Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Je Cannonical "evil company" ??

ano
ne

Autor Téma: Je Cannonical "evil company" ??  (Přečteno 15465 krát)

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #25 kdy: 14 Července 2009, 23:55:16 »
BBM: Fakt nevidím nic špatnýho na tom, když někdo cpe prachy do marketingu linuxové distribuce. Aspoň linux začne používat víc lidí. A mezi těma více lidma se najdou takoví, kteří pak budou třeba i látat kernel. Nebo budou ladit jiné linuxové aplikace. Třeba se pak mezi nima například najde někdo kdo konečně pomůže dokončit použitelný a stabilní stříhací soft na linux. Sám jsi psal, že je to potřeba vidět v širších souvislostech.

wam]Spider007

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #26 kdy: 14 Července 2009, 23:56:53 »
4@wam]Spider007 ale to neni chyba Linuxu,ale jeho neschopnost a pohodlnost.

tak mozno je trochu neschopny si to najst, ale co ma spolocne neschopnost s tym, ze proste ti hned po nainstalovani systemu nejde zvuk? User ti povie "Vo windowse mi to ide, tak preco tu musim zadavat prikazy?". A o tom to je. To je hlavny dovod navratu, ziadne "pumpicky", o ktorych vravi BBM.

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #27 kdy: 15 Července 2009, 00:00:16 »
BBM zase raz zabil co? Keby to bolo 101% tak tu asi nesedime a neriesime niekedy az trivialne chyby, ktore sa vo Windowse neriesia.
Ja chapem, ze je v mode byt IN a vsade hovorit som pouzivatel Gentoo, ktory pouziva 0,01% ludi a som ten najortodoxnejsi linuxak. Ale co sa z toho ja najem, ked pri Gentoo budem 2 dni robit zo seba kutila len preto, aby som rozbehal len zvuk.

Tu nejde proste o ziadneho robertka ci pumpicku, ale o to, ze castokrat nejdu uplne zakladne veci...Predvcerom si znami nahodil linux a nic nerobi len mi vola, ze preco mu nejde na notase hibernate a pod. Ja mu vygooglim prikazy do terminalu a pocuvam potom len nadavky, ze vsetko sa robi zlozito a ze vo Widlach mu to islo hned. To je hlavny dovod, preco sa ludia vracaju z5 k Win.

Důvod není nefunkční hibernace. Ten člověk je prostě podvědomě přesvědčen, že to nemůže "zadarmo" fungovat a při první chybě je uspokojen a vrací se vítězoslavně k "dokonalému" Win. V barevných okýnkách není ten pravý potenciál linuxu a běžný uživatel s word, ie a nějakou tou hrou to prostě neocení.
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #28 kdy: 15 Července 2009, 00:03:27 »
4@wam]Spider007 ale to neni chyba Linuxu,ale jeho neschopnost a pohodlnost.

tak mozno je trochu neschopny si to najst, ale co ma spolocne neschopnost s tym, ze proste ti hned po nainstalovani systemu nejde zvuk? User ti povie "Vo windowse mi to ide, tak preco tu musim zadavat prikazy?". A o tom to je. To je hlavny dovod navratu, ziadne "pumpicky", o ktorych vravi BBM.

Nesouhlasím. Mám počál + dva noťasy (viz. podpis) a v linuxu mi vždy zvuk fungoval hned od začátku. Ve Win XP jsem musel instalovat dodatečně drivery. Pravdou je, že pc jsem si stavěl sám s ohledem na kompatibilitu s linuxem a notebooky tak kupoval také... Člověk musí chtít...
« Poslední změna: 15 Července 2009, 00:06:36 od umiyaki »
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

wam]Spider007

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #29 kdy: 15 Července 2009, 00:07:58 »
BBM zase raz zabil co? Keby to bolo 101% tak tu asi nesedime a neriesime niekedy az trivialne chyby, ktore sa vo Windowse neriesia.
Ja chapem, ze je v mode byt IN a vsade hovorit som pouzivatel Gentoo, ktory pouziva 0,01% ludi a som ten najortodoxnejsi linuxak. Ale co sa z toho ja najem, ked pri Gentoo budem 2 dni robit zo seba kutila len preto, aby som rozbehal len zvuk.

Tu nejde proste o ziadneho robertka ci pumpicku, ale o to, ze castokrat nejdu uplne zakladne veci...Predvcerom si znami nahodil linux a nic nerobi len mi vola, ze preco mu nejde na notase hibernate a pod. Ja mu vygooglim prikazy do terminalu a pocuvam potom len nadavky, ze vsetko sa robi zlozito a ze vo Widlach mu to islo hned. To je hlavny dovod, preco sa ludia vracaju z5 k Win.

Důvod není nefunkční hibernace. Ten člověk je prostě podvědomě přesvědčen, že to nemůže "zadarmo" fungovat a při první chybě je uspokojen a vrací se vítězoslavně k "dokonalému" Win. V barevných okýnkách není ten pravý potenciál linuxu a běžný uživatel s word, ie a nějakou tou hrou to prostě neocení.

v podstate ano, ale ludia su lenivi a nechcu riesit pripadne problemy. Ktovie, keby som mal ja tolko problemov, ako ma par "stastlivcov", tak by som mal teraz mozno Windows. Je to dost zacarovany kruh, ktory sa toci medzi malym podielom na trohu a z toho vyplyvajucich problemov z ovladacmi.
Ideme ale uz asi dost mimo temu.
Takze opakujem, prinos ubuntu mozno nie je v prispievani do kernelu ci xorgu, prakticky su tie 2 veci osamote aj tak k nicomu, ale v pristupe k Userom.

wam]Spider007

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #30 kdy: 15 Července 2009, 00:09:41 »
4@wam]Spider007 ale to neni chyba Linuxu,ale jeho neschopnost a pohodlnost.

tak mozno je trochu neschopny si to najst, ale co ma spolocne neschopnost s tym, ze proste ti hned po nainstalovani systemu nejde zvuk? User ti povie "Vo windowse mi to ide, tak preco tu musim zadavat prikazy?". A o tom to je. To je hlavny dovod navratu, ziadne "pumpicky", o ktorych vravi BBM.

Nesouhlasím. Mám počál + dva noťasy (viz. podpis) a v linuxu mi vždy zvuk fungoval hned od začátku. Ve Win XP jsem musel instalovat dodatečně drivery. Pravdou je, že pc jsem si stavěl sám s ohledem na kompatibilitu s linuxem a notebooky tak kupoval také... Člověk musí chtít...

ja mam taktiez len 1 problem, nefunkcne bluetooth, za co si moze ale toshiba sama....su vsak aj menej stastni ludia.

nettezzaumana

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #31 kdy: 15 Července 2009, 00:15:14 »
4stet .. sakra. predtim, nez, neco vydavis tak si to alespon over .. STFW (search that fucking wiki) ..
kdybych mel 5*10^7 USD a linux by me skutecne zajimal (to znamena ze ty zvasty co bych vypoustel bral vazne) tak bych do nej nevrazil 2% sveho ohromneho a po nekolik generaci nevycerpatelneho bohatstvi sakra !!!!!

a bo vic se zastituje kecama o lidsky soudrznosti .. mark s. je proste ukazkova vyzirka !!

ad.1) ten idiot navic nevrazil prachy do Linuxu nebo oss jako takoveho, ale pouze do propagace svoji osoby skrze cannonical !!

umiyaki

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 194
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #32 kdy: 15 Července 2009, 00:19:52 »
4@wam]Spider007 ale to neni chyba Linuxu,ale jeho neschopnost a pohodlnost.

tak mozno je trochu neschopny si to najst, ale co ma spolocne neschopnost s tym, ze proste ti hned po nainstalovani systemu nejde zvuk? User ti povie "Vo windowse mi to ide, tak preco tu musim zadavat prikazy?". A o tom to je. To je hlavny dovod navratu, ziadne "pumpicky", o ktorych vravi BBM.

Nesouhlasím. Mám počál + dva noťasy (viz. podpis) a v linuxu mi vždy zvuk fungoval hned od začátku. Ve Win XP jsem musel instalovat dodatečně drivery. Pravdou je, že pc jsem si stavěl sám s ohledem na kompatibilitu s linuxem a notebooky tak kupoval také... Člověk musí chtít...

ja mam taktiez len 1 problem, nefunkcne bluetooth, za co si moze ale toshiba sama....su vsak aj menej stastni ludia.

Toto je ovšem problém tvůrců hardware a ne linuxu. Kdyby dodávali pokaždé ovladač jak pro win tak pro linux, nebylo co řešit. Drudou stranou mince je, že mnohdy je hardware "windows compatibility" naprostá sračka a přibalené drivery ještě horší ... To už bohužel uživatelé windows nevidí a nevidí ani, že doplňkový soft přibalený k driverům jim zaplácá již tak přeplácané registry a sežere další kus ramky... :-/
"Prvním stupněm debility je pocit geniality."
Notebook HP 530 - Ubuntu 10.04; PC P4 2.8GHz - Ubuntu 10.04

dog.big

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
  • inactive :/
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #33 kdy: 15 Července 2009, 00:36:25 »
Dnes se mi dostala do ruky čtečka karet z číny.. a podporuje Linux :).. na svém obalu má vedle loga Windows logo Linux a za ním následuje Mac... čtečka při tom stála necelých 150,- (23in1)
tudíž mne napadá.. že si Linux určitě stojí na tom lépe jak před rokem, hw podpora začíná bejt lepší, ale zas sme u toho, 70% (plácnu) HW pod Linuxem funguje, ale jenom 30% bez problémů či výkonostní újmy... hold na bugy se kašle a nedělá to jenom Canonical a jeho developeři... avšak Ubuntu je pro mne zatím synonymem bugu (ale mám rád toto distro a jen tak se nedám :))
Momentálně Linux INACTIVE.. problém s IGP
My powerful PC :D: Laptop Toshiba L40-14D, CPU: Intel Celeron 1,73Ghz, Chipset: Intel GL960, RAM: 3GB dual ch., VGA: Intel x3100, HDD: 120GB Toshiba, Snd: Realtek HD

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #34 kdy: 15 Července 2009, 00:51:51 »
bbm : ano, BBM, nevím o tom všechno, nejsem dokonalý a nemyslím si že to všechno dělá jen pro dobrý spaní. ale linuxu přispívá tím že prostě se podílí na ubuntu...

sakra ani SG jste mi nenechali v klidu... jdu spát.... prosím o lock než zase chytnu nerva
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #35 kdy: 15 Července 2009, 06:04:49 »
Cannonical mne k Linuxu přivedl, jako spoustu dalších lidí. Vytvořil použitelné distro ve kterém nebylo pro každou věc defaultně deset různých aplikací a dal ho lidem. Fajn. Děkuji za Ubuntu. Pokud by nebylo tak bych skončil pravděpodobně se smyčkou kolem krku. (Přecházel jsem po více než 15ti letech ve stavu maximální naštvanosti na MS takže jsem hledal "cokoliv co není od MS" a jiná distra mi nesedla).

4stet
ve tři ráno jsem jeste mel co delat, ale 
Kód: [Vybrat]
CFLAGS="-O3 -march=amdfam10 -pipe"
« Poslední změna: 15 Července 2009, 06:22:12 od kiklhorn »
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

karlitos

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1057
  • Bioinformatics - solutions in-silico
    • homepage
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #36 kdy: 15 Července 2009, 11:55:20 »
Zdravim
Me by zajimla vas nazor co je spatneho na linych uzivatelich a pohodlnem-klikacim prostredi. Operacni system snad nema byt apriori od toho aby k jeho pouzivani clovek musel nacist prirucku tlustou jak gideonova bible. Spis bych rekl ze ma byt intuitivni aby uzivatele vedl , ten se mohl koncentrovat na praci a ne na neustale ladeni a studium a hledani na wiki/forech. Vetsina lidi co si koupi novy mobil o vezme do ruky a 50% jeho funkci objevi i bez manualu.
Ja nechapu proc tyhle uzivatele zatracovat ? Nebo je nejaky smysl aby linux zustal uzavrenou komunitou pro par nadsencu ?
(prosim o konstruktivni odpovedi ne flame , to byly vazne minene uvahy)
Lenovo ThinkCentre A61 912073G
Athlon X2 5000+ 4GB RAM Nvidia Geforce 9500GT
Linux Mint 9 Isadora , Win7 64Bit

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #37 kdy: 15 Července 2009, 12:14:18 »
Bad Batz Maru: To je nejaka uchylka,nebo neco takoveho?Jasne ze muzeme rict ze cannoncial je zla spolecnost protoze se nepodili na vyvoji,jen "parazituje" ale kolik lidi k linuxu privedla?Ubuntu je pro mnoho lidi prestupnim mustkem,myslim ze bych se dneska nezajimal o linux kdybych se mel hned pustit do neceho takoveho jako je openSUSE nebo Fedora,ani jedno se mi nepodarilo nainstalovat (napoprve) a resit jsem to fakt nechtel,takhle jsem sice porad na ubuntu ale nepouzivam ho porad,na notebooku mam debian (coz je sice blizko,ale ma apt) a zkousel jsem blbnout i s archem,zacal jsem se zajimat o pocitace do hloubky veci a to vsechno jen diky ubuntu.Ale je zajimave ze prakticky to same sedi na microsoft,taky me privedl k pocitacum... :)
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

matyskovo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 437
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #38 kdy: 15 Července 2009, 16:26:06 »
Uffff, nechvalte Ubuntu za klikací prostředí, to je naprosto!!!! zcestný argument. Jsou i jiná kliakcí distra, třeba BBM opěvovaný opensuse je taky klikací a user friendly, přiznejme si, že Ubuntu má prostě jen velice dobře zvládnutý marketing...
Mimochodem, můj příběh, jak jsem k Ubuntu přišel jsem tady už jednou popisoval, znovu ve zkratce, postavil jsem si v roce 2007 v jednatřiceti konečně počítač pro sebe, nechtěl jsem být závislý na firemním ntb, začal jsem sepisovat kolik by mě stál sw, je mi už přes třicet, vydělávám celkem dost a tak jsem chtěl vše legální, jezdit MHD na černo už mě taky dávno omrzelo, tak proč krást... Došel jsem skoro ke třiceti kolíkům, držgrešle ve mě převládla a jako člověk, který měl pocit, že trochu počítačům rozumí jsem si říkal, že by možná na domácí použití ten Linux nebyl špatnej, když si uvědomím, že počítač je doma na fotky, video, internet, mail,... Tak na to by pod Linuxem mohly už být taky nějaký aplikace, ne... A když to nevyjde, instalovat windows můžu vždycky. Naťukal jsem www.linux.cz, no a na prvním místě v seznamu dister bylo Ubuntu, tak jsem je stáhnul, nainstaloval, používal, po půl roce z vlastní blbosti musel přeinstalovat, utekly více než dva roky, mám je dodnes a jako uživatel jsem spokojený... Během těěch dvou let jsem si ve virtualboxu zkusil nainstalovat třeba opensuse, Mandrivu a Fedoru, každý bylo ale o něco jiný a já už jsem na to Ubuntu byl zvyklý, takže jsem nevyměnil... Jsem taky svým způsobem líný hoch. Kdyby bylo v ten osudový den na www.linux.cz na prvním místě Opensue, mám asi opensuse... Nechci měnit co mi vyhovuje. Nehájím Ubuntu, jen mi jaksi vyhovuje.
Jestli si tady kdokoli z účastníků tohoto fóra myslí, že Mark Shuttelworth podporuje Ubuntu z nějaké lidumilnosti nebo laskavosti, tak je tomu člověku buď pod dvacet a ještě neztratil ideály nebo se naprosto pominul, Mark Shuttelworth je v první řadě velmi úspěšný obchodník a jeho prvotním cílem je rozšiřova rodinné jmění, ať chceme nebo ne. Tak to prostě v kapitalismu je. V tomto případě ale v rámci jeho aktivit navíc dělá i jistým způsobem prospěšnou práci, i když si to BBM nemyslí... Já si myslím opak, ten kluk mi ušetřil skoro 30.000,- Kč  ;)
« Poslední změna: 15 Července 2009, 16:29:01 od matyskovo »
MB ASUS M2NPV-VM, grafika integrovaná nVidia GeForce 6100, zvukovka integrovaná ADI AD1986A, AMD D-C Athlon A64 X2 4200+ EE, paměť 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz KINGSTON, 2x disk SEAGATE Barracuda 320GB, SATA II, DVD vypalovačka - LG GSA-H42L, UBUNTU 10.04 LL 32-bit.

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #39 kdy: 15 Července 2009, 17:08:28 »
Ja musim rict, ze ubuntu/canonical me k linuxu do urcite miry privedlo - sice jsem se chystal vyzkouset linux uz delsi dobu, ale pak jsem se dozvedel o ShipIt a rekl jsem si: "to je fakt zajimavy, ze nekdo plati za to, aby lidi vyzkouseli ten jeho linux, co ho k tomu asi vede?" a ubuntu jsem si ze zvedavosti stahl a pak ho vic nez dva roky pouzival jako main system. Postupne jsem se sice dozvedel ze chovani canonicalu/ubuntu-komunity ke zbytku komunity neni uplne koser (vlastne jedina opravdu pridana hodnota byla dobra lokalizace, ktera se ale nejak zasekla v launchpadu, takze se nedostala do upstreamu), na druhou stranu se musi uznat, ze zakladni veci (ktere pouziva BFU) v ubuntu vzdycky nejak jely (coz se napr. o opensuse nekdy rict nedalo) a vzhledem k mase uzivatelu nebyl problem vygooglit reseni temer zadneho problemu...

Canonical nijak nechvalim ani neodsuzuji, ale evil company to imho neni - tezko povazovat za evil company firmu, ktera solidne prodelava a pritom, priznejme si to, linuxu jako celku spis prospela...
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

Myro

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
  • skill: Bill
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #40 kdy: 15 Července 2009, 17:29:42 »
Citace
Je Cannonical "evil company"??
Nie...

Citace
mark shuttelworth je ukázková vyžírka..
Ten chlap mi posiela CD zdarma... Ja mať jeho prachy tak si kúpim malý ostrov a každý deň by som skúšal nový fet....

Celá téma,diskusia, nemá zmysel... 
CPU: Sempron 2800 1,612 Ghz @ 1,800 Ghz. HDD: Seagate 160 GB,Seagate 40 GB. RAM: 1512 MB. Grafika: Nvidia Geforce 6100 OS: Ubuntu HH 8.04.3 Windows XP CZ
Acer Extensa 5620 : Ubuntu HH 8.04.3 / OpenSuse 11 + KDE

matyskovo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 437
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #41 kdy: 15 Července 2009, 18:07:30 »
Ten chlap mi posiela CD zdarma... Ja mať jeho prachy tak si kúpim malý ostrov a každý deň by som skúšal nový fet....

Při tomhle uvažování nikdy jeho prachy mít nebudete.
MB ASUS M2NPV-VM, grafika integrovaná nVidia GeForce 6100, zvukovka integrovaná ADI AD1986A, AMD D-C Athlon A64 X2 4200+ EE, paměť 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz KINGSTON, 2x disk SEAGATE Barracuda 320GB, SATA II, DVD vypalovačka - LG GSA-H42L, UBUNTU 10.04 LL 32-bit.

oyankee

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #42 kdy: 15 Července 2009, 21:22:50 »
Citace
Je Cannonical "evil company"
Myslím, že ne......  ;D
http://www.geocities.com/SunsetStrip/Alley/8069/evil_main.html"

zozo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 224
  • Mám sestupný tračník plný prejtu
    • Moje virtuálne miesto
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #43 kdy: 15 Července 2009, 22:39:10 »
Kód: [Vybrat]
jsem tu abych otravoval a delal bordel !! :D
+1 , kazdy sa potrebuje uvolnit :)
« Poslední změna: 15 Července 2009, 22:40:52 od zozo »
last.fm/user/kingzozo

Pavel Půlpán

Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #44 kdy: 16 Července 2009, 09:04:21 »
4stet
ve tři ráno jsem jeste mel co delat, ale 
Kód: [Vybrat]
CFLAGS="-O3 -march=amdfam10 -pipe"

Zapoměls na -fomit-frame-pointer. :D

radič

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
    • Internetová poradna
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #45 kdy: 17 Července 2009, 10:50:26 »
Citace
Ten chlap mi posiela CD zdarma... Ja mať jeho prachy tak si kúpim malý ostrov a každý deň by som skúšal nový fet....
  ;D ;D ;D tak tenhle byl dobrej

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #46 kdy: 18 Července 2009, 13:43:59 »
Proč používám ubuntu a nejsem susař nebo něco takového:

Na desktopu mám ubuntu z toho důvodu že funguje.Neříkám že ostatní distribuce nefungují ale já mám desktop sdílený s rodinou a tam prostě potřebuju aby to fungovalo,na experimentování mám ntb kde mám debian.Nebyl by problém si obětovat dva dny na konfiguraci a hraní,ale pak přijde aktualizace-bouřka-bbm a jeho prdíky,prostě něco a celé se to sesype,což by byly další dva dny kde by nemohlo dalších x lidí na internet.Tolik k problému proč ubuntu :)
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

Sešívaný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
    • Osobní stránky
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #47 kdy: 20 Července 2009, 21:05:46 »
Bohajeho, to jsou zase sr*čky. X roků se tady melduje, že Linux potřebuje marketing. Pak přijde Mark Shuttleworth vrazí do Linuxu 10 milionů dolarů, z čehož jde hodně na marketing a někomu se to najednou nelíbí.

Star69

  • Host
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #48 kdy: 20 Září 2009, 17:46:25 »
Myslím, že by se tu na foru měl udělat pořádek s  BBM a jeho zvratky. Můžete si za to sami. Proč neotravuje na OpenSuse foru. To musí zvracet tady? Vždyt jen využívá vaši neschopnosti - moderátoři a kecá kraviny.........

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Je Cannonical "evil company" ??
« Odpověď #49 kdy: 20 Září 2009, 17:50:18 »
Myslíš že kdyby ze sebe valil jen zvratky tak bude mít karmu víc jak 120? On má často pravdu,a tohle je jen názor jako každý jiný,nevidím důvod proč by se to mělo zakazovat.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.