Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: UPC  (Přečteno 4704 krát)

matee

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 370
Re: UPC
« Odpověď #25 kdy: 03 Května 2009, 22:14:19 »
Je tu někdo, kdo má připojení od UPC a dnes se sem připojí bez problémů?

Mně se sem daří prolézt jen přes proxy server a traceroute záhadně končí kdesi u *.net.upc.cz, takže než je seřvu, tak bych rád věděl, jestli jsem chudák jen já -- když nikdo neodpoví, budu to brát tak, že se sem nemůžou dostat...

v pátek 1.5. večer sem se taky na ubuntu.cz nedostal... a mám UPC, sem vcelku spokojenej, jen by mohl byt rychlejší upload, dolů do pořád navyšují ale s uploadem je to slabé.
HP 550 /Intel Core2 Duo T5270 / Intel GMA 950 / 2GB / 160GB / Ubuntu 8.10 -> ... -> Linux Mint 17 - Cinnamon
S linuxem jde vše, ale nikdy ne hned:)

MikiTwic

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Vždycky to nějak jde...
Re: UPC
« Odpověď #26 kdy: 03 Května 2009, 23:07:34 »
no ten upload mi taky příjde docela slabej....ale většinou využiju hlavně upload tak to moc neřeším :) Ale hlavně ať mi neblokujou ubuntu  ;D
Ubuntu 11.10 "Oneiric Ocelot" 64-bit, Asus F3Tc AP087 - AMD Turion64 2.2GHz, 2GB RAM, Geforce Go 7300 (NVIDIA Driver Version: 173.14.30)

richard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: UPC
« Odpověď #27 kdy: 06 Května 2009, 10:20:46 »
Jen mě tak napadlo, že UPC má ve vlastní síti ubuntí repozitář, tak používejte jej, ať šetříte svému poskytovateli náklady.

Kromě toho mi to pujde asi rychleji. Řekni kde a já si ho hned nastavím.

pivasud

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 185
Re: UPC
« Odpověď #28 kdy: 06 Května 2009, 10:26:12 »
s upc jsem spokojenej ale obcas se na stranky ubuntu nemuzu dostat treba cely den  ???
kubuntu 9.10

HonzaD

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 524
    • VoIP a internetová komunikace
Re: UPC
« Odpověď #29 kdy: 06 Května 2009, 14:12:44 »
Jen mě tak napadlo, že UPC má ve vlastní síti ubuntí repozitář, tak používejte jej, ať šetříte svému poskytovateli náklady.

Kromě toho mi to pujde asi rychleji. Řekni kde a já si ho hned nastavím.

Stažení CD/DVD tady: http://releases.ubuntu.mirror.dkm.cz/releases/
A repozitář se nastaví takto:
Sytém, Zdroje softwaru. Stáhnout z: dát jiný a vybrat archive.ubuntu.miror.dkm.cz
A je to  ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.