Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Odinstalace *buntu  (Přečteno 7223 krát)

Vojtin

  • Host
Odinstalace *buntu
« kdy: 04 Října 2006, 15:33:31 »
Náhodou jsem narazil na návod jak odstranit jiné *buntu než je vaše defaultní. Pokud někdo nainstaloval *buntu přes apt-get a teď se samozřejmě vše neodstraní je tu tato stránka. http://www.psychocats.net/ubuntu/puregnome nezkoušel jsem.

neveceral

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 471
Odinstalace *buntu
« Odpověď #1 kdy: 04 Října 2006, 18:13:44 »
už tady ten odkaz jednou byl a bylo nám po použití "vynadáno", že zůstal jenom holý x-server a byly s tím problémy viz http://forum.ubuntu.cz/viewtopic.php?id=1949 takže opatrně :-)

radegast

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Odinstalace *buntu
« Odpověď #2 kdy: 13 Října 2006, 08:32:48 »
Nainstaloval jsem Ubuntu vedle Suse. Chtěl bych Ubuntu odinstalovat a vrátit vše na původní sestavu. Dá se to nějak udělat? Anglicky psaný návod neberu. Budu muset zformátovat disk a nainstalovat znovu Suse, nebo to jde udělat nějak jednodušeji? Dík.
Kubuntu 7.04
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Vojtin

  • Host
Odinstalace *buntu
« Odpověď #3 kdy: 13 Října 2006, 08:47:59 »
V suse naformátuj oddíly s ubuntu a pak obnov grub, nebo lilo.

toncek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Odinstalace *buntu
« Odpověď #4 kdy: 05 Prosince 2006, 16:10:38 »
Můžete mi někdo říct, jak se dá odinstalovat ubuntu?? Normálně používám Win, když jsem podle jednoho návodu sformátoval disk s Ubuntu, nemohu se zpět na win, hlásí mi to, že je tam nějaká chyba 17 v grub. Zkusil jsem měnit diskyv Biosu, ale není to možné, vysvětlete mi někdo prosím, jak to mám udělat,abych nemusel mazat Win, dík.

Vojtin

  • Host
Odinstalace *buntu
« Odpověď #5 kdy: 05 Prosince 2006, 16:20:43 »
Hledej zde na foru, bylo to již nekolikrát řešeno, ve zkratce musíš obnovit win zavaděč. Kdyby totiž win nebyl sobeckej a somolibej systém uměl by závédět i jinej OS než jen sebe. :)

Pavelp

  • Host
Odinstalace *buntu
« Odpověď #6 kdy: 05 Prosince 2006, 16:32:13 »
Citace: Vojtin
Hledej zde na foru, bylo to již nekolikrát řešeno, ve zkratce musíš obnovit win zavaděč. Kdyby totiž win nebyl sobeckej a somolibej systém uměl by závédět i jinej OS než jen sebe. :)
Iracionalni vyrazy "sobeckej a samolibej system"

Vojtin

  • Host
Odinstalace *buntu
« Odpověď #7 kdy: 05 Prosince 2006, 17:05:43 »
Taky proto tam je smajlík ;)

Pavelp

  • Host

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.