Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: problém- kopete okno stále v popředí  (Přečteno 750 krát)

pepéé

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 466
problém- kopete okno stále v popředí
« kdy: 08 Března 2009, 14:46:42 »
Zdravím
mám menší problém, Pužívám Kopete. Když si ale otevřu okno rozhovoru tak se zvětší přes celou obrazovku a zakryje všechny panely. Ovládání okna (max, min a zavřít) nejsou zobrazeny. Okno nejde ani přesunout ani zmenšit, jde ale minimalizovat. Co stím?
Fire's in my soul, steel is on my side

Kozoroh

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
    • Česká sociální síť RexVoX
Re: problém- kopete okno stále v popředí
« Odpověď #1 kdy: 28 Dubna 2009, 18:55:24 »
Ahoj.
Trochu pozdě, ale když tu odpověď není, snad by mohlo pomoci ostatním.
Jestli používáš KDE, tak je možné, že jste si nastavil třeba i omylem, okno maximalizovat a vždy nad ostatními.
Klikni levým tlačítkem myši na titulek okna, vyber pokročilé a tam si pohraj si s nastavením, především podržet nad ostatními a speciální nastavení okna a aplikace.
Kubuntu 10.10 64bit, KDE 4.5.1, dualboot W7, HW Intel i7, systém na SSD 60 GB Vertex, GTX460, RAM 6GB | www.zencart.cz - ofic. česká podpora, Sociální síť RexVoX

pepéé

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 466
Re: problém- kopete okno stále v popředí
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2009, 22:58:15 »
Děkuji i za pozdní odpověď. Ted už mám přeinstalovaný systém takže už stím problém nemám. Jo a měl jsem Gnome. tam tahle možnost byla taky. titulek okna myslím taky nešel vidět ale otevřel jsem nabídku na jiné ploše z panelu. (Na jiných plochách to bylo minimalizované)  Stejně to ale nepomohlo. Zajimavá chybička.
Moc děkuji za odpověd
Fire's in my soul, steel is on my side

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.