Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: neběží mikrofon u webové kamery - pomoc [vyřešeno]  (Přečteno 3632 krát)

butyna

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 208
Re: neběží mikrofon u webové kamery - pomoc
« Odpověď #25 kdy: 18 Května 2009, 22:05:20 »
Zkusil jsem to echo123 a když mluví ta  oná, tak po zaznění signálu začnu mluvit a po desti sekundách se to vypne. Jenže pkdyž se to přehrává, tak je slyše pouze ta slečna a já co říkám, ještě před spuštěním signálu. Po signálu zde nic není. Pouze jen před signálem a to je nahrané.

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: neběží mikrofon u webové kamery - pomoc
« Odpověď #26 kdy: 18 Května 2009, 22:14:51 »
Zkusil jsem to echo123 a když mluví ta  oná, tak po zaznění signálu začnu mluvit a po desti sekundách se to vypne. Jenže pkdyž se to přehrává, tak je slyše pouze ta slečna a já co říkám, ještě před spuštěním signálu. Po signálu zde nic není. Pouze jen před signálem a to je nahrané.
To jsem nepochopil, ale nevadí. Při tom zkušebním hovoru - slyšíš dobře z reproduktorů/sluchátek to, co jsi tam namluvil?
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

butyna

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 208
Re: neběží mikrofon u webové kamery - pomoc
« Odpověď #27 kdy: 18 Května 2009, 22:32:36 »
Vše OK bylo v nastavení skype. MMMMMMMMMOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCC Děkuji. za pomoc a výdrž.

draakon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: neběží mikrofon u webové kamery - pomoc
« Odpověď #28 kdy: 18 Května 2009, 22:36:18 »
heh ..ja rikala hnedka ze je to v nadstaveni...hm...kdybych jeste naladila vlastni skype bylo by vse ok :-D

butyna

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 208
Re: neběží mikrofon u webové kamery - pomoc
« Odpověď #29 kdy: 18 Května 2009, 22:45:32 »
ještě takový malý dotaz. ta webka má dvě přisvětlovací diody. Ty mají svít, že a no. ale ono nic.Nevíš mi poradit??

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.