Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Gnome-look  (Přečteno 1658 krát)

Termoj

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Gnome-look
« kdy: 06 Srpna 2009, 11:04:43 »
Zdravím,

ubuntu používám 2. den, kamarád mi doporučil tuto stránku pro stahování vzhledů. http://www.gnome-look.org/content/show.php/Scaled+Black+Mod?content=45402 stáhl jsem si tohle téma ale je to v nějakém formátu cgwdtheme? Jak to mám dostat do ubuntu a zprovoznit? Dále jsem se pokoušel zprůhlednit si panely, jenže se zprůhlední jenom ten panel, ale ty "aplikace" na panelu mají pořád systémový vzhled (viz obrázek - horní panel) http://img3.imageshack.us/img3/383/snmekobrazovky1.png

Předem díky za odpovědi.

macu

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1214
Re: Gnome-look
« Odpověď #1 kdy: 06 Srpna 2009, 11:40:07 »
a četl jsi v diskuzi pod tím tohle?

Kód: [Vybrat]
I changed the extension from .cgwdtheme to .emerald. Then I could select it with the Emerald Theme Manager.
Musíš mít nainstalovanej emerald, pak přepsat koncovku a emerald by to měl vzít....nezkoušel jsem, ale z toho, co se tam píše se to tak dá pochopit.
PC: Intel i5-6600K, 16 GB DDR4 RAM, Intel 530HD, ASUS Z170 Pro Gaming, , 2TB Toshiba HDD Sata III DT01ACA200, Ubuntu 23.10 64bit, Gnome Shell 3.45
Ntb: Toshiba L850-U12 - Intel i3 , 8 GB DDR3 RAM, Ubuntu 22.10 64bit, Gnome Shell 3.43

Termoj

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Gnome-look
« Odpověď #2 kdy: 06 Srpna 2009, 12:34:58 »
No, nainstaloval jsem si Emerald Theme Manager, tam jsem naimportoval to téma. A to je všechno, nevíte jak to aplikovat? nikde tam nic nevidím, jen editovat téma, obnovit smazat ... To nechci, chci to nějak použít. Podíval jsem se jestli ho nenajdu v Systém - Volby - Vzhled, ale nic.

Na ten průhledný panel nevíte jak?

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Gnome-look
« Odpověď #3 kdy: 08 Srpna 2009, 09:36:21 »
Hledej heslo emerald --replace.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

MzCFCLPo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Gnome-look
« Odpověď #4 kdy: 08 Srpna 2009, 13:28:26 »
Zdravím tak pruhlednost celeho panelu nastavíš tak že v manažéru nastavení COMPIZ  povolíš (Opacity,Brightness and Saturation).Poté co to povolíš si to otevři a dole je kolonka Window specific settings tak to otevři dej nový a do kolonky windows napiš tohle (class=Gnome-panel) tím zadáš příkaz že tyto panely mají být pruhledné a tuto pruhlednost nastavíš posuvníkem pod timto příkazem je tam napsané Windows values 100 je nepruhledný 0 je stoprocentně pruhledny jako sklo .Já osobně to mám na 90.Tohle jde použít také u pruhlednosti složek nebo čehokoliv.
« Poslední změna: 08 Srpna 2009, 13:56:43 od cechyno »

MzCFCLPo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Gnome-look
« Odpověď #5 kdy: 08 Srpna 2009, 15:44:59 »
No a to s tim emeraldem je tak že musíš nainstalovat (Compiz fusion icon) a spustit si jej a v panelu se ti oběví jeho ikonka jakože je spuštěn a musiš na něj dat pravím a v založce Select Window Decorator zatrhnout Emerald tím uvedeš do provozu Emeral a okraje oken budou takové jaké si v emeraldu vybereš. 

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.