Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wifi Artheros si dělá co libo.  (Přečteno 1308 krát)

Aucar

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 44
Wifi Artheros si dělá co libo.
« kdy: 27 Května 2009, 19:28:58 »
Ahoj. Mám tokový problém. Moje wifi (artheros) jednou (třeba i dva dny jede jak má) a pak po probuzení ze suspend nebo i po ubycejném zapnutí nekdy nefunguje. Zprvu ukazuje sítě, ale na žádnou se nedá připojit. Když ji (wifinu) vypnu a opět zapnu, tak už nic nevidím, jen nápis DEVICE IS NOT READY. Opět se zprovozní, když PC vypnu a zapnu. (NB Acer Extensa 5220). Nevíte někdo co s tím? Předem díky za jakýkoliv nápad.

pavel81

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Wifi Artheros si dělá co libo.
« Odpověď #1 kdy: 28 Května 2009, 08:29:56 »
Ja resil podobny problem s wifi AR5007eg. U me se toprojevovalo tak ze po par hodinach provozu prestala fungovat sit a nefungovala ani po restartu. To ze se uplne vypnula jsem zjistil prikazem (po restartu pocitace):

 
Kód: [Vybrat]
lspci
a ve vypisu zadna karta nebyla, nebo mela nesmyslny ID (FFFF, nebo 0000) ted nevim presne.

Vyresila to reklamace - vymena wifi karty. Mam NTB MSI-VR601-051

bellan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: Wifi Artheros si dělá co libo.
« Odpověď #2 kdy: 31 Května 2009, 14:21:39 »
Mám notebook ACER ASPIRE ONE. Sú na ňom predinštalované winxp. Nainštaloval som tam UBUNTU 8.04.2 podľa návodu https://help.ubuntu.com/community/AspireOne a wifi ide. Ale ibe vtedy, keď naštartujem UBUNTU po winxp. Ak ho naštartujem dva krát po sebe, už wifi nevidí ... Tiež neviem, čo s tým ...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.