Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: pidgin a protokoli  (Přečteno 1070 krát)

Tor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
pidgin a protokoli
« kdy: 01 Června 2009, 18:01:16 »
kdysi sem mel problem s tim ze se pidgin nechtel prihlasit a tak sem to zkusil aktualizovat ( a to tak ze sem si strahl sourse balicek a ten naistaloval)

Bouzel se mi nepridali protokoli pro icq(jak pro vyber kdyz chci pridat ucet)


Pri spusteni:
 kdyz to spustim pidgin a chci si pridat ucet tak vse vypilnim ale nemuzu si vybrat z nabidky protokol neboli skupunu pro jakou radu messangru to chci jesli icq nebo jabber atd

nevim uz fakty co s tim zkousel sem to nekolikrat reinstalovat nebo stahnou nevoujsi verzi ale furt to sami co mam uz dělat sem vazne zoufali !!
« Poslední změna: 01 Června 2009, 22:44:07 od Tor »

premet

  • Host
Re: pidgin a protokoli
« Odpověď #1 kdy: 01 Června 2009, 18:43:26 »
1) Nauč se psát
2) Zkus si zazálohovat nastavení pidgina ze svého domovského adresáře ~/.purple a pak to zkusit smazat.

Tor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
Re: pidgin a protokoli
« Odpověď #2 kdy: 01 Června 2009, 22:37:35 »
promin ze to je tak prasacky napsany :(
zalohot nic nechci jde mi o pripojeni hlavne ... nemuzu tam pridat zadny ucet jen protoze nemam na vyber zadny protokol

premet

  • Host
Re: pidgin a protokoli
« Odpověď #3 kdy: 01 Června 2009, 22:38:28 »
A zkusil si to ? Mě nejde o zálohu, mě jde o to, aby jsi zkusil vymazat svoje nastavení.

Tor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
Re: pidgin a protokoli
« Odpověď #4 kdy: 01 Června 2009, 22:45:05 »
aha uz asi vim co myslis ono to tam je furt ulozeny a proto se toho nemuzu zbavit jdu na to

Tor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 128
Re: pidgin a protokoli
« Odpověď #5 kdy: 01 Června 2009, 22:47:32 »
to nepomohlo nejde mi furt vybrat ten protokol
edit:
tak je tu jistej problem kdyz sem to odstrani tak to sice v databazi balicku neni ale stejne furt to jde spustit takze to neni v databazi a jak to mam odstranit ted
edit2: no jaksi furt kdyz se mi to teda uz asi povedlo uplne odstranit tak stejne furt kdyz to nainstaluji to nejede
« Poslední změna: 01 Června 2009, 23:14:43 od Tor »

oyankee

  • Host
Re: pidgin a protokoli
« Odpověď #6 kdy: 02 Června 2009, 10:09:09 »
Člověče, zpomal :-) Tvůj tok myšlenek je potřeba zkonsolidovat, než začneš bušit do klávesnice.

MikiTwic

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Vždycky to nějak jde...
Re: pidgin a protokoli
« Odpověď #7 kdy: 02 Června 2009, 11:18:34 »
Moc nechápu co jsi s tím vyváděl  :o  ???

Měl jsi pouze zazálohovat (tzn. přejmenovat, nebo přesunout) složku ~/.purple s nastavením Pidgina.. To neznamená, že by to mělo smazat celou aplikaci, ale pouze její nastavení!

Takže se ti spustí s defaultním nastavením a potom můžeš zkusit jestli už ti všechno bude fungovat tak jak má....
Ubuntu 11.10 "Oneiric Ocelot" 64-bit, Asus F3Tc AP087 - AMD Turion64 2.2GHz, 2GB RAM, Geforce Go 7300 (NVIDIA Driver Version: 173.14.30)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.