - nepomohlo. A dalsi taky ne? Nevite jak by se to dalo zprovoznit?

XomboX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 454
Azureus
« Odpověď #10 kdy: 01 Září 2006, 17:20:50 »
Mne azureus kompletene funguje jak v Ubuntu tak v Kubuntu. Ani se systrayem neni problem.
Stahnul jsem si ten "vadny azureus", nastavil cestu k JAVE (editujes spousteci soubor azureus, cesta: "/usr/lib/jvm/java-1.5.0-sun/jre/bin/") a paxem stahnul novy azureus2.jar (viz.: http://forum.ubuntu.cz/viewtopic.php?id=58 - skeletonix), updatoval ho na 2.5.0.
Asus A6JC-Q003, Ubuntu
Jabber: xombox@jabbim.cz
Ubuntu User number is #12210  Monday, applications choke Tuesday, Wednesday, RAID set's broke Thursday, let out the magic smoke but on Friday, I patch bugs Monday, my xorg conf is toast Tuesday, Wednesday, CPU roasts Thursday, it won't even POST but on Friday, I patch bugs

snop

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 366
Azureus
« Odpověď #11 kdy: 01 Září 2006, 18:11:04 »
mne funguje ikona v tray uplne vpoho...nevim proc ti nejde
...........................--== sNop ==--............................
-- pgp - http://radeonvmod.ic.cz/keys/snop3.asc --
              AMD Sempron 2800+  1024MB RAM               ATI Radeon 9550        2x80GB HDD

Juraj Sekerák

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 61
Azureus
« Odpověď #12 kdy: 02 Září 2006, 01:58:28 »
Zkusil sem nainstalovat novou verzi 2.5.0.1_B4   a uz ta ikona de taky, takze to byla asi chyba azureuse. Dik za radu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.