Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: "videoconference"  (Přečteno 4462 krát)

TOMMO_4

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 112
"videoconference"
« kdy: 07 Května 2009, 00:05:54 »
zdravím,

   chtěl bych se zeptat, jestli jsou nějaké videokonference o programování třeba v takovém c-čku. Mám na mysli nějaké konkrétní návody, postupy - jak řešit třeba daný problém který je zachycen přes video na nějakém video formátu..důvod proč se na to ptám je zcela zřejmý : nechce se mi zkrátka učit kvanta textů :) a tak mě napadlo, že jsou možná nějaké video-návody či tak něco..které by se daly shlédnout

do programování ještě zas tak nevidím. ale zdá se mi že by to byla dobrá cesta jak se dá "programko" dobře naučit... prosím je něco na tento způsob??

ps: tuším že jsem něco podobného viděl kdysi dávno na invexu, to nebyla ale video-konference ale jen přednáška. Napadlo mě ale že to není zas až tak vělký problém natočit a uveřejnit na internetu jako záznam..at už z učebního hlediska nebo záznam z dané přednášky..
ubuntu 9.04

mrmichal

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: "videoconference"
« Odpověď #1 kdy: 07 Května 2009, 11:06:14 »
Videokonference je neco trochu jineho nez mas na mysli (viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Videokonference)
Pokud chces video kde te nauci programovat, tak zkus na youtube vyhledat neco jako java|c|c++|python (ci jiny programovaci jazyk)... programming tutorial

petergula

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1016
Re: "videoconference"
« Odpověď #2 kdy: 07 Května 2009, 11:14:36 »
Ak by sa jednalo o Javu, tak existuje stranka www.java.cz a ta linkuje a odkazuje a upozornuje na rozne prednasky v Prahe(Brne, Hradci ...), su tam slajdy, video zaznam, audi zaznam ... Tie sa sice nachadzaju na inej stranke ale tu si uz nepamatam :) Vzdy sa tam dopracuvavam cez java.cz.
Pre ukazku: http://www.java.cz/detail.do?articleId=8382

Celkom zaujimave su aj ich mp3 podcasty.
« Poslední změna: 07 Května 2009, 11:16:16 od petergula »
ntbk Dell 6420 (Amd Ati, Intel i7, 4GB RAM, 256GB SSD ...)
secondary/u svokrovcov:
Xubuntu (64bit) ntbk Asus A6Je (Ati X1450, Intel Core2Duo T5500, 2.5GB RAM ...)

TOMMO_4

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 112
Re: "videoconference"
« Odpověď #3 kdy: 07 Května 2009, 16:06:05 »
Videokonference je neco trochu jineho nez mas na mysli (viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Videokonference)
Pokud chces video kde te nauci programovat, tak zkus na youtube vyhledat neco jako java|c|c++|python (ci jiny programovaci jazyk)... programming tutorial

jo já vím  ::) nevěděl jsem jak to mám přesně nazvat, tak sem skusil improvizovat, ale diky.
ubuntu 9.04

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: "videoconference"
« Odpověď #4 kdy: 07 Května 2009, 22:03:21 »
To, co hledáš se jmenuje "screencast" neboli hezky česky "videonávod" ;)

TOMMO_4

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 112
Re: "videoconference"
« Odpověď #5 kdy: 07 Května 2009, 22:52:29 »
To, co hledáš se jmenuje "screencast" neboli hezky česky "videonávod" ;)

jou - to je ten přesný název, díkes sem si nemoh vzpomenout...  ;)...
...nicméně hezkyčesky těch českejch asi moc neny no :)
ubuntu 9.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.