Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Sacred  (Přečteno 3564 krát)

murriik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 49
Sacred
« kdy: 13 Července 2009, 19:59:48 »
Ahojte,
mám problém s hrou sacred, nainštaloval som ju normálne cez wine, spustiť ide perfektne, hru mi načíta, síce úvodné videá, intro nejdú, podľa mňa je to spôosobené veľmi windows-like formátom, ale tie mi nechýbajú. Prešiel by som k problému, hra ide svižne, povedal by som že až porovnateľne s windowsom, skúšal som kúzla, ktoré sú pravým tlačidlom, fungujú, inventár funguje, všetko vyzerá ideálne, až nato, že keď kliknem hocikde ľavým tlačítkom, postava sa nehýbe (čo by sa mala) ale len otáča. Skúšal som rôzne kliky, viacnásobné, no nejako mi nič nepomohlo :D nemá niekto nápad čo s tým?:) Ďakujem

Alex Galbavý

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Sacred
« Odpověď #1 kdy: 15 Července 2009, 15:27:18 »
Zdravím,
snažím se tuhle hru taky nainstalovat, můžeš mi sem hodit postup jak jsi to dělal?

---

Už se mi to povedlo nainstalovat, ale mám problém  ho spustit. Po spuštění na mě vyskočí okno: Potvrzení - k dokončení instalace ovladače ochranného systému je nutné restartovat systém. S nabídkou ano/ne. Ale ať kliknu na cokoli okno zmizí a nic se neděje. Restart celého ubuntu nepomohl, a jak se dá restartovat wine, to nevím.
Ubuntu mám 9.04, a originálku Sacred plus na dvou CD.
« Poslední změna: 15 Července 2009, 16:00:39 od Alex Galbavý »

Vitaa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 314
Re: Sacred
« Odpověď #2 kdy: 15 Července 2009, 16:59:43 »
nemohu momentálně odzkoušet, ale na appdb píšou, že je třeba nativní d3dx9_36.dll .. každopádně mě fungoval sacred bezproblémů, ale nic moc výkon..
Intel Core i3-3220, AMD Radeon HD 7770, 8GB RAM - Arch Linux - KDE 4.12

Alex Galbavý

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Sacred
« Odpověď #3 kdy: 15 Července 2009, 20:03:36 »
A jak tam tu knihovnu prosím dostanu?

Vitaa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 314
Re: Sacred
« Odpověď #4 kdy: 15 Července 2009, 22:37:24 »
překopírovat do složky windows ve která je ve .wine\drive_c\  nebo tuším musíš ve winecfg  v položce knihovny přidat tu tvoji.. (ale nejsem si jist kterým z těchto dvou způsobů.. já sacred rozjel asi před půl rokem, takže si toho moc nepamatuju.. :) )
Intel Core i3-3220, AMD Radeon HD 7770, 8GB RAM - Arch Linux - KDE 4.12

dog.big

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
  • inactive :/
Re: Sacred
« Odpověď #5 kdy: 15 Července 2009, 22:44:32 »
Doporučuji doinstalovat dx9 pomocí tohoto postupu:
Kód: [Vybrat]
wget http://www.kegel.com/wine/winetricks
sh winetricks d3dx9
Momentálně Linux INACTIVE.. problém s IGP
My powerful PC :D: Laptop Toshiba L40-14D, CPU: Intel Celeron 1,73Ghz, Chipset: Intel GL960, RAM: 3GB dual ch., VGA: Intel x3100, HDD: 120GB Toshiba, Snd: Realtek HD

Alex Galbavý

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Sacred
« Odpověď #6 kdy: 16 Července 2009, 09:26:02 »
Doporučuji doinstalovat dx9 pomocí tohoto postupu:
Kód: [Vybrat]
wget http://www.kegel.com/wine/winetricks
sh winetricks d3dx9


Tak to bohužel nepomohlo, problém s oknem: k dokončení instalace ovladače ochranného systému je nutné restartovat systém, stále trvá.

murriik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 49
Re: Sacred
« Odpověď #7 kdy: 16 Července 2009, 21:33:47 »
akú maš verziu sacred? ja som ju inštaloval windows like, jednoduchym poklepanim na setup, problém bol pri výmene média, kde mi ubuntu nechcelo otvoriť cdrom, kvôli tej inštalácií, tak som druhé cd vložil do druhej mechaniky :)
Sacred úspešne nainštalovalo, dokonca aj tie WM ovládače, alebo čo to bolo, hra ide skvelo, len škoda toho problému :D Ja byť tebou skúsim inú verziu sacred, takú, ktorá nepotrebuje žiadny ochranný systém, ak máš originál, tak by ťa nemalo trápiť že skúšaš aj nelegálnu kópiu. Teda pardon, ak to považujete za warez, zmažem to :)

Tomas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 100
    • The Dark Crusaders shall lead the way to the Lake of the Ancients as the burning Eferias will light the way
Re: Sacred
« Odpověď #8 kdy: 18 Července 2009, 10:32:29 »
Ale veď Sacred predsa na Linux je

Kód: [Vybrat]
http://www.linuxgamepublishing.com/info.php?id=37&
Asus F3Tc, AMD Turion64 X2, 3GB RAM, GeForce7300 256MB, HDD 120GB, Wi-fi,BT,1.3M Cam included. Running on Ubuntu 9.04 JJ

Alex Galbavý

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Sacred
« Odpověď #9 kdy: 20 Července 2009, 12:18:40 »
Ale veď Sacred predsa na Linux je

Kód: [Vybrat]
http://www.linuxgamepublishing.com/info.php?id=37&


A existuje tedy na Sacred  nějaká instalační binárka? Ve wine se přes tu kontrolu cd nemohu dostat.
« Poslední změna: 20 Července 2009, 12:20:34 od Alex Galbavý »

Armus69

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 297
    • http://www.netlancers.cz
Re: Sacred
« Odpověď #10 kdy: 29 Července 2009, 11:26:19 »
Pokud si pamatuju  tak Sacred obsahuje Starforce driver  což u wine asi neprojde. nespouštět ale nainstalovat hned patche , mam dojem že v posledním patchi byl starforce odstraněn nebo použít "udělátko z jedné nejmenované stránky : gamecopyworld ........."
jabber:  Armus69@jabber.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.