Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Jakou cenu má (rozuměj, za jakou cenu by se dal nyní použitý prodat) počítač, na kterém děláte nejčastěji.

do 500 Kč
do 1000 Kč
do 2000 Kč
do 4000 Kč
do 8000 Kč
do 16000 Kč
do 32000 Kč

Autor Téma: Jakou cenu máš Váš stroj? Kontroverzní anketa pouze pro silné nervy!  (Přečteno 1619 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.

VAROVÁNÍ MINISTRA INFORMATIKY
Tento příspěvek ničí Vaše nervy i nervy ve Vašem okolí!

Další volba chybí, protože žádný použitý počítač se dnes nedá prodat za víc jak 32000 Kč.
Myslím základní použitelnou sestavu, NB, nebo bednu včetně klapek, zobrazovadla a myši.

« Poslední změna: 16 Dubna 2009, 10:30:37 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

MartenP

  • Host
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #1 kdy: 16 Dubna 2009, 10:01:27 »
Používám výhradně stroj v mém popisu. Nový stál 20000, upgradoval jsem disk a paměť, v záruce ještě přes rok. Počítám, že bych těch 16000 za něj mohl eventuálně dostat. V žádném případě ale ovšem neprodávám. Spokojen velmi.
« Poslední změna: 16 Dubna 2009, 10:11:05 od MartenP »

premet

  • Host
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #2 kdy: 16 Dubna 2009, 10:02:48 »
Jaký smysl má tahle nesmyslná, tebou další založená diskuze ?

nettezzaumana

  • Host
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #3 kdy: 16 Dubna 2009, 10:08:23 »


mk33

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 300
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #4 kdy: 16 Dubna 2009, 10:12:28 »
Pro mě velkou ;). Bez něj by to nebylo ono, už je se mnou dlouhou dobu a doufám, že bude  na běžné použití výkonu až až a když neodejde deska tak doufám, že bude až do důchodu :)

Jinak připojený LCD monitor má větší cenu než železo uvnitř bedny.

PS: Smysl diskuze nula, pokud si nechce vybrat nový počítač za pět prstů. Spíš se potřebuje jen vykecat.
začínám tak trpělivost a pevné nervy :-) since  21. Listopad 2006
-------------------------------------------------------------------------
|Aopen MX4SGI-4DN2|P4 2,8GHz HT|2x512MB RAM|ATI 9550|Linux Mint 9 Isadora|  |Asus P4B533|P4 1,8GHz|3x256 MB RAM|ATI 7500|Ubuntu 7.04|  |IBM Thinkpad T40p|Ubuntu 9.04|  |Lenovo Thinkpad T61|Linux Mint 9 Isadora|Lenovo Thinkpad T410|Linux Mint 13

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #5 kdy: 16 Dubna 2009, 10:14:05 »
Jaký smysl má tahle nesmyslná, tebou další založená diskuze ?

Je to anketa v sekci Obecná diskuse. Tebe nezajímá, jaký krámy používají ostatní? Přiznám se, že u počítače (i použitého), mě jako první zajímá cena, hned potom vnitřek... Taky mě zajímá, proč někdo stráví víkend tím, že se snaží nacpat nějaký okleštěný xubuntu do bezcenné bedny, která patří do popelnice. Čas jsou přece také peníze :-)
« Poslední změna: 16 Dubna 2009, 10:19:22 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

nettezzaumana

  • Host
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #6 kdy: 16 Dubna 2009, 10:18:06 »
Jaký smysl má tahle nesmyslná, tebou další založená diskuze ?

Je to anketa v sekci Obecná diskuse. Tebe nezajímá, jaký krámy používají ostatní?
NEEE .. nejen ja jsem alergickej na tve veskrze ******* thready !!

prosim :: chod si pokecat nekam na chat, pouzivej nejake socialni site ale hlavne :: nesvin forum debilitama !!

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #7 kdy: 16 Dubna 2009, 10:24:29 »
NEEE .. nejen ja jsem alergickej na tve veskrze ******* thready !!
[/quote]

Našel sis stejně smýšlející? Hlavně buďte v klidu a nenechte se vytočit...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

premet

  • Host
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #8 kdy: 16 Dubna 2009, 10:26:32 »
Je to anketa v sekci Obecná diskuse. Tebe nezajímá, jaký krámy používají ostatní? Přiznám se, že u počítače (i použitého), mě jako první zajímá cena, hned potom vnitřek... Taky mě zajímá, proč někdo stráví víkend tím, že se snaží nacpat nějaký okleštěný xubuntu do bezcenné bedny, která patří do popelnice. Čas jsou přece také peníze :-)
Nezajímá mě co používají ostatní, taky k čemu by mi to bylo, abych veděl jestli mám nejlepší nebo nejhorší sestavu zde na foru ? Užitková hodnota této informace je totiž nulová. Proč se někdo snaží nacpat Linux do bedny, která patří do popelnice ? Né každý má peníze na výkoný počítač a i kdyby měl, proč by si kupoval nový, když počítač používá třeba minimálně a to co má mu na základní práci stačí  ;)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #9 kdy: 16 Dubna 2009, 10:33:59 »
Nezajímá mě co používají ostatní, taky k čemu by mi to bylo, abych věděl jestli mám nejlepší nebo nejhorší sestavu zde na foru ? Užitková hodnota této informace je totiž nulová.

Omlouvám se všem nespokojeným a jdu si znovu přečíst stovky příspěvků o tom, jestli je lepší mít na pozadí palmu s holkou, palmu s mořem, nebo spidermana v kombinaci s červenočernými sexy ikonami, což je daleko inspirativnější...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

nettezzaumana

  • Host
Re: Jakou cenu máš Váš stroj?
« Odpověď #10 kdy: 16 Dubna 2009, 10:54:30 »
Nezajímá mě co používají ostatní, taky k čemu by mi to bylo, abych věděl jestli mám nejlepší nebo nejhorší sestavu zde na foru ? Užitková hodnota této informace je totiž nulová.

Omlouvám se všem nespokojeným a jdu si znovu přečíst stovky příspěvků o tom, jestli je lepší mít na pozadí palmu s holkou, palmu s mořem, nebo spidermana v kombinaci s červenočernými sexy ikonami, což je daleko inspirativnější...
.. dekuji .. hl;avne uz bud zticha ..

JFYI :: vedes na celem foru v poctu zalozenejch threadu !! a to neni vtip .. dej uz prosim pokoj na par dni

aloisam

  • Host
Citace
Omlouvám se všem nespokojeným a jdu si znovu přečíst stovky příspěvků o tom, jestli je lepší mít na pozadí palmu s holkou, palmu s mořem, nebo spidermana v kombinaci s červenočernými sexy ikonami, což je daleko inspirativnější...
jj, mnohem, tapetu na plochu mám tady z fóra :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.