Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Je Cannonical "evil company" ??

ano
ne

Autor Téma: Je Cannonical "evil company" ??  (Přečteno 15467 krát)

nettezzaumana

  • Host
Je Cannonical "evil company" ??
« kdy: 14 Července 2009, 22:04:17 »
na abclinuxu probiha pomerne zajimavy flejm zde ::
http://www.abclinuxu.cz/blog/Ubuntu_sucks/2009/7/bezva-narez-pro-cannonical-aneb-proc-bojkotovat-ubuntu

pozadi najdete zde ::
http://www.kroah.com/log/linux/lpc_2008_keynote.html

necht si kazdy udela nazor sam ..
me nazory uz znate a snad nikoho neurazi, kdyz znovu a opakovane vyrknu sve niterne prani ::

at projekt Ubuntu zhyne co nejdrive ..

zdravim a prdiiiik ;)

ps. zeru Linux a jsem mu za mnoho vdecen a jako hlavni pilir osvety co delam jest ::
existuji i jine distribuce nez ubuntu !!

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #1 kdy: 14 Července 2009, 22:26:40 »
at projekt Ubuntu zhyne co nejdrive ..

a co teda pouzivas za distribuciu ked ubnuntu ty nemusis? alebo si to myslel ironicky?
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

Pavel Půlpán

Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #2 kdy: 14 Července 2009, 22:28:25 »
Nn, nemyslel to ironicky! 8)

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #3 kdy: 14 Července 2009, 22:36:22 »
Je pravda ze cannoncial neprispiva linuxu (uz to tak vypada) nicemene udelalo BFU-friendly distro  a tak zpristupnila linux lamkam,myslim ze bez ubuntu by linux nepouzivalo tolik lidi,nemyslim nejak drasticke zmeny,ale stejne,ubuntu je hodne pouzivane.Cannoncial se mozna  jen zivi na linuxu ale ubuntu pritahlo do linuxu mnoho lidi,coz je nezanedbatelny fakt ktery urcite linuxu pomohl,par spolecnosti prestalo s*at na linux a udelalo .deb a .rpm balicky,a to diky tomu ze linux pouziva tolik lidi.Volil jsem ne,i kdyz vlastne cannoncial je evil-company,zalezi na uhlu pohledu.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #4 kdy: 14 Července 2009, 22:42:36 »
jj uz mi to doslo po tom co som si precital clanky... je to zaujimave...
bura mi to vsetko co som si o ubuntu myslel, resp som z toho zmateny...
ale preco su pototom ludia ako Bad Batz Maru na ubuntu fore ked ubuntu nemaju radi?
po druhe co ma akakolvek najsamlepsia distribucia z toho ze sa nevie predat?
dokazat vytvorit super OS je jedna vec ale co z toho ked to pouziva malo uzivatelov
ako ano je to teoreticky a aj prakticky nepekne ked si niekto privlastni kredit za odvedenu pracu niekoho ineho
ale darmo ja vyrobim perpetum mobile ked som nemy a neviem nikomu povedat co to robi, tak to mozem pouzivat iba ja,
to ze pride niekto a povie im to a zozne kredit je kadejake ale svojim sposobom stale plus, niekto musi vediet predavat...
a to ze mi niekto povie ze ten uzivatel ktory nevie ani co je to terminal a vie iba klikat po prostredi ze nepatri do komunity
... to je zas hlaska ludi ktory nevedia predavat, mozno takych ktory  este stale dufaju ze z linuxu sa nestane "clickshiit", mozno taki ktory ked povedia v spolocnosti inych ludi ze vedia pouzivat linux tak okamzite ocakavaju ze budu senzaciu vecera za svoje schopnosti... business je svina vec a ide aj cez mrtvoly, ale ked sa nezapojis ostanes posledny. Darmo zazivas radosti zivota ked sa nemas o ne skym podelit
presne tak ako to s linuxom vzdy bolo

ale to je moj nepodstatny nazor aby som nezabudol napisat:) malo veci viem, asi by som mal byt radsej ticho
« Poslední změna: 14 Července 2009, 22:54:39 od Pawan »
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

wam]Spider007

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #5 kdy: 14 Července 2009, 22:43:39 »
mozno neprispieva patchmi a megabyte-mi kodu, ale prispelo tym, ze sa linux dostal do povedomia. Ludia cim dalej, tym viac pouzivaju linux a tym padom sa preberaju aj vyrobcovia HW s ich ovladacmi.
Inac by ma zaujimalo ci v tych cislach ohladne poctu patchov je zohladneny cas existencie Canonicalu ako takeho resp. ci su to ratane patche len za obdobie existencie canonicalu. Ak to bolo v tom videu spomenute tak sa ospravedlnujem, ale nie som dokonaly v eng.

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #6 kdy: 14 Července 2009, 22:48:32 »
Toto je přesně ono:
Kód: [Vybrat]
#  12. 07. 2009, 11:20 Lietadlo napsal:

To sú reči ako za socializmu. To, že Ubuntu nevie hackovať kernel neznamená, že nedokáže hackovať marketing.
Nebyť Ubuntu, tak dnes by som nemal Debian ale Win XP.

Vytaženo z
Kód: [Vybrat]
http://chalupa.blog.root.cz/2009/07/12/proc-je-chybou-pouzivat-ubuntu/
Ubuntu je pro mnoho lidí přechodový můstek ... třeba k OpenSUSE  ;)... a nebo zmiňovanému Debianu.
« Poslední změna: 14 Července 2009, 22:53:06 od umiyaki »
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

nettezzaumana

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #7 kdy: 14 Července 2009, 22:53:03 »
4Pawan :: jsem tu abych otravoval a delal bordel !! :D pouzivam ruzna distra, ale nejradsi asi opensuse ..
4wam]spider007 :: uprimne receno me narust uzivatelu nijak extreme nepresvedcuje .. z vlastni zkusenosti vim, ze minimalne 50% hochu a devcatek co ubuntu zkusi se s nim trapi dle natury 1-3mesice, nakonec se stejne vrati z5 k windows a sve negativni zkusenosti si rozhodne nenechavaji pro sebe ..

ad.hw) nevim kdo na to kde a kdy prisel, ale vetsina hw funguje pod Linuxem snad lepe nez ve win .. to ze vam hochum nejdou vase usb vakuove pumpy a devcatkum vase usb robertky neznamena, ze Linux je no tom zle s ovladaci .. je to zcela naopak !! vsechny dulezite ovladace jdou na 101% ..

Linux je puvodne serverovej system a dle meho soudu nema Linux problem s ovladaci tak jako maji konkretni uzivatele problem vyguglit ktera obskurtni periferie je podporovana a ktera ne ;)

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #8 kdy: 14 Července 2009, 22:55:04 »
jděte už do *censored* s neustalým flejmováním na tohle téma. ano, BBM, ubuntu má svoje chyby, ale jak jsi řekl tak stejně jako každý distro, něco víc, něco míň. jsem sice jen uhrovitý, pubertální hovado jehož názory asi ebereš ale říct to musím. není *censored* jedno jaký kdo používá distro ? chceme všichni rozšiřovat linux do nebeských výšin a jediný user-friendly istro tu máme snad jen buntu ( možná ještě susko, mandriva a fidorka ) . ale prsotě s debianem nebo gentoo si uživatele nezískáme. možná že je canocical evil company ale nemůžu si pomoct ale buntu je dobrý distro a je todobrá cesta prio uživatele k linuxu

umiyaki : souhlas
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #9 kdy: 14 Července 2009, 22:56:32 »
4Pawan :: jsem tu abych otravoval a delal bordel !! :D pouzivam ruzna distra, ale nejradsi asi opensuse ..
4wam]spider007 :: uprimne receno me narust uzivatelu nijak extreme nepresvedcuje .. z vlastni zkusenosti vim, ze minimalne 50% hochu a devcatek co ubuntu zkusi se s nim trapi dle natury 1-3mesice, nakonec se stejne vrati z5 k windows a sve negativni zkusenosti si rozhodne nenechavaji pro sebe ..

ad.hw) nevim kdo na to kde a kdy prisel, ale vetsina hw funguje pod Linuxem snad lepe nez ve win .. to ze vam hochum nejdou vase usb vakuove pumpy a devcatkum vase usb robertky neznamena, ze Linux je no tom zle s ovladaci .. je to zcela naopak !! vsechny dulezite ovladace jdou na 101% ..

Linux je puvodne serverovej system a dle meho soudu nema Linux problem s ovladaci tak jako maji konkretni uzivatele problem vyguglit ktera obskurtni periferie je podporovana a ktera ne ;)

Ty zas řádíš  :D
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #10 kdy: 14 Července 2009, 23:02:17 »
Jinak,BBM ma nejakou spojitost s ntz? :)
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #11 kdy: 14 Července 2009, 23:03:49 »
4Pawan :: jsem tu abych otravoval a delal bordel !! :D pouzivam ruzna distra, ale nejradsi asi opensuse ..
4wam]spider007 :: uprimne receno me narust uzivatelu nijak extreme nepresvedcuje .. z vlastni zkusenosti vim, ze minimalne 50% hochu a devcatek co ubuntu zkusi se s nim trapi dle natury 1-3mesice, nakonec se stejne vrati z5 k windows a sve negativni zkusenosti si rozhodne nenechavaji pro sebe ..

ad.hw) nevim kdo na to kde a kdy prisel, ale vetsina hw funguje pod Linuxem snad lepe nez ve win .. to ze vam hochum nejdou vase usb vakuove pumpy a devcatkum vase usb robertky neznamena, ze Linux je no tom zle s ovladaci .. je to zcela naopak !! vsechny dulezite ovladace jdou na 101% ..

Linux je puvodne serverovej system a dle meho soudu nema Linux problem s ovladaci tak jako maji konkretni uzivatele problem vyguglit ktera obskurtni periferie je podporovana a ktera ne ;)

Těch 50% hochů a děvčátek, s erotik materiálem "for Windows only", neodradí Ubuntu, ale GNU/Linux jako takový ...
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #12 kdy: 14 Července 2009, 23:05:23 »
Jinak,BBM ma nejakou spojitost s ntz? :)

JJ. Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet... Šlo to kdysi poznat podle odkazu na Last.fm  ;)
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #13 kdy: 14 Července 2009, 23:05:53 »
luciusmare : jj, byl nebyl ntz který ale umřel na prdíky ale pak povstal z svho popela abychom tady mohli pokračovat v věčném flejmu
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #14 kdy: 14 Července 2009, 23:06:02 »
Já mám zkušenosti takové že mnoho lidí nepřestoupilo jenom kvůli tomu že je to něco nového "Já si nechci zvykat na nové věci,s vindousama umim,tak se nechci zase přeučovat.Třeba firefox na linux neni,co?"
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

nettezzaumana

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #15 kdy: 14 Července 2009, 23:08:28 »
4stet .. synku, nemas pravdu .. je to jako s volbama .. kazdy hlas se pocita .. pokud ten hlas das nekomu, kdo v tuto chvili na vyvoji Linuxu doopravdy pracuje, projevi se to tim, ze v konecnem dusledku budes profitovat ty .. pokud svuj hlas das prizivnikum a jelimanum jako je cannonical, projevi se to akorat tim, ze tvuj bugreport bude viset v jejich launchpadu jeste za 10let pote co byl postnut ..

pokud jsme vsichni tupa konzumni hovada, tak jsou nam veci *za *vecma uplne u zadni casti tela .. pokud nejsme tupa a konzumni hovada, tak se    snazime premyslet v sirsich souvislostech ..

nerikam tim, ze kazdej kdo pouziva ubuntu je tupe a konzumni hovado, ale ja osobne bych se po letech co pouzivam Linux takovymto hovadem cejtil, pokud by me na minutu napadlo ze ho budu pouzivat a propagovat ..

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #16 kdy: 14 Července 2009, 23:12:40 »
Já mám zkušenosti takové že mnoho lidí nepřestoupilo jenom kvůli tomu že je to něco nového "Já si nechci zvykat na nové věci,s vindousama umim,tak se nechci zase přeučovat.Třeba firefox na linux neni,co?"

Souhlasím a doplním. S windowsama rozhodně neumí, pouze žijí v bludu, že systém bez varovných hlášek a informací funguje na 100%... Bohužel je pouze na 100% neinformuje a celá věc se v případě problému "vyřeší" dialogem "odeslat chybu" :-/
« Poslední změna: 14 Července 2009, 23:14:51 od umiyaki »
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #17 kdy: 14 Července 2009, 23:15:56 »
sry, vzal jsem to krapec za jinej konec. chtěl jsem říct ať dělá canonical svoji práci různými způsoby tak ji odvádí dobře a jde to poznat ... to mi nikdo nevymluví, ale když přijde franta uživatel tak mu dám buntu. neříkám, že jeho práce je úplně správná ale nemyslíte že by to byla úplná utopie ? žijem v konzumním světě kde každej si chce hryznout pro sebe. nemůžu si pomoct ale ať to dělá jak chce tak výsledek je pozitivní.

ne, není mi úplně jedno jak se zachází s linuxem a jeho myšlenkama i když to možná tak vypadá . ale v tomto případě se musím canonicalu zastat.
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #18 kdy: 14 Července 2009, 23:18:44 »
4stet .. synku, nemas pravdu .. je to jako s volbama .. kazdy hlas se pocita .. pokud ten hlas das nekomu, kdo v tuto chvili na vyvoji Linuxu doopravdy pracuje, projevi se to tim, ze v konecnem dusledku budes profitovat ty .. pokud svuj hlas das prizivnikum a jelimanum jako je cannonical, projevi se to akorat tim, ze tvuj bugreport bude viset v jejich launchpadu jeste za 10let pote co byl postnut ..

pokud jsme vsichni tupa konzumni hovada, tak jsou nam veci *za *vecma uplne u zadni casti tela .. pokud nejsme tupa a konzumni hovada, tak se    snazime premyslet v sirsich souvislostech ..

nerikam tim, ze kazdej kdo pouziva ubuntu je tupe a konzumni hovado, ale ja osobne bych se po letech co pouzivam Linux takovymto hovadem cejtil, pokud by me na minutu napadlo ze ho budu pouzivat a propagovat ..


A jaké distro tedy pro nováčka? Ubuntu ne, Mandriva je prolezlá komercí od jádra až po Open Office, takže Fedora nebo OpenSUSE? Není to málo?
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

dog.big

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
  • inactive :/
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #19 kdy: 14 Července 2009, 23:35:22 »
Ubuntu nadchlo i mnoho lidí kolem mne.. a tou svojí klikací instalací, klikacímu nastavování.. prostě os pro BFU
opačná a zlá strana distra Ubuntu jsou bugy, které opravdu jak již bylo řečeno "se válejí" na launchpadu se statusy (pending, unconfirmed atd...)
je zázrak, když se vyskytne pěkně znějící slovo Fixed či Fix Released :)
Momentálně Linux INACTIVE.. problém s IGP
My powerful PC :D: Laptop Toshiba L40-14D, CPU: Intel Celeron 1,73Ghz, Chipset: Intel GL960, RAM: 3GB dual ch., VGA: Intel x3100, HDD: 120GB Toshiba, Snd: Realtek HD

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #20 kdy: 14 Července 2009, 23:38:40 »
Pár vyvojářů se asi holt cítí ukřivděnejch. Po létech tvrdé práce se jejich os i přes výborné jádro nedostal do povědomí široké veřejnosti. Pak přijde nějaký evil Cannonical kterej se do kernelu nehrabe, udělá jen hezkej kabátek, je s ním úspěšnější než všichni ostatní dohromady a hned je oheň na střeše. Proč by měl bejt evil? Protože používá kernel kterej je k dispozici všem (tedy i těm kteří jej nehackují)? Nebo je evil proto, že linux přiblížil masám?

Je v této souvislosti často spomínán ekosystém linuxu. Každý něco dává, každý něco bere. Ale ekosystém není přeci jen kernel. Že se díky Ubuntu dostává linux na více a více počítačů je velmi přínosné pro celou linuxovou komunitu. Tedy ji tím něco dává. Nejen, že se zvedne ochota výrobců hw dodávat ovladače pro linux, ale přibude i vývojářů sw (ať už multiplatformního nebo čistě linuxového). Pro mnohé je Ubutu prvním úspěšným krokem do linuxu. Zkoušel jsem během let spoustu distribucí, ale Ubuntu je první linuxová distribuce kterou jsem si zvolil jako hlavní OS. Nejen, že mi při předchozích pokusech vždy něco fatálně selhalo, ale ubuntu má na webu velmi široké zázemí a řešení se hledají daleko snadněji než u jiných distribucí.

nettezzaumana

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #21 kdy: 14 Července 2009, 23:41:36 »
4umiyaki :: na distroatch.com je prehled distribuci .. jsou jich mraky ;) .. a co se tyce novacku, tak tem bych dal ja osobne asi opensuse ..

nicmene ja osobne problem vidim jinde .. uz jsem to zminoval jak vyse tak drive v jinych threadech .. nema smysl se furt opakovat ..

pokud chcete oslavovat plagiatory a populisty budiz .. je to podobne jako s billem gatesem. nedavno mi nekdo rikal jak je bill hodny, ze dava penize na charitu apod :: ale co taky muze jako sakra nejbohatsi clovek na zemi delat?? a podobne to je s ubuntu akorat s tim rozdilem, ze cannonical dava vic penez na PR nez do vyvoje .. a s tim at jde tam kam svetlo nesviti ..

ad.1) hehe. na netu jde najit genialni hulanator .. po hulanizovani osoby marka shuttelwortha me vysla jako prvni nasledujici veta ::

mark shuttelworth je ukázková vyžírka..

.. a ja tuto vetu povazuji za 100% pravdivou .. ;)

wam]Spider007

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #22 kdy: 14 Července 2009, 23:45:45 »
BBM zase raz zabil co? Keby to bolo 101% tak tu asi nesedime a neriesime niekedy az trivialne chyby, ktore sa vo Windowse neriesia.
Ja chapem, ze je v mode byt IN a vsade hovorit som pouzivatel Gentoo, ktory pouziva 0,01% ludi a som ten najortodoxnejsi linuxak. Ale co sa z toho ja najem, ked pri Gentoo budem 2 dni robit zo seba kutila len preto, aby som rozbehal len zvuk.

Tu nejde proste o ziadneho robertka ci pumpicku, ale o to, ze castokrat nejdu uplne zakladne veci...Predvcerom si znami nahodil linux a nic nerobi len mi vola, ze preco mu nejde na notase hibernate a pod. Ja mu vygooglim prikazy do terminalu a pocuvam potom len nadavky, ze vsetko sa robi zlozito a ze vo Widlach mu to islo hned. To je hlavny dovod, preco sa ludia vracaju z5 k Win.
« Poslední změna: 14 Července 2009, 23:48:07 od wam]Spider007 »

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #23 kdy: 14 Července 2009, 23:52:09 »
4@wam]Spider007 ale to neni chyba Linuxu,ale jeho neschopnost a pohodlnost.
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #24 kdy: 14 Července 2009, 23:54:52 »
dokola, pořád dokola ! ach jo...

jen BBM : vyžírka ? nemyslím si že člověk co dá tolik svých prachů do vývoje nějaký utopie je vyžírka. ano "parazituje" na open source. ale jen pro příklad : google ne ?

já si jdu pustit SG a snad vás ten věčný, a pořád stejný flejm přejde.... jen tak kdybyste k 3. rano neměli co dělat... co je lepší ? AMD nebo intel ?
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.